2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821311 بازدید | 669209 پست
یعنی پولیپ دارم؟خوب هیسترو کرد یعنی درش نیاورد؟گفت رحم نرماله که از عمل اومدم بیرون.وای دوست دارم خف ...

سلام . خوبی ؟ نمونه ک بردی پاتولوژی فقط خون بود ک بردی ؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
آره عزیزم همینجوری بود. کاری نمیتونستم بکنم واسه همین میگم خیلی اذیت میشدم. منم دولا دولا میرفتم دست ...

عزیزم نگران نباش.....

من که پرولوتونو سر دخترم تا ۳۱ و سر پسرم تا ۳۶ داشتم.....

البته مال من ۵۰۰ بود و دو هفته یه بار استفاده کردم.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت عزیزم خوبیم و داریم دعا میکنیم برای خاله جوناش 🙏 عزیزم من باشگاه میرفتم و خیلی مراقب تغذیه ...

دوست جون یعنی اگر از قبل شکم داشته باشیم رو مثبت منفی شدن اثر داره؟

2731
آناجون اگر دکتر آزمایش انعقادیو ننویسه اشکال داره خودمون چند سری آمپول ب6.ب12 بزنیم واسه احتیاط؟ یا ...

من درمان سر خود رو اصلا توصیه نمیکنم.....

حتی برا مکملها....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
نه عزیزم نمیشه گفت فقط آ خوبه..... اینا درجه بندی ظاهری جنینه..... اصل باطنشه که ممکنه جنین گرید س ...

انا جون من امروز گرید جنینامو پرسیدم گفتن چون فریز میشه گرید مهم نیس. گفت خوب بودن ک جنین شدن دیگه. 

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد

سلام به همگی 

آنا جون

وقتی دکترا میگن یه بند نخواب 

مثلا روزی چند دقیقه تو خونه قدم بزنیم ؟؟

اخه من سرکلاژ کردم وسرویکس زیر 30 ..

میترسم راه رفتن برام مضر باشه 

از طرفی غلظت خون رو هم دارم 

دکترها که بهم نگفتن استراحت مطلق باش 

سوال دومم همسرم یادش رفته ازمایشات کلی رو نشون دکتر بده ..من باید اهن مصرف کنم دکتر چه نوع قرصی رو تجویز میکنه؟

دکتری که تو شهرم زیر نظرشم فرفولیک نوشت که یبوست میشم ...

سلام دوستای خوبم...ممنون که یادم بودین...ولی من منفی شدم و واقعا از نظر روحی بهم ریختم ....الان بهتر ...

تی تی جون خیلی تو فکرت بودم.ِمتاسفم عزیزم..انشالله ک.خدا بهترینها رو ب وقتش برات درنظر گرفته عزیزم.

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2738

صبح دوستای گلم بخیر ...آنام جان امروز زنگ زدم کارشناس رویان مشورت گرفتم ..گفتن یکماه استراحت داشته باش ❤دیگه این برج سیکلم عقب افتاد ایشالا اینماه طبیعی باردار شم...یعنی میشه😁😁😁😁😁❤

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤

سلام آنا جون خوبی

امروز روز ۱۲ پریودم بود کلومیفن از روز ۳ خوردم روزی ۱ فولیکول زیاد داشتم که بزرگترینش ۱۲ بود ضخامتم ۸ و نیم

به نظرت کی امپول آزادسازی رو بزنم؟

میتونم کلومیفن بخورم که بزرگتر بشه؟

السلام علی الحسین💖
فکر میکنم از نظره ظاهرشون گزید رو میگن وگرنه ممکنه گرید b یا c هم یه نی نیه خوشگل بشه

آخه من به باباشون گفتم اون گريد a ها بمن رفتند اون كه گريدش bc هست بتو رفته اونم گفت نخير اون يك دونه بتو رفته گريد a ها بخودم رفتند   آي بزنه از اون گريد bc يك دخمل ناز ماماني خوشگل درست بشه روي باباشو كم كنه 

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
سلام دوستای خوبم...ممنون که یادم بودین...ولی من منفی شدم و واقعا از نظر روحی بهم ریختم ....الان بهتر ...

سلام گلممم امیدوارم حالت خوب باشه ان شاالله خدا بهترین هارو برات رقم میزنه ☘️🤲🙏🏻

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
2706