2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6824268 بازدید | 669341 پست
ای خدااا.این جوجه هارو😍😍😘ان شاالله به زودی خبر مامان شدنتو بخونم عزیزدلم.من یزد رفتم برای میکرو.ر ...

مرسی گلم انشااله مامانی شدی دیگه😍😍😍 عزیزم برات بهترینارو آرزو میکنم🤗 انشاله یه عالمه تخمک تپل واز اونام جنینای خوشگل و عالی درست بشه😍😍😍

من همسرم مشکل داره آزواسپرمی قراره عمل بشه فعلا آزمایشای قبل عمل بیهوشی رو داده جوابش که بیاد دکتر تاریخ عملشو مینویسه ولی من خیلی امید دارم مطمئنم تو بیضش اسپرم پیدا میشه خودمم که یکم ذخیره تخمدانم نسبت به سنم کمه ۲/۶۰ بود یخ سال ونیم پیش آزمایش دادم وگرنه همه ی آزمایشام نرماله ویکمم ذخامت آندومترم کمه روز هشت پریود ۴ بود بنظرت داروم زیاده؟  

خدایا...شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام دوستان خوبم

من آزمایش دادم ومن فی شدم

به نظرتون چه کارهایی می تونم انجام بدم برای آمادگی بیشتر رحمم برای ان شاالله انتقال بعدی

من این دوره پردنیزولون وآنوکسان هم داشتم جنین هام هم بلاست وآ بود

فقط ضخامت رحمم دیر بالا رفت و۲۳ دوره انتقال داشتم 

برای بالا رفتن آندومتر به جز لوبیاسبز وگوجه فرنگی دیگه چیا میشه خوردوچه کارهایی میشه کرد؟

توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!
راستی دوستان هرکی میتونه جوابمو بده ذخامت رحم کم باعث میشه خونریزی پریودم کم بشه حجمش🤔🤔

عزیزم من بعد از هیسترو پریودهام کم شده بود دوباره عکس رنگی انداختم که زده بود دیواره ی رحم نازک شده 

دکترم گفت علت کم شدن پریودهات هورمونی هست ولی من خودم حس می کنم به خاطر نازک شدن دیواره ی رحم هست

توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!
راستی دوستان هرکی میتونه جوابمو بده ذخامت رحم کم باعث میشه خونریزی پریودم کم بشه حجمش🤔🤔

شما خونریزیتون کمه؟

2740

سلام

تورک_آنا#  

باز من و سوال🤔 ؛شما و لطفا جواب😍😘🤗میشه طبق عددها یی که خودم نوشتم بگی چیه این تیتررا برای آگاهی خودم میخوام؟

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
بله نسبت به قبل کم شده خونریزیم یه روزه بقیش لکه

اگر توی سیکل انتقال هستید که کم شدنش به خاطر داروها طبیعیه

من از اردیبهشت پریودهام کم شده دقیقا بعد عمل هیسترو

بعضی ماهها مثلا ماهی که پانکچر شدم یا عکس رنگی انداختم خونریزیم زیاد وعادی بود

نمیدونم ولی تو آزمایشام استرادیولم ۳۰ بود بنظرم کمه

اطلاعی ندارم گلم

نه هنوز وارد سیکل نشدم

شما هم هیسترو کردید؟

2706