2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6847425 بازدید | 670952 پست
بچه ها من اصلا حال روحیم خوب نیست. راستش خیلی پشیمونم دوباره خودم رو انداختم تو استرس این راه فردا ...

تولدت مبارک مامان مهربون  خدایا کمکمون کن بتونیم دووم بیاریم!منو ببین بیخواب شدم،خواب نمونم واسه انتقال خیلیه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تولدت مبارک مامان مهربون   خدایا کمکمون کن بتونیم دووم بیاریم!منو ببین بیخواب شدم،خواب نمونم و ...

قربونت برم عزیزم.🥰

امیدمون به خداست دکتر و این چیزا وسیله ان.  بدون اذن خدا هیچ موجودی هستی پیدا نمی کنه. ما تلاشمون رو می کنیم. امید که صلاح بدونه و بچه ها رو بهمون ببخشه تا زندگی مون قشنگ تر بشه‌.

منم شبای قبل بیمارستان خیلی بدخواب بودم

اگه هنوز بیداری که برو کله پاچه رو بزن بر بدن

هم مقوی  و مفیده هم می چسبه 🤤

2731

دوست جونیا خوبین 

من خیلی با سعید صحبت کردم برای پلانجر مجدد ولی موافق نیست میگه وقت تلف کردنه

دیروز زنگ زد به دکتر ایزدی پرسید چیکار کنیم راه دوره و اینا

دکترم یکم ویتامینه داد برای قبل بارداری گفتش پریود شدی دوباره زنگ بزن دارو بهت بدم ، روز ۱۲ بری سونو بشی و بیای برای اهدایی

بچه ها یکم استرس گرفتم 

دارو های الانم ویتامین D هست + فولیک اسید+ ملتی ویتامین

بنظرتون دیگه چیا بگیرم؟! سرخود مصرف کنم؟!

بعد هیچ ازمایشی نگفت انجام بدم ، من یادم رفت بهش بگم تیروئید دارم فردا میرم آزمایش بدم 

یکساله همه چیزو ول کردم حتی ازمایشم ندادم

دیگه باید چیکار کنم ؟

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
2740
دوست جونیا خوبین  من خیلی با سعید صحبت کردم برای پلانجر مجدد ولی موافق نیست میگه وقت تلف کردنه ...

فاطمه جان مگه دکتر ایزدی کجاست که میگی دوره 

آزمایشات و کنترل تیروئید رو شهر خودت برو دکتر ،تا اون موقع هم‌ جوابشون میادبعدش دیگه میدونی‌ چیکار باید بکنی 

فاطمه جان استرس نداشته باش معلومه که شوهرت تصمیمشو گرفته اگه سنش کم نیست هم نگران نباش چون دیگه کسی که سنش‌کم‌ نباشه تصمیماتشم احساسی نیست ،توام دیگه خیلی صبر کردی 

درسته سنت کمه اما بیشتر از همه منتظر بودی 

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش

دوستان من 42 سالمه

1 بچه دارم

دومی رو میخوام

دکتر گفته بخاطر سنمون ivfکنیم

نمیدونم چقدر پروسه طولانی و سختی هست 

بهم عکس رنگی رحم داده اما نمیدونستم باید روز اول پریود برم نوبت بگیرم

الان هم که گفتند دیر شده برو پریود بعدی

تا الان کلی هزینه ازمایش و تایید از دکتر جراح عمومی و قلب دادم

واقعا نمیدونم کارم درسته یا نه 

فاطمه جان مگه دکتر ایزدی کجاست که میگی دوره  آزمایشات و کنترل تیروئید رو شهر خودت برو دکتر ،تا ...

عشقم دکتر ایزدی اصفهانه ...

شوهرم ۳۲.۳۱ سالشه کلا ادمی نیست که احساسی تصمیم بگیره.. 

ممنون قشنگم ♥️ 

امروز یه مدلیه انگار دوباره امید برگشته تو دلش 

برام دعا کنید بار اول مثبت بشه🥺 شرمندش نشم

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
سلام مهربون خدا انشالله حاجت دلتو براورده خیر بکنه بزودی انشالله

💛😘

ان شاالله خدا به دل پاکت نگاه کنه و حاجتتو بده عزیزم😘😘😘❤️مهربون مرسی که واسمون دعا میکنی

عزیزی قشنگم ♥️ 

عشقم دکتر ایزدی اصفهانه ... شوهرم ۳۲.۳۱ سالشه کلا ادمی نیست که احساسی تصمیم بگیره..  مم ...

انشالله که مثبت میشی 

خودتم امیدوار باش انشالله همه چی خوب پیش می‌ره 

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش