2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6839467 بازدید | 670422 پست
من خودم جنین سه روزه انتقال داده بودم گرید bc. والان تو هفت ماه هستم.اگه امید نباشه دکترا میگن بندا ...

الهی شکرررر خدا هم خودت هم نی نی نازتو حفظ کنه🥺🥺❤️❤️❤️❤️منم گرید b 3تا.

پارسالم اولین بار بود انتقال دادم گریدb 5روزه دوتاش گرفت

رویایی که کاشتی،عشق میخواهد،مراقبت میخواهد،ازهمه مهمتر،صبرمیخواهد...🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من اصلا حال روحیم خوب نیست. راستش خیلی پشیمونم دوباره خودم رو انداختم تو استرس این راه فردا ...

دور از جونت دوسال پشت سر هم روز تولدم را تو بیمارستان داشتم کورتاژ میشدم خیلییی سخت بود برام از روز تولدم هم بدم اوممده دیگه ولی زمان بگذره میبینی چاره ای نداری جز اینکه خودتا جمع و جور کنی بازم تلاش کنی و سعی کنی قوی ادامه بدی قشنگ درکت میکنم امیدوارم تولد دیگت را با نوزادت عکس بگیری

2731
بچه ها من اصلا حال روحیم خوب نیست. راستش خیلی پشیمونم دوباره خودم رو انداختم تو استرس این راه فردا ...

تولدت مبارک عزیزدلم ❤️❤️😍 حالتو میفهمم ولی کم نیار نی نیت یه مامان قوی میخواد😍 خدا کادو بهت نی نیای ناز بده

تولدت مبارک عزیزدلم ❤️❤️😍 حالتو میفهمم ولی کم نیار نی نیت یه مامان قوی میخواد😍 خدا کادو بهت نی نیا ...

ممنونم عزیزم سلامت باشی💐💐

آخ که این کادو امسال حق منه.

خیلی سال سختی رو گذروندم از پارسال این موقع تا الان. صد بار مردم.

2738
ممنونم عزیزم سلامت باشی💐💐 آخ که این کادو امسال حق منه. خیلی سال سختی رو گذروندم از پارسال این مو ...

همه ما همینیم عزیزم ولی چاره چیه جز قوی بودن

قبولت باشه عزیزم ممنون که به یاد منم بودی انشالله حاجت روابشی

فداتشم قشنگم ♥️ 

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
مررررسیییی عزییییز دلم 🥰. تو چقدر ماه و مهربونی آخه دختر. یک دنیا ممنونتم کاش میشد از توی سایت بکش ...

فدای مهربونیت قشنگِ من 🫀😻💝

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
ممنونم دوست باوفا انشااله خدا حاجتتو بده و دلت پراز آرامش بشه

💛🌝😚

دوستان کدوم صفحه پروسه ivf نوشته شده بخونم؟

عزیزم گاهی اوقات دوستان از تجربه هاشون مینویسن..

به یاد نداریم ک دقیقا کدوم صفحه هست

چ گریدی بودن عزیزدلم

گرید A

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2706