2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671332 پست
دکترها نگفتن که چرا ivf خارج رحمی شده ؟ تعجب داره مگه جنین رو داخل رحم نمی کارن ، چرا خارج رحم میش ...

جنینو بر اساس چندروزه بودنش ی قسمتایی از رحم میذارن..

بعدش جنین معلقه.معلوم نیست کدوم سمت میرع.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوتا سقط داشتم که کورتاژ شدم و بعد از مسیر طولانیivfو انتقال مانوفق سیکل هایی که دو سه روز قبل انتقا ...

خارج رحمی من راحت دفع شد..مدام تیتر میدادم..ولی دیگه خسته شدم بیمارستان و با رضایت خودم مرخص شدم.گفتم اگه مرخصم نکردین فرار میکنم

2731
بنظر من اصلا نباید دکترو تغیر داد چون هرسری ی روشی برا سیکل انتقال انتخاب میکنن.. دکتر من ک با سونو ...

عزیزم‌ در مجموع انتقالایی که داشتی با چه روش هایی انجام دادن؟ مشکل من اینه که دکترم تا کاریو نخوایی انجام نمیده! هیسترو خراش رو هم خودم ازش خواستم.اونم ارجاع داد به یک دکتر دیگه! چون خودش وقت نداره اصلا‌ . الان بخوام بگم prp کن اگرم قبول کنه میفرسته جای دیگه حتما.

دیدم بعضیا اینجا میگن سیکل نچرال رفتیم جلو بدون استرادیول

ندیدم برای کسی انجام بده. نمیدونم ازش بخوام چاره ایی میشه یا نه چون انتقال اول استرادیول نداشتم مثبت شد . نمی دونم شایدم ربطی نداره.

عزیزم‌ در مجموع انتقالایی که داشتی با چه روش هایی انجام دادن؟ مشکل من اینه که دکترم تا کاریو نخوایی ...

من تمام مراحل استرادیول داشتم.

مثلا ی مرحله ساده بود

ی مرحله جنین بلاست

ی مرحله پی ار پی و انتقال دومرحله ای

ی مرحله هیسترو و خراش ک بخاطر تیرویید کنسل شد سیکل و با شروع مجدد سیکل فقط همون سرم ای وی ای جی گفت.و خراش انجام نداد و مثبت شدم

عزیزم‌ در مجموع انتقالایی که داشتی با چه روش هایی انجام دادن؟ مشکل من اینه که دکترم تا کاریو نخوایی ...

سیکل نچرال رو برای اونایی انجام میدن که با استرادیول ضخامتشون بالا نمیره ،میگن شاید با سیکل نچرال ضخامت اوکی باشه چون بعضیا تو حالت نرمال ضخامتشون مشکل نداره 

اگه تو توی سیکلات مشکل ضخامت نداشتی پس به خاطر استرادیول نیست 

برای تو به احتمال قوی همون مشکل ایمنی باشه که اونم به راحتی با دارو رفع میشه 

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش

سلام خانومای گل 

لطفا نظرتون رو بگید(برای این قضیه نمیتونم از کسی مشورت بگیرم چون تا الان مشکلم ب کسی نگفتم و نمیتونم بگم)

من یه پسر دارم که با ای وی اف باردارشدم 

الان بعد چند سال میخام دوباره اقدام کنم ازونجایی ک شانس طبیعی نداریم مجبورم دوباره ای وی اف کنم

کلا یکبار پانکچر شدم که هایپر شدم

الان هم خیلی از پانکچر شدن وحشت دارم چون روزای سختی و تجربه کردم هم کلا از عوارض این کار میترسم .ولی خوب دوس ندارم پسرم تنها باشه کلا با تک فرزندی مخالفم همش آینده رو تصور می‌کنم که پسرم کسی رو نداره _از طرفی هم میگم نکنه اتفاقی برام بیفته و بشم یه مادر مریض برای این بچه

سر دوراهی موندم که برم شروع کنم یا اینکه کناربیام با این قضیه 

تنهایی از پس این تصمیم برنمیام نمیدونم چکار کنم همسرمم که کلا حرفی نداره 

کاش میشد حضوری با کسی درد و دل میکردم  

سیکل نچرال رو برای اونایی انجام میدن که با استرادیول ضخامتشون بالا نمیره ،میگن شاید با سیکل نچرال ضخ ...

درسته هیچ وقت مشکل ضخامت نداشتم

خودمم حس می کنم ایمنی بدنم زیادی بالاست و پس میزنه. بار اول گرفت و سقط شد و دیگه اجازه لانه گزینی نداده.

و تا این مورد حل نشه انتقالای بعدی هم بی فایدس.

تمیمی درمورد ایمنیت چی گفت؟

گفت بیشترش استرس مانع میشه چون زیاد بهش فکر می کنید

و ما بعد چندبار سقط میریم سراغ ایمنی! گفتش سرم رو اجازه نمیدن دیگه ما تجویز کنیم چون برای بیماری های مهم تره ،و خیلی کم شده تو بازار!

معادل ایرانی هم داره اینترالیپید یک همچنین چیزی درست یادم نمونده اسمشو، گفت اونم خوبه جدا باید بری دنبالش.

عزیزم خودت چیکار کردی؟ آزمایش دادی؟ دل تو دلم نیستا منتظر یه خبر خوش  حال کننده خفنم. 

گفت بیشترش استرس مانع میشه چون زیاد بهش فکر می کنید و ما بعد چندبار سقط میریم سراغ ایمنی! گفتش سرم ...

نه عزیزم نرفتم هنوز،عصری شوهرم بیاد از سرکار باهم بریم،والا خودم که اصلا فکر نمیکنم مثبت باشم،صبحی هی وسوسه شدم تست بزنم اگه منفی بود نریم دیگه آزمایش ولی نزدم،انقدر عادیم و هیچ علامتی هم ندارم که اصلا انگار نه انگار انتقال دادم

نه عزیزم نرفتم هنوز،عصری شوهرم بیاد از سرکار باهم بریم،والا خودم که اصلا فکر نمیکنم مثبت باشم،صبحی ه ...

خیره ایشالا اصلا علائم مهم نیست واقعا. همش به خاطر داروهاست بعد ۴بار انتقال اینو دیگه مطمئنم.

2706