2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818421 بازدید | 669077 پست

این کانال تجربیات دوستانی از رنگ خودتان هست، کسانی که دردتان را با تمام وجود درک میکنند، لطفا برای پیوستن دوستانتان به کانال از لینک زیر استفاده کنید، تا در کنار همدیگه راحتتر بتونیم مشکلمون رو حل کنیم:

telegram.me/microinjection

@microinjection

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
الهی بمیرم برات خواهری...همش ذوق مادر شدنت رو داشتم ...واقعا نمیدونم چی بگم...کاش منفی شده بودی همون ...

برو عزیزم مراقب خودت باش.......

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ثمین جون من نمیدونم برداشتم از حرف دکترم چقدر درسته اما یادمه یه بار دکترم همچین چیزی گفت....... من ...

آره آنا جون.ی دوره مریونال ی دوره سینال ی دوره گونال من کلا با تمومی داروها مشکل دارم اصلا حتما باید تعداد امپول زیاد باشه اینبار سر میکرو اخر 27تا سینال و مریونال داشتم آخر 4تا تخمک که همشون جنین شدن گرید آ.سری اول تویه ابن سینا 84تا آمپول دادن 26تا تخمک شد 22تاش جنین شد 

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
وای ثمین جون چه زرنگی زودی مچمو گرفتی ناقلا....... پورسانتت محفوظه صداشو در نیاررررررررر.......

آخ جوووووون عالی شد عالی خخخخخخ

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2728
الهی بمیرم برات خواهری...همش ذوق مادر شدنت رو داشتم ...واقعا نمیدونم چی بگم...کاش منفی شده بودی همون ...

رز سفیدم برو خداروشکر کن که مثل من مثبت نشدی.و بعد بخوره تویه ذوقت.غم منفی شدن خیلی راحت فراموش میشه ولی اینجوری اصلا

سلام دوستای گلم اگه یادتون باشه من نوزدهم اذر میکرو کردم واسه اولین بار که میکروم منفی شد و پریود ش ...

شایلین عزیزم سلام ...مبارکت باشه گلم خداروشکر ک باردار شدی الهی تا آخرش برات بمونه و ب خوشی این مدت بارداریتو سپری کنی😍

2738
بچه ها منم شرح حال خودم رو بدم و برم بخوابم اون قدر ناراحتم که خوابم نمیگیره با اینکه خیلی خسته ام و ...

عزیزم انشالله ک جنین های عالی و تپلی برات ی عالمه میشه و بزودی ۴تاشو تو دلت جا میدی...دکترا از اینکه میبینن بیمارشون خیلی اطلاعاتش خوبه و وارده و میدونه چی ب چیه ی کم لجشون میگیره و احساس میکنن ک بیمارشون داره اونارو زیر سوال میبرن عزیزم همه چیزو بسپار ب خدا و خدا خودش پشت و پناهت باشه

بچه ها جواب ازمايش دريادل چي شد ؟؟  چند صفحه عقب رفتم نديدم فقط براي پريا خيلييي ناراحتم😢

عزیزم ب سلامتی انشالله ک اینبار نتیجه مثبت میگیری و مامان دوقلو میشی😍 منم چند روز دیگه آز دارم و التماس دعا دارم از شما دوستان نازنینم

لاله جون چقدر خوبه كه شما انقدر اطلاعات دارويي دارين، من هربار مجسمه وار ميرم دكتر و برميگردم واقعا ...

انشالله ک جنینای عالی و تپل مپل برات میشه عزیزم...برعکس من انقد از دکتر سوال میکنم ک یکبار منشیش اومد داخل اتاق منو با زور از دکتر جدا کرد 😎😂😂

آره آنا جون.ی دوره مریونال ی دوره سینال ی دوره گونال من کلا با تمومی داروها مشکل دارم اصلا حتما باید ...

عزیزم احتمالا همون بار اول که خوب پاسخ داده چون اولین بارت بود خوب بوده رفلکس بدنت.......

دفعلا بعد به دارو مقاوم شده احتمالا......

داروهای پانکچر اولتو بعدا بهت ندادن؟

انشالله ک جنینای عالی و تپل مپل برات میشه عزیزم...برعکس من انقد از دکتر سوال میکنم ک یکبار منشیش اوم ...

منم گاها همین اتفاق واسم می افتاد.......

دو سه بار هی منشی میومد و یه چشم غره میرفت......

البته اون بنده خدام چی کار کنه میمونه بین کسایی که بیرون منتظرن و اونی که داخله و دوست داره همه سوالاشو بپرسه.......

سلام عزیزان منم۱ماه ازانتقالم میگذره وخداروشکرباردارشدم رفتم سونو۲قلوبودن برای همه ی منتظراارزوی بارداری دارم برام دعاکنید۴شنبه سونوقلبشونودارم انشالله خدادلموشادکنه.👍😍😍😍

خدایاهزاران هزارمرتبه شکربابت فرشته کوچولوی زندگیمون هدیه خدابعدازچندسال انتظارباIVF😍😘انشالله دامن تمام منتظراسبزبشه بزودی🌹دخترقشنگم زندگی منوبابایی انشالله همیشه سلامت باشی ولبت خندون باشه😍🐣
2706