2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818330 بازدید | 669075 پست
عزيزم منظورت آندومتريوز هست ؟ من خيلي اطلاعات دقيقي ندارم راجع بهش آنا جون يا بقيه دوستان كه اين مشك ...

دقیقا نفهمیدم چی گفت ولی آندومیوز بود فکر کنم من لولم بخاطر باردای خارج رحم آسیب دید تو عکس رنگی بعد عمل نشون داد که همون لولم چسبندگی داره یعنی بخاطر همونه 

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
عزيزم واقعا هنوز كنار نيومدي ؟ ببخشيد ديگه مجبورم با خشونت باهات صحبت كنم . 😬😬😬 واقعا تو رو خدا خ ...

بيچاره بچم با اين مادرش😁

خداجون دیدی چقد سختی کشیدم نینیمو نگه دار واسم ♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی الان من هشت هفته هستم؟؟تا حالا فکر میکردم پنج هفته ام.اخه هفته پیش که لکه بینی داشتم رفتم سونو ...

عزیزم از اخرین پری حساب کن معلوم میشه هفته چندمی اگه از انتقال هم حساب کنی باید ۱۴ روز بهش اضافه کنی

سلام خوبید من امروز روز دوم پریود بود رفتم سونو واسه میکرو دکتر بهم گفت آدنومیوز داری چیزی نفهمیدم ...

سلام، نترس اصلا چيز خطرناكي نيست توكل ب خدا كرديم همه ديگه بقيه ش حله، ببين اون باعث ميشه فضاي رحم ملتهب باشه و التهابات مانع لانه گزيني ميشه، كار خيلي خوبي كرده فرتي برات ميكرو نكرده چون اون التهاب روي كيفيت تخمك هم اثر ميزاره،  گويا راه درمانش همون ميكرولينه، دكتر ب منم گفت بايد ميكرولين بزنم دوتا، چون باعث ميشه اون التهابات كوچك و خشك بشن، به شما نگفت بعد از امپول دوم بايد چكار كني؟

...
راستی عزیزم تو توی روز قرآن میخونی؟چه دعایی میخونی؟

عزیزم دعای خاصی نمیخونم اما دست میذارم رو شکمم برای نی نیام صلوات میفرستم و میگم لا حول و لا قوة الا بالله و هو العلی و العظیم...

البته ختم بسم الله هم برداشتم.حالا جالب اینجاست من اصلا ادم معتقد به دعا و اینا نیستم زیاد ولی بدجور به دلم افتاده که خدا جوابمو میده...

ختمی که برداشتم قواعد خاصی داره اما شنیدم خیلیا جواب گرفتن.باید حتما روزی که شروع میکنی روز یکشنبه باشه.توی همین سایت سرچ کنی تاپیک هست درموردش

روز یکشنبه ۱۰۰ بار،دوشنبه ۲۰۰... هی هرروز ۱۰۰ دور اضافه میشه بهش.و وقتی تموم شه ۴۰،۰۰۰ دور شده

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
انشالله قسمتت شه بهمراه افسردگيش😄

توروخدا آخرین تاپیکتو مرور کن.و امضاتو دوباره بخون.ناشکری نکن دختر.من به جای تو دلهره دارم بخاطر این حرفات

فقط به این فکرکن که چقد دلت میخواست مثبت شی....دوست داشتی مثلا پنج شش بار میرفتی و خدای نکرده منفی میشد و درنهایت دختر میشد جنسیتش؟!همینکه خدا انقد زود دستتو گرفته و نذاشته در انتظار منفی شدن عذاب بکشی خیلی جای شکرش باقیه

