2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671256 پست
واااااااای خدارووووووشکر😍😍😍😍🤩🤩 چقد خوشحااال شدم😍 الهی ب سلامتی تا آخر😍  برا من فعلا مع ...

سلامت باشی عزیزم😘😘❤

ان شاءالله که به خیر و خوشی بری با دست پر برگردی🙏❤😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزدلم، دلم براتون تنگ میشه، اینجا نمیام ولی همش به یادتون هستم و برای همه قابل باشم دعا میکنم ...

عزیزم تو تهران کدوم مرکز رفته بودی؟

الهی و ربی من لی غیرک / به امید مادر شدن
2731

نهال جان من مام میرفتم، یکی از دوستان که توی نی نی سایت باهاش آشنا شدم و هم زمان با هم پروسه رو شروع کردیم، من همدان میرفتم و دوستم مام می رفت، خیلی به من می گفت بیا تهران، ولی بخاطر رفت و امدش میترسیدم، 

نتیجه این شد که دو سال تمام وقت و هزینه و از همه مهم تر روح و روانمونو توی همدان گذاشتیم 😐

بعد دیگه دوستم باردار شد و بچه اش خداروشکر به به دنیا اومد و بعد من از مام دوباره شروع کردم، 🥲

با خانم دکتر علیرضایی که بار اول مثبت شدم 😇 

سختی های زندگی موقعی که توشون هستی خیلی بد میگذره ولی واقعا الان دیگه اون دو سال رفت و آمد و فراموش کردم، 

خانم دکتر شاکریان هم مرکز مام خیلی دوسشون دارم و اینکه خیلی خوبن، با ایشون میوم عمل کردم که فوق العاده راهنمایی هاشون برام مفید بود، 

سلام دوستان من بلاخره همسرمون تونستم بصورت نسبی راضی کنم و دوباره رفتم تو سیکل پانکچر، ، اینبار مثل پنج سال پیش سیکل لانگ برام درنظر گرفتن فقط من حافظه اصلا یاری نمیکنه دقیق اون سالها چطور بود ،،الان دوستانی که سیکل لانگ داشتن میخواستم بدونم بعد از تموم شدن قرص صد بارداری و درحالی که ۱۴ روز هم بوسرلین تزريق کردیم گفتن دوباره برم سونو حالا بنظرتون تا رسیدن به روز پانکچر چندبار باید برم سونو ؟؟؟ آخه شاغلم میخوام برنامه ریزی کنم چون یادمه اون سالها خیلی باید میرفتیم جوری که تو کارم مشکل پیش اومد برای مرخصی زیاد 

سلام دوستان من بلاخره همسرمون تونستم بصورت نسبی راضی کنم و دوباره رفتم تو سیکل پانکچر، ، اینبار مثل ...

بعد از تموم شدن قرص ضد بارداری ،پریود که شدی روز دوم یا سوم پریود سونو میشی آمپولارو از روز سوم پریود شروع میکنن و یک هفته بعدش باید دوباره سونو بشی که با توجه به رشد فولیکولات بهت میگن که دوباره باید سونو شی یا نه

اگه رشدش کم بود دوباره میگن بری سونو که دوز داروها رو تغییر بدن اگه رشدش خوب بود فکر کنم دیگه لازم نباشه بری سونو 

یعنی یه بار روز سوم میری ،یه بار تقریبا روز ۹ پریود 

اگه لازم باشه یه بارم روز ۱۱ اینا میگن بری برای کنترل 

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
و اینکه دو روز دیگه تزريق بوسرلین به بازوم شروع میشه الان  ویال باید سرته کنیم بکشیم تو سرنگ یا ...

بوسرلین نمی‌دونم ،برای چی میدن‌ بوسرلین؟

سلام

کیا  تو سیکل تخمک کشی برا آزاد سازی تخمک براشون آمپول دکارلین دادن ؟

آمپول دکارلین همون hcg هستش ؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
بعد از تموم شدن قرص ضد بارداری ،پریود که شدی روز دوم یا سوم پریود سونو میشی آمپولارو از روز سوم پریو ...

مممنونم عزيزم،  اینطوری باشه خوبه ولی نمیدونم چرا یه ذهنیتی دارم که چند سال پیش چندین بار رفتم برای سونو فکر میکردم یه روز درمیون بعد شروع داروهای اصلی باید بریم

بوسرلین نمی‌دونم ،برای چی میدن‌ بوسرلین؟

بوسرلین  هم برای خاموش کردن تخمدانه  و کنترل تخمک گذاری، یعنی اینا از روز پنج سیکل بهم قرص ضد بارداری دادن بعد از روز ۱۴ سیکل هم هر روز صبح گفتن ۵۰ واحد با سرنگ انسولین به بازو بوسرلین تزريق کنم‌ تا اینکه قرص ضد بارداری تموم بشه برم برای سونو مجدد تا ببینم چی میگن

مممنونم عزيزم،  اینطوری باشه خوبه ولی نمیدونم چرا یه ذهنیتی دارم که چند سال پیش چندین بار رفتم ...

بستگی به مرکز هم داره ،سال پیش من رویان رفتم چند بار سونو کردن ،یک روز در میان میرفتم 

بوسرلین  هم برای خاموش کردن تخمدانه  و کنترل تخمک گذاری، یعنی اینا از روز پنج سیکل بهم قرص ...

آها پس به تو گفتن بعد تموم شدن قرص ضد بارداری بری پیششون ،برای من اینجوری نبود قرص که تموم میشد روز سوم پریود میرفتم که دارو شروع میکردن

2706