2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818480 بازدید | 669079 پست

سلام خانما خوبین خوشین 

سال نو رو به همتون تبریک میگم انشاءلله امسال یه عالمه خبر خوب داشته باشیم 

اونایی که باردارن انشاءلله بسلامتی نی نی یا نی نی هاشونو بدنیا بیارن 

اونایی که انتقال دادن انشاءلله نی نی هاشون ۹ ماه سفت و محکم بچسبن به دل مامانشون 

و بقیه بچه ها و اونایی که بعد عید انتقال میدن 

به امید خدا امسال واسه هممون جشن بگیریم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

خداجونم شکرت       

سلام  من امروز روز8انتقالم خونه مامانم طبقه 4بدون آسانسور... به دلایلی مجبور شدم 4طبقه برم بالا😭الان که برگشتم خونه  باعرض معذرت رفتم دستشویی یه چیز زرد رنگ تقریبا4 سانتی از بدنم خارج شد خیلیییی ناراحتم😭بازم ببخشید  

بر هر كسی كه می‌نگرم در شكایت اسـت در حیرتم که گردش ِ گردون به کام کیست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا نگران نباش طبیعیه به نظر منکه درد داشتن خوبه😉استراحت کن به نی نیا فشار نیاد.منم چند روزه خو ...

عزیزم خب از اول مثلا میگفتی کمرم گرفته نمیتونم کار کنم..امدم یکم استراحت کنم اینجا.خلاصه باید داستان بسازیم کلا😁حالام اگه میتونی برو خونه خودت اونجوریی فکرت راحت تره واسترس جواب دادن ب این واون نداری 

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام  من امروز روز8انتقالم خونه مامانم طبقه 4بدون آسانسور... به دلایلی مجبور شدم 4طبقه برم بالا ...

عزیزم انشاءلله ک چیز مهمی نیست ..استرس برات خوب نیست.پله ها رو اگه اهسته رفتی ک.مشکلی پیش نمیاد نگران نباش

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2731
عزیزم انشاءلله ک چیز مهمی نیست ..استرس برات خوب نیست.پله ها رو اگه اهسته رفتی ک.مشکلی پیش نمیاد نگرا ...

خیلی خیلی اروم رفتم 

بر هر كسی كه می‌نگرم در شكایت اسـت در حیرتم که گردش ِ گردون به کام کیست؟
خیلی خیلی اروم رفتم 

پس نگران.نباش..شاید اون ضاییعاتی از رحم بوده دفع شده

نمیدونم شاید اما خیلی وحشت کردم فکر کردم جنین! 

نه بابا..جنیین الان اندازه ی کنجد هم نیس عزیزم..فکرتو درگیر نکن

2738
بچه ها منم امروز یکی از سینه هام درد گرفته انقدر خوشحالم😂دیوونه ام خودتونید😆چرا شماها دردتون میگیر ...

عزیزمممم😂...ولی زیادم راه نرو نشین.ـ.سعی کن بیشتر دراز بکشی

خدای من ممنونم بخاطر دوقلوهای نازم که بعد کلی سختی و استرس سلامت دادی بغلم...انشاالله نصیب همه ی منتظرا بشه🥰
سلام  من امروز روز8انتقالم خونه مامانم طبقه 4بدون آسانسور... به دلایلی مجبور شدم 4طبقه برم بالا ...

شیاف مصرف میکنی؟

خدای من ممنونم بخاطر دوقلوهای نازم که بعد کلی سختی و استرس سلامت دادی بغلم...انشاالله نصیب همه ی منتظرا بشه🥰
عزیزم خب از اول مثلا میگفتی کمرم گرفته نمیتونم کار کنم..امدم یکم استراحت کنم اینجا.خلاصه باید داستان ...

نه آخه خونمونم برم بدتره مهمونا پامیشن میان خونمون باید یه دروغی سرهم کنم😆به مامانم میگم به عروسمون بگو پریودم میگه نه دروغ نگو😂گرفتاری شدیما حالا تو این هیری ویری منو تربیت میکنه😅میگه اصلا به روی خودت نیا ر  به کسی نمیخواد توضیح بدی چرا کار نمیکنی بدتر تابلو میشه

ببین نگران نباش الان ترشحات به خاطر اینهمه آمپولو اینا طبیعیه نگران نباش،من از دکترم پله رو پرسیدم گفت اگه آروم بری مثل راه رفتن معمولیه ایرادی نداره فقط خیلی باید آروم بری،تو هم که میگی آروم رفتی بیخودی استرس نده به خودت 

2706