من یه نفرو میشناسم متاسفانه مثل تو فکرمیکرد.خیلی نزدیکه بهم.با اولین اقدام هم باردار شد اما از وقتی فهمید بچش پسره همش ناراحت بود و غصه میخورد.میگفت نمیخوامش.حتی میگفت میخوام بندازمش.دلم آتیش میگرفت وقتی میدیدم اینجوری رفتار میکنه.میگفتم کاش میشد یه بار با خودم ببرمش مراکز ناباروری تا ببینه بقیه ی هم نوعاش آرزوی وضعیت الانشو دارن و چقد ناشکره.اما از تویی که خودت این راه سختو رفتی و دیدی چجوری مردم همه چیو به جون میخرن بخاطر بچه توقع ندارم خانمی.همین الانم هیچ حسی به بچه ش نداره و من روزی هزار بار دلم آتیش میگیره برای اون بچه و آینده ش.چون وقتی مادر با بچه ارتباط نگیره بچه خیلی عذاب میکشه.داغون میشه.خیلی ظالمانه س.اینکارو نکن با خودت و اون طفل معصوم.خواهش میکنم اینکارو نکن.بخدا داره گریه م میگیره

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2738
شاید شماها اول راه باشید ولی من دیگه دارم به خط پایان نزدیک میشم چند روزه دیگه 40 سالم میشه 4 بار ان ...

منم دیگه تو مرز چهل سالم ولی اصلا کم نمیارم. چطوره که خارجی ها تو ۵۰ سالگی هم حامله میشن و بچه اشون هم صحیح و سالمه سقط هم نمیکنن!؟چرا ما نتونیم؟فکرشم نکن من و شما چل چلیمون با اومدن نی نی هامون تکمیل میشه😂😂

منم دیگه تو مرز چهل سالم ولی اصلا کم نمیارم. چطوره که خارجی ها تو ۵۰ سالگی هم حامله میشن و بچه ...

عاشق این روحیه تونم بخدااا

مطمئنم خدا به زودی دلتو شاد میکنه مامان خانمی

عاشق این روحیه تونم بخدااا مطمئنم خدا به زودی دلتو شاد میکنه مامان خانمی

به خدا باورت نمیشه امروز چنان تحت تاثیر حرف های نفسی و امیدش و توکلش به خدا قرار گرفتم که از خدا خجالت کشیدم که میگفتم برای عروسی فروردین که در پیش داریم لباس نمیخرم تا حامله بشم  عصر رفتم بازار یه لباس خوشگل خریدم گفتم خدایا هرچی خودت صلاح میدونی من راضیم به رضای تو  اگه تا عید حامله بودم که خیلی هم عالی اگه هم نشد من ناامید نمیشم و بازهم ادامه میدم. 

سلام، نترس اصلا چيز خطرناكي نيست توكل ب خدا كرديم همه ديگه بقيه ش حله، ببين اون باعث ميشه فضاي رحم م ...

سلام عزیزم وای باور کن رفتم تو اینترنت یچیزایی خوندم اصلا پشیمون شدم از همه چی با حرفات یکم آروم شدم ممنون واقعا ولی به من میکرولین نداد دیفرلین داد گفت یکی امشب بزن یکی 28 روز دیگه ودوباره 28 روز پس از آمپول دوم گفت حساب کن بیا مطب خدا بخیر کنه من بخاطر بارداری خارج رحمم لولمم مشکل پیدا کرد تو لاپاراسکوپی نمی دونم دیگه چرا دکتر قبلیم اونو برنداشت که الان اینطوری دارم می کشم

سلام، نترس اصلا چيز خطرناكي نيست توكل ب خدا كرديم همه ديگه بقيه ش حله، ببين اون باعث ميشه فضاي رحم م ...

یعنی نیازی نیست به نظرت دوباره لاپاراسکوپی کنم اصلا نمی دونم دیگه چی غلطه چی درست

به خدا باورت نمیشه امروز چنان تحت تاثیر حرف های نفسی و امیدش و توکلش به خدا قرار گرفتم که از خدا خجا ...

باریکلا عزیزدلم واقعا همینه.ماها نباید کم بیاریم.دیر و زود داره ولی بالاخره ماها هم به خواسته مون میرسیم

مبارکت باشه لباست.ان شاالله مامان میشی و همون لباسم میپوشی چون تا فروردین شکممون زیاد بالا نمیاد گلم😎😄

2706