2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6866660 بازدید | 672441 پست
ممنون عزیزم خداروشکر خوبی. آره واقعا چاره ای نیس من خیلی قویم دیر کم میارم ولیکن معده درد امونوبریده ...

درسته  خودمم ی مدت ورم معده داشتم دردش امونمو بریده بود...

انشاالله که اثر کنه ی هفته بخور ببین چی میشه 

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهارجان خوبی. من تواون یکی تاپیک دیدم میگن ابو سرکه روقاطی کنین خودتونوباهاش بشورین چن روز تورو چن ب ...

سلام عزیزم ممنون شماخوبی.  بله از ماما پرسیدم گفت اب وسرکه سفید داخل وان ۱۰ دیقه بشین

رویایی که کاشتی،عشق میخواهد،مراقبت میخواهد،ازهمه مهمتر،صبرمیخواهد...🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تو بارداریم میشه خورد هچ چیزی کمش ضرر نداره  سبزیرم انقر سرخ میکنیم که کل خاصیتش میپره 😁به من ...

ممنون گلم❤️

سلام عزیزان

من امروز باروز انتقالم میشه ده روز... دوتاجنین بلاست وکامپکت انتقال دادم ولی علایم ندارم. فقط روز سوم چندثانیه دلدرد کرفتم. یکم دلداری بدید کسی بوده بدون علایم مثبت بشه

آنقدر زیر درخت صبرمینشینم ک روزیه مرا بدهد♥️خدایا امیدمو ناامید نکن♥️🙏
سلام خانمای گل صبخیر من روز ۱۰ انتقالم قورمه سبزی بخورم اشکالنداره🤔 چون شنیدم ضرر داره جعفری و... و ...

سلام عزیزم منم امروز روز ده انتقالمه. علایم دارین؟ 

سلام عزیزم منم امروز روز ده انتقالمه. علایم دارین؟ 

بسلامتی عزیزم انشالله مثبت باشین😍 من روز ۱۱ بنظرتون بی بی چک بزنم. نه هیچ علائمی ندارم درد پریود چندروز پیش بیشتر بود الان کمتر زیر دلم میگیره ول میکنه

بسلامتی عزیزم انشالله مثبت باشین😍 من روز ۱۱ بنظرتون بی بی چک بزنم. نه هیچ علائمی ندارم درد پریود چن ...

من که جرذت نمیکنم یعنی شوعرم گفتع تارپزازمایش نزن. مستقیم میرم ازمایش

دکتر رستمي شیراز نمیدونم کدوم دکتر برم،اگر کسی دکتر خوب شیراز سراغ داره لطف بکنه بهم معرفی بکنه &nb ...

من خودم دوبار با مددی مثبت شدم.واقعا دکتر دلسوز و دقیقیه،ولی مطبش یکم شلوغ و بی نظمه.

من تا سونو تشکیل قلبم تحت نظرش بودم الان زیر نظر دکتر کوکبی هستم.

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نخوانده قرعه بنام تو میشود...
من که جرذت نمیکنم یعنی شوعرم گفتع تارپزازمایش نزن. مستقیم میرم ازمایش

انشالله که خوشخبررر باشی عزیزم🥹❤️

برم بی بی چک بزنم?🥹یا فعلا صبر کنم 

سلام بهار جون خوبی؟ منو یادته؟ چقد خوشحال شدم دیدم دوباره انتقال دادی انشالله مثبتی و امسال سالم بغلش کنی❤️🤲

پارسال انتقالامون نزدیک هم بود شما زایمان زودرس داشتی منم قلبش تشکیل نشد سقط کردم چقد حالمون بد بود.. خیلی وقته اینجا نیومده بودم امروز دلم هوای اینجارو کرد خبری از بچه ها بگیرم

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏
کاش نساجون زود بیاد خبرشو بهمون بده،سایت رو من مرتب چک میکنم بخاطرش

عزیزم🥹

من متاسفانه منفی شدم باز.💔 به خودم قول دادم دیگه بی تابی نکنم و نمی کنم. 

سه تا جنین دیگه دارم اواخر خرداد دوباره میرم برای انتقال پنجم و آخر.و واقعا برای همیشه پرونده شو می بندم.. 

این سری حتما سرم ivig هم می گیرم. چون وقتی جنین تشکیل میشه فریز میشه ذوب میشه بلاست میشه قطعا یه مشکلی تو بدن من هست که لانه گزینی نمی کنه.

امیدوارم تو و بهار جون و بقیه انتقالی های این ماه دست پر بیایین. 

2706