2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818186 بازدید | 669060 پست
داغونم ینی

ای خداااا،فک کن اوناییکه توماهای بالابچه هاشونوازدست میدن چی میکشن خواهر،من دوستم طبیعی باردارشدتوعقدم بودبنده خدا،همه فهمیدن،استراحت مطلق شد۴-۵ماهش بودبخاطرخونریزی سقط شد،پسرم بود،جیگرادم اتیش میگیره،فک کن اوناک بچشونودیدن چی کشیدن،میدونم غمت بزرگه ولی چاره ای نیس خواهر،بایدصبرمد

ونوزیادکنیم،انشالله خیرپیش روت باشه عزیزم

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه سرم نداشتم انقد حالم بد شد فقط نسخمو گرفتم اومدم بیرون.گفت تا دو هفته دیگه اگه پری نشدی برو سونو ...

انشالله ک هرچه زودترپریدبشی عذاب نکشی عزیزم

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
2731
ای خداااا،فک کن اوناییکه توماهای بالابچه هاشونوازدست میدن چی میکشن خواهر،من دوستم طبیعی باردارشدتوعق ...

درست میگی.الان شوهرم اورده منو بیرون که از یاد ببرم .سعی میکنم یادم بره.ولی هنوز جای امپولام درد میکنه.خدایا یا نده یا اینجوری نکن

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
سخته میدونم ولی امیدوار باش چون هنوز خیلی راه داری😉 منم دفعه دوممه

ایشالا

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
ای وااای چه بد خیلی متاسفم ،عزیزم زود قط نکن داروهاتو  آزمایش بتا رو بده

دادم متاسفانه اومد پایین

2738
بچه ها يك مشورت از همتون ميخام نياز به همفكري دارم شرايطم خيلي بحرانيه  - من 45 سالمه ذخيره تخ ...

تارا جون  بنظر من بهتره با دکتر خودت انتقال بدی  اگه بهش اعتماد کامل داری

الهی خیر ببینی دختر.....دو روزه دارم فکر میکنم دکتر چطوری بدون خراش و...به انتقال فرش فکر میکنن اونم ...

تعداد فولیکول خوبه و هنوز فرصت رشد دارن

انشالله با اولین انتقال مامان میشی  

عزیزم باورم نمیشه....  اما یه چیزی بهت بگم؟؟؟؟؟؟  صادقانه میگممممممم!!!!!  روح بزر ...

ممنون انا جونم که درکم کردید. واقعا من دیوانه ام دیوانه بچه. تمام وقتم رو برای بچه ها میزارم و لذت میبرم از اینکار   من حتی به این فکر کردم که از بهزیستی یه بچه بیارم ولی با مخالفت شدید خانواده ام روبرو شدم و احساس کردم اگه اینکارو بکنم همیشه به چشم خانواده ام یه غریبه میاد که نمی پذیرنش و منصرف شدم. 

2706