2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822137 بازدید | 669237 پست
عه پس ديدي درست يادم مونده، شما بودي، من تازه با اين تاپيك اشنا شده بودم هيچ وقت يادم نميره اولين نف ...

عزيزم من اسفند ماه پانكچر شدم، ولي هايپري شديد گرفتم، طوري كه نفس به سختي ميكشيدم، دكتر گفت دوماه استراحت كنم و ارديبهشت براي انتقال برم، منم ايام عيد كاملا بي خيال و بدون استرس مهموني رفتم و مهموني دادم، خيلي فعاليت داشتم و هر زمان كه من و همسرم تمايل داشتيم ن ز د ي ك ي كرديم، يعني مثل قبل يه روز در ميان نبود، همسرم دي اف اي  خيلي بالا داشت و شكل و تحركش كم بود، ولي عامل اصلي بارداريم بعد از لطف خدا ريلكس بودنمون بود، چون بدون استرس بوديم و اصلا به طبيعي فكر نميكرديم، انشالا به همين زودي خبر مامان شدنت رو اعلام ميكني عزيزم

خدايا شكرت بابت مهربونيت، عاشقتم
واي جدي ميگين يا بابت دلداريه؟ خداي بزرگ تو رو به عظمت و رحمتت قسم ما رو از اين برزخ نجات بده، خداي ...

نه باور كن جدي ميگم، دوست من روز انتقالش دو تا گريد A براش انتقال دادن، ٣٠ سالشه، همزمان تخت بغليش خانم ٣٩ ساله اي بود كه يه جنين گريد c انتقال داد، اون خانم باردار شد ولي دوست من نه، به شرايط رحم خيلي بستگي داره، اينجا هم خيليا گريد c بودن ولي من حضور ذهن ندارم، اگه آناجون بيان قطعا اسامي بهتر يادشونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم من اسفند ماه پانكچر شدم، ولي هايپري شديد گرفتم، طوري كه نفس به سختي ميكشيدم، دكتر گفت دوماه اس ...

مرسي از اينكه جواب دادي سوگول جون، من هم هايپر شدم ديشب خيلي شديد بود و قفسه سينه سنگين و دل درد شديد و تهوع ولي امشب بحمدالله بهترم، امروز در مورد نتيجه از مركز سوال كردم گفتن همه ش سي شده و تخمك ضعيف بوده حالا نميدونم آيا بالا رفتن تعداد ممكنه روي كيفيت در اين حد اثر بزاره واقعاً درهرصورت الان بايد دو پريودي رو صبر كنم كه در مورد اجازه اقدام كنجكاو بودم و مرسي كه گفتي،، خبر داشتي شرايط جنينات چي بوده؟ خدا رو خيلي شكر كه نعمتشو اين مدلي برات سورپرايزي فرستاده🌺

...

[QUOTE=72582696]سوگلي جون خواهش ميكنم بيا پاسخ بده خدا دلتو شاد كنه، ميخواستم بدونم ميشه بعد از اين پري كه پس از پا ...[/QUOTEعزيزم انشالا به زودي خداعظمتش رو نشونت ميده، من كه جلوگيري نداشتم، ولي شنيدم بعضي دكترا يا ميگن نزديكي نكن يا قرص ال دي ميدن، ولي اگه پزشكت نكفته زندگي معموليت رو داشته باش، هر زمان هم تمايل داشتي ن ز د ي ك ي كن، فقط فقط فقط استرس نداشته باش، من سه بار اي يو اي كردم، خيلي رعايت ميكردم، كار سنگين، پله، خم و راست شدن ممنوع ميكردم، ولي انقدر روز شماري ميكردم و استرس به جونم ميريختم كه منفي ميشدم، ولي اينبار واقعا بدون استرس بودم، همه كاري هم كردم. انشالا خدا قسمتت كنه طبيعي باردار بشي

2731
مرسي از اينكه جواب دادي سوگول جون، من هم هايپر شدم ديشب خيلي شديد بود و قفسه سينه سنگين و دل درد شدي ...

خواهش ميكنم عزيزم، كيفيت جنين هام خوب بود، منم اين علاييم رو داشتم، دوغ خوردم و آب فراوان، پريود بشي خوب ميشه، نگران نباش

2738
ممنونم از پاسخت انشالله به زوووودي دلت با يك بتاي تپل و صداي تالاپ تولوپ قلب معصوم نينياتون شاد بشه، ...

نه به هیچ وجه عزیزم شما تلاشتو بکن بقیش با خدا

عاقبت در یک شب از شبهای نور ..کودک من پا به دنیا می نهدآن زمان بر من خدای مهربان ...نام شور انگیز "مادر" می نهد

محیا یه چیزی از تجربه خودم بهت بگم من سری اول پانکچر بیش از حد استرس داشتم خیلی در حد مرگ، بعد ازم هشت تا تخمک کشیدن باورت میشه هر هشت تا کیفتشون انقدر افتضاح بود که حتی یک جنین تشکیل نشد حتی اسپرم توشون تزربق کردن اصلا تقسیم نشد هیچی تخمک مرده بود و بی کیفیت 

بار دوم استرسم رو کنترل کردم کیفبت تخمک هام گریدشون رو نگفتن ولی گفتن خوبه کیفیتش ولی چون شکمم آب اورد انتقال دادم همون موقع منفی شد

گلم چه داروهایی خوردی قبل از پانکچر؟ منظورم ویتامین و مکمل و تقویتی؟

من يكسال قبل به طور مرتب شش ماه ويتامين اي و فوليك و زينك و ب كمپلكس و د سه و كيوتن و كلسي كِر خورده بودم  و شش ماه قبل هم پريناتال با ويتامين ب كمپلكس،

ديگه حالا هيچ چي نخوردم به جز بيس تا اووبوست، چون دكتر گفت لازم نيست، واقعا نميدونم بالا رفتن تعداد باعث شد كشش نداشته باشم و ضعيف بشن و يا اينكه واقعا اشتباه كردم مكملات زيادي نخوردم نميدونم، ولي دلم ميخواست ب دكتر بگم خيلي سبك و  در حد همون كه هف هش تا تخمك پانكچر كنه دارو بده كافيه، لاله جون هم كه نميان ازشون ميپرسيدم آيا با داروي ملايم و كم ميشه تعداد پايين تحريك كرد و هايپر نشد؟!! 

...