2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818684 بازدید | 669096 پست
عزیز مهربونم!!! من در خود جوری هستم که نمیتوانم برایت زندگی آرزو کنم که بی خزان و بی زمستان باشد.نم ...

وااااااای لی لا جونم خیلی ممنون عاااااااااالی بود متنت کلی آرامش و امید و انرژی مثبت گرفتم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عزیز مهربونم!!! من در خود جوری هستم که نمیتوانم برایت زندگی آرزو کنم که بی خزان و بی زمستان باشد.نم ...

چه متن قشنگی عزیزم ایشالا سال ۹۷ برات پر از امید و دلخوشی باشه   

Donyaro ba to dos daram eshgham...😉😉

سلام دوستای خوبم سال نو رو پیش پیش ب همه مامانای حال و مامانای آینده تبریک میگم ایشالا سال جدید سالی پر از نعمت و برکت و اتفاقای خوب و شیرین برای همگی باشه و پر از نی نیای گوگولی و تپلی.بیاین سر سفره عید همه برای هم از خدا زندگی خوب و پربرکت بخوایم و دعا کنیم همه ب حاجات دلامون برسیم ایشالا ک سال97 یکب از بهترین سالهای عمرمون باشه.لاله جونم بخدا خیلی برات خوشحال شدم امیدوارم ک شادیت روز افزون باشه و این شادی قسمت تک تک بچه ها بشه ایشالا.

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2738

رفتم ازمایش دادم .تو ازمایش من نوشته پروژسترون سرم یعنی چی دوستان .

من فقط بتا هاش سی جی رو انجام دادم .اخه ازمایشگاه میگفت اگه اونوانجام بدی بعد از تعطیلات اماده میشه 

میشه بهم جواب بدین اگه میفهمین؟

سلام خانما سال نو مبارک انشالله توسال جدید همه منتظرا نی نی دار بشن 

تورک آناجون من خیلی نگرانم دیشب خیلی دیر خوابیدم در تراس رو باز گذاشتم خیلی گرمم بود 

صبح با درد پریود از خواب بیدارشدم ببخشید رفتم توالت یهو دست و پاهام بی حس شدن نتونستم تکونشون بدم صدامم درنمیومد خواهرمو صدا کنم حالت تهوع هم داشتم بزور اومدم رو تخت دراز کشیدم حالم بهتر شد 

رو صورتم عرق سرد نشست رنگم پرید 

بیمارستان آرش هم جواب ندادن الان خیلی نگرانم آخه من چرا اینطور شدم 

شوکه ام همه اینا رو هم یه دیقه هم نشد

خداجونم شکرت       
نی نی جان متشکرم، تیکر خودت خوشکل تره که...  متوجه شدی چه جوری باید حساب کنی سن بارداری یا بهت ...

من از اولین روز آخرین پریود حساب کردم ولی فک کنم باید از انتقال حساب میکردم

خداجونم شکرت       
والا فک کنم تفاوتی نداشته باشن بچه ها بیان بیشتر کمکت میکنن اینجا ما همه برا هم دعا میکنیم  ک ا ...

مرسی دوست عزیزم من از روز دوم تا امروز که چهارممه لکه بینی خفیف دارم دارم دیوونه میشم بخدا😢😢😢

به سلامتی عزیزم . سعی کن تو خونه یکی واست تزریق کنه پله نری و بیای بهتره اگه میخای بزنگ به دکترت بگو ...

مرسی گلم سه روز اول رو ناچار شدم خودم برم دیگه از این به بعد میاد خونه ولی من از روز دوم تا امروز که چهارممه لکه بینی خفیف دارم بخدا دارم دیوونه میشم😢😢😢😢

2706