2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818283 بازدید | 669073 پست
عزیزم بین صفر و یک بود...... اما خوب نمیدونم حالا که طبیعی باردار شدن چند بوده...... اما خوب آخرین ...

چه خوب.مورفولوژی شوهر من اولش دو بود بعدش شد یک بعدش هم صفر..یه سری داروی گیاهی مصرف کرد دوباره شد دو.

پس واقعا به این چیزا نیست اگه خدا بخواد با صفر هم میده

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات بشم..... عزیزم خدارو شکر تماس گرفتی و جواب سوالاتتو گرفتی..... فعلا هپارینتو موقت قطع میکنی و ...

تورک آنا ببخشید ، این دردسرهای من تمومی نداره ،،،، من روزی ۲ تا آمپول پروژسترون میزنم همزمان، یاد دادم همسرم میزنه ،،ولی از دیروز جاییکه تزیق کرده ورم داره و خارش داره ، الان چیکار کنم ؟ تزریقهای دیگه اینجور نبود ،،،الان هم میبینم فقط همون قسمت رنگش با بقیه جاها فرق داره و تورم داره و خارش ،،یعنی چرک کرده ؟ اگه چرک کرده باشه چیکار باید بکنم ؟ میتونم پیش هر دکتری برم ؟ 

من بخاطر اینکه بیرون نرم بهش یاد دادم و بخاطر اینکه برا هر تزریث ۱۵ تومن میخاست بیاد ، اونهمه نداشتم برا سه ماه بدم ،، الان چیکار کنم ؟

2731
واااي پرپر جون سلااام من شاينام نميدونم منو يادته يا نه عكس كاربريم يه كيك كيتي صورتي بود به خدا همي ...

عزيزدلممممم شاينا جان، مامان شدي خداروووو شكررررر، از بچه هاي قديمي فقط من منتظر مونده بودم پس 😬 ان شاءالله خدا همه نينيارو سلامت بده بغل ماماناشون و به دوستاي منتظرمون زودترررر ازونيكه فكرشو ميكنن نيني سالم بده

خيلي خوشحال شدم واست خييييلي 😍

دوستان شما همچین مشکلی با تزرق پروژسترون براتون پیش اومده ؟ من الان چیکار کنم ؟

عزیزم من کلا ب ا س نم داغون شده بود همه جاش گلوله شده و درد وحشتناک . ولی مال شما  چرک کرده احتمالا عفونت هست بهتره دکتر بری .حالا بقیه دوستان میان بیشتر راهنمایی میکنن ولی اینکه درد و حساس میشه مال همه اونجوره

Donyaro ba to dos daram eshgham...😉😉
پرپر جون واقعا منم علامت ملامت خاصی ندارم..... منم همش گرسنم..... جدیدا خوابم یه کم بیشتر شده..... ...

خيلي مباركت باشه عزيزم 😍 اين همه خوبي كه ميكني معلومه بي جواب نميمونه قلممممبه اومد تو دلت 😬 هممون تو لحظه هاي ترس و بلاتكليفي دست به دامن تاپيك شما شديم من كه هميشه دعات ميكنم چون تاپيك شما باعث شد من راه درست رو پيدا كنم و نتيجه بگيرم، خدا محافظ همه نينيا و مامانا باشه، دل دوستاي منتظرمو هم شاد كنه اونم يهووويي و زياد 

سعي ميكنم فكراي خوب كنم، واسش ذكر ميگم، ان شاءالله به موقع و سالم بيان بغلمون

عزيزدلممممم شاينا جان، مامان شدي خداروووو شكررررر، از بچه هاي قديمي فقط من منتظر مونده بودم پس 😬 ان ...

پرپر جون عزیزم خوبی .شما هم به سلامتی مثبت شدی سونو رفتی ؟

Donyaro ba to dos daram eshgham...😉😉
2738
آنا جون حالم جا اومد می خوام باهات مشورت کنم فعلا مغزم خستس 

عزیزم من در حد توانم در خدمتت هستم.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
تورک آنا ببخشید ، این دردسرهای من تمومی نداره ،،،، من روزی ۲ تا آمپول پروژسترون میزنم همزمان، یاد دا ...

عزیزم فعلا اون سمت تزریق نکن.....

احتمالا تزریقش عمیق نبوده.....

با سرنگ تزریق عمیق عضلانی و آهسته باید تزریق بشه.....

عزیزم اگه بهتر شد چند روز دیگه اون ورم تزریق میکنین.....

نه که حتما به دکتر نشون بده.....

عزیزم اون محل قرمز نسبت به بقیه قسمتها گرمتره؟

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
عزيزدلممممم شاينا جان، مامان شدي خداروووو شكررررر، از بچه هاي قديمي فقط من منتظر مونده بودم پس 😬 ان ...

عزیزم دو تا شاینا داشتیم.....

یکیش مامان شده ایشالله قسمت اون یکی شاینامونم بشه.....

خيلي مباركت باشه عزيزم 😍 اين همه خوبي كه ميكني معلومه بي جواب نميمونه قلممممبه اومد تو دلت 😬 هممون ...

فدات بشم عزیزم.....

2706