2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822048 بازدید | 669237 پست
سلام دوستان وقت تون بخير يه سوال داشتم من ميكرو كردم و باردار شدم هفته شش هستم الان كه پرونده بيم ...

جنین منم قلبش تشکیل نشد دکتر من  و همسرم احتمال داد از ضعیف بودن اسپرم باشه 

ولی برای من آزمایش ننوشتن شما آزمایش دادین؟؟؟

من همسرم آزو اسپرمه 

ولی عزیزم به خودت و نی نی تو دلیت انرژی مثبت بفرست انشالله همه چیز به خوبی و خوشی پیش میره نگران نباش

خداجونم شکرت       

سلام به همگی 

بچه ها

امروز سونو قلب داشتم 

دو تا جنین دیده شد قلبشون هم تشکیل شده بود ...خدایا هزاران بار شکرتتتتتتت

این روزها رو برا همه شما دوستای منتظر آرزو میکنم 

دعام کنید انتظار 14ساله من پایان خوشی داشته باشه ..

تبریک میگم به دوستانی که آزمایششون مثبت شده ...بسلامتی ان شالله 

التماس دعا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آخه برام آمپول هیوسین نوشته گفته روز عمل با خودت بیار😔

الهی بگردم انقد استرس نداشته باش خواهش میکنم ، دوستان گفتن هیوسین واسه اینه رحم منقبض نباشه ،فکر نکنم به درد ربط داشته باشه

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
سلام به همگی  بچه ها  امروز سونو قلب داشتم  دو تا جنین دیده شد قلبشون هم تشک ...

مبارک باشه.به سلامتی!

عزیزم هفته چنده رفتی سونو؟

دقیق کی ازمایشت مثبت شد؟ و الان چند روز ازش گذشته؟

اگر مناسبه منم برم سونو.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
سلام به همگی  بچه ها  امروز سونو قلب داشتم  دو تا جنین دیده شد قلبشون هم تشک ...

ای جانمممم خدایا شکرت تبریک میگم عزیزم

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
2738
مرجان و آسمان جان مورفو مربوط به اسپرمه، شما يعني هفته ٨ميري سونو؟ تا اون موقع داروهاي بعد انتقالت ر ...

نمیدونم.حالا فردا میزنگم مرکز میپرسم.

ولی اینجا بچه ها میگفتن باید تا هفته ۱۴ انگار خورد.

منم فقط استرادیول دارم. که فک‌کنم باید خورد فعلا.

بازم ممنون گفتی.یه بررسی میکنم.

شما دقیق هفته چنده؟ کی آزت مثبت شد و جنین هات چند روزه بودن؟

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار

ای جانمممم عزیزم خداروهزارمرتبه شکر ❤️🌹💕💋انشالله بخیر خوشی فسقیلاتوبغل بگیری🤲🤲🤲🤲🤲🤲

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
مبارک باشه.به سلامتی! عزیزم هفته چنده رفتی سونو؟ دقیق کی ازمایشت مثبت شد؟ و الان چند روز ازش گذشته ...

عزیزم ازمایشم 17مهر مثبت شد روز 15انتقال ..

دو هفته بعدش وقت سونو داشتم(بیست ونهمین روز انتقال)

دکتر گفت تو هفته 6-7هستم

عزیزم ازمایشم 17مهر مثبت شد روز 15انتقال .. دو هفته بعدش وقت سونو داشتم(بیست ونهمین روز انتقال) دک ...

شاینا جون خداروشکر مبارکه انشالله ک جفتشون صحیح وسالم بغل میگیری.  

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

خدا رو شكر عزيزم، انشالا بارداري راحتي داشته باشي و تو دليات محكم به مامانشون بچسبن، دكتر اهوازت كيه؟ دكتر سعادتي ويزيت شدي؟

خدايا شكرت بابت مهربونيت، عاشقتم
خدا رو شكر عزيزم، انشالا بارداري راحتي داشته باشي و تو دليات محكم به مامانشون بچسبن، دكتر اهوازت كيه ...

سوگلی جون شما بعد از پانکچر استراحت بودین به خاطر هایپری که طبیعی یاردار شده بودین؟

...