2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838280 بازدید | 670367 پست
پریود شدم.. علی‌رغم تمام حس و علایم بارداری که داشتم.. خب این جدید نیست هرماه دارم سوالم اینه چرا ...

پیرو حرف بچه ها میخواستم تایید کنم که کیفیت اسپرم شوهر من با اصلاح سبک خیلی تغییر کرد و بهتر شد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اون سری اول که مثبت شدی چطور بودی؟

اون سرى فكر ميکردم نمی گیره... چون روز اول که برگشتم خونه با مادر همسرم و بعد خودش بحثم شد یادمه تا سه روز گریه می کردم. دیگه امیدی بهش نداشتم. یک هفته بعد انتقالم تولدم بود دوستامو دعوت کردم و یه سی تا بادکنک خودم باد کردم فقط! 😅  یکی دو روز به آزمایشم رفتیم کاشان مسافرت یک روزه که رفت و برگشت ۶ ساعت نان استاپ توی جاده بودیم اونجا هم کلی پیاده روی کردم. 

فکر می کنم علت مثبت شدنش ریلکس بودنم بود واین که به هر چیزی فکر می کردم جز جنین ها.

البته درست یادمه تا روز ۹ انتقالم سینه درد داشتم بعدش کم شد. شب سومش هم لک دیده بودم.

اون سرى فكر ميکردم نمی گیره... چون روز اول که برگشتم خونه با مادر همسرم و بعد خودش بحثم شد یادمه تا ...

ماشاالله کاری نبوده نکنی  ولی آره همینطور ریلکس خوبه،چیه همش ذهنمون درگیره

2731
میشه بگی چه کارایی؟شوهرمن حرکت اسپرمش کمه.

مشکل شوهر من مورفو و شکل اسپرم بود که با دارو اصلا بهبود پیدا نمیکنه ولی با حذف خوردنیهای مضر مثل فست فود،قند و شکر، خوراکی های کارخونه ای و.... خوب شد اگرچه که هنوز نتیجه نگرفتیم که اونم بخاطر بیکیفیت بودن تخمکه

پریود شدم.. علی‌رغم تمام حس و علایم بارداری که داشتم.. خب این جدید نیست هرماه دارم سوالم اینه چرا ...

فکر نکنم غیر طبیعی باشه جلو افتادنش ..بعد شما و همسرتون خیلی جونین و وقت دارین برای اینکه از خودتون بچه داشته باشین .فعلا تلاشتون رو خودتون انجام بدین .توی همین سایت دیدی چندین نفر با اینکه همسرشون آزو اسپرم بودن ، بچه هاشون بدنیا امدن 

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
2740

این آزمایش واسه دوسال پیشه..

تو این دوسال مطمئنم هیچ تغییری نکرده ک هیچ بدترم شده!

طبق تجربه ای ک قبلا از آزمایش هاش دارم...

من ۳ بار بیشتر انتقال ندادم که فکر میکنم بخاطر ضعیف بودن جنین ها منفی شد

اون هیچی... ولی همیشه دکتر برام ایه نحس میخونه ک نرمال نیست و....

سعیدم ادمیه ک به شدت از ivf بدش اومده یعنی دیگه حاضر نیست چه بخاطر من چه بخاطر خودش پا بزاره مرکز

بعضی وقتا هم ک به بچه فکر میکنه میگه بیا طلاق بگیریم حداقل تو به ارزوت برسی ، اونجا من بهش پیشنهاد اسپرم اهدایی دادم 

از اون موقع تاحالا همش داره به همین فکر میکنه..

تازه برای همین اهدایی هم مطمئن نیست که صد درصد میگیره یا ن

من اگه اهدایی هم نگیرم ( چون ترس از اینده دارم یه فکر های مسخره میاد تو ذهنم ) دیگه برای همیشه باید دکتر و بچه رو ببوسم بزارم کنار

سال ۴۰۲ میگفتم بیا مرکز زو عوض کنیم بریم پیش دکتر فروتن ! قبول نمیکنه دیگه ام برای آرامش ذهنی مون چیزی نگفتم

الان خودشه ک پیشنهاد میده بهم برا اهدایی

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
پیرو حرف بچه ها میخواستم تایید کنم که کیفیت اسپرم شوهر من با اصلاح سبک خیلی تغییر کرد و بهتر شد  ...

عزیزم اخه انجام نمیده!!!!!

دارم پیر میشم از دستش ، حتی سلامتی خودشم واسش مهم نیست

من شنیدم کبد و اسپرم باهم یه رابطه هایی دارن 

الان یه کوچولو علایم کبد چرب داره هرچی بهش میگم بابا برو دکتر ببین مشکل چیه چرا اینطوری شدی گوش نمیده

تو زندگی و برای من خیلی خوبه ها ولی برای خودش کمکاری میکنه ، من اگه یه سرماخوردگی کوچیک هم بگیرم سریع منو میبره دکتر یا هر چیز دیگه..

اما خودش☹️

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️ چله_زیارت_عاشورا#   برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت ک ...

فاطمه جانم مهتاب جانم

ممنونم از دعا و محبتتون به حق امام حسین که هردوتون عاقبت بخیر بشین و انرژی مثبت دعا در حق دیگران سرازیر شه به زندگیتون

الهی و ربی من لی غیرک / به امید مادر شدن
عزیزم اخه انجام نمیده!!!!! دارم پیر میشم از دستش ، حتی سلامتی خودشم واسش مهم نیست من شنیدم کبد و ا ...

آره عزیزم یکم سخته،اراده میخواد اما درواقع رعایت این مواردم بخاطر همدیگه ست، هردو بخاطر هم تلاش میکنن، حداقل سه ماه میگن رعایت کنین،ما تقریبا دوسال قید همه چیو زدیم ولی دیگه خسته شدیم رها کردیم تا حدودی  

فکر نکنم غیر طبیعی باشه جلو افتادنش ..بعد شما و همسرتون خیلی جونین و وقت دارین برای اینکه از خودتