2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819155 بازدید | 669103 پست
اره عزیزم من اینطورم بادارو تخمکام رشد میکنه و با دارو هم ازاد میشه... چند دوره تو اقدامای طبیعی ...

سارا جان داشتم تاپیکو میخوندم دیدم ک شما هایپر شدی پس باید پلی کیستیک باشی،من ذخیرم پایینه پلی کیستیک نیستم،اینکه شما بادارو فولیکولات رشد میکنن،امکان داره منی ک پلی کیستیک نیستم هم فولیکولامدرحالت طبیعی  رشد مناسب نداشته باشه و تخمک آزاد نشه؟

نمیدونم مثلا تخمدانام ضعیف باشن و اینطوری باشه؟من روز یازده پریود سونو شدم سایز فولیکولام ۱۱بود با اینکه ۷روز گنال اف زده بودم،و دوباره بهم گنال داد که چهار روز دیگه بزنم که فردا آخریشه پس فردا باید برم سونو ببینم چطوره.با این اوضاع رشدشون کم نیس؟

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هم خوشحالم هم ترس دارم هفته دیگه سه شنبه انتقال دارم 😔 دوشنبه که سونو شدم ضخامتم ۷:۹ بود الانم درد ...

الهام جون خیلی خوشحال شدم برات

بحق پاکی دامن حضرت زهرا دلت شاد بشه و پر از نینی این ماه

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
بچه ها من ستروتایدو که صبحا تو بازو میزنم یکمش میاد بیرون از بازوم اشکال نداره؟

عزیزم بعد از اینکه تزریق میکنی یکم امپول رو نگه دار سریع نکش بیرون

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2728
عزیزم بعد از اینکه تزریق میکنی یکم امپول رو نگه دار سریع نکش بیرون

نگه میدارم ولی بازم میاد بیرون شایدم کم نگه میدارم ایندفعه بیشتر نگهش میدارم مرسییی،یکمم حس میکنم بازوم سفته میگم شاید واسه همین اینطوری میشه،بعدشم تا یه ساعت میخاره و قرمز میشه

سارا جان داشتم تاپیکو میخوندم دیدم ک شما هایپر شدی پس باید پلی کیستیک باشی،من ذخیرم پایینه پلی کیستی ...

من فکر میکنم اصلا درگیر نکن خودتو....

من دیدم که بخاطر همین رشد فولی ها بعصیا مثلا بعد بیست سیکل پانکچر کردن..و فولی های عالی داشتن...خب یعنی اونا هم روز 11 دوازده فولیهاشون سایزش کم بوده که گذاشتن رشد کنه تا اون روز.....

بعدم هر ماه فرق میکنه مثلا من با استفاده از داروهای تحریک تخمدان یکماه هفت هشتا فولی خوب دارم ماه بعد با همون داروها یکی دوتا

نگه میدارم ولی بازم میاد بیرون شایدم کم نگه میدارم ایندفعه بیشتر نگهش میدارم مرسییی،یکمم حس میکنم با ...

منم ستروتاید میزنم. سوزنو ک میکشم یه قطره انگار باهاش میاد بیرون. دور ناف میزنم جاش میخاره. قبل از پانکچر  یه مارک دیگه بود نمیخارید . امروز ماما گفت اگه کبود و ورم کرده یعنی بد میزنی

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد

یه کتاب بود اینجا دیدم یه بار میگفتن خوبه بخونیم....

اسمش راز بود؟همین کتاب جذب منظور بوده؟؟؟؟؟

از لحاظ روحی بهم ریختم خواستم ببینم اگه خوبه بخونم:

2738
سلام دوستان عزیزم ممنونم بخاطر دعای خیرتون ظهر سه تا جنینامو انتقال دادن و ازمایش 11بهمن نوشتن

بسلامتی عزیزم قدمشون مبارک..انشالله 11بهمن جشن داریم

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
تشکر عزیزم پس روز انتقال بعدش استفاده میکنم همون روز ازشون هم حتما میپرسم !  از امروز حالت تهو ...

الهام جوون بسلامتی پس. بقول خودت ننه شدنت نزدیکه  

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
این چه حرفیه بابا اینقدر بدبین نباش اونا چیکار به تخمک تو دارن خواهر.خوب قبول کن تخمکات ته ذخیرته و ...

پس چرا تو این برگه ننوشته مورفولوژی مشکل داره ؟

من نگفتم دکترا کردن میگم اون خانم که به عملکردش اعتراض کردم اتجام داده 

گرچه گفتن اینحا دوربین داره ولی بازم دلیل نمیشه که اونم حز کادر اونجاست 

من فکر میکنم اصلا درگیر نکن خودتو.... من دیدم که بخاطر همین رشد فولی ها بعصیا مثلا بعد بیست سیکل پا ...

نمیدونم چون معلوم نیس ک چرا تاحالا باردارنشدم،و اینکه سونو نشدم ببینم چطوره وضعیتم درحالت عادی، گاهی دنبال دلیلم😕

آخه من به مدت دوسال فقط دوبار سونو شده بودم یکیش شکمی بود یکیش واژینال و هردوبار تو سونو نوشته بود هردو تخمدان دارای منظره pco هست و به من متفورمین دادن و میخوردم،بعد ازون ک رفتم مرکز درمان ناباروری اونجا آزمایش ذخیره تخمدان گرفتن وقتی دیدم کمه ذخیرم گفتم من نزدیکه دوساله دارم متفورمین میخورم به من گفته بودن پلی کیستیکی گفتن ن کی گفته انقد ذخیرت پایینه ک

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
این چه حرفیه بابا اینقدر بدبین نباش اونا چیکار به تخمک تو دارن خواهر.خوب قبول کن تخمکات ته ذخیرته و ...

ثمین یادم رفت بگم اینا گفته بودن تخمکهات عالین  چی:شد پس 

اتفاقا رفتیم پیش دستیار دکتر اونم باز گفت چقدر همه ناراحت شدیم چون تخمکهات خیلی خوب بودن گفتم جنین شناسی که گفت بد بوده گفت ما تو مونیتور میدیدم شما که بیهوش بودی ما ذوق کرده بودیم

یهو چی شد پس

2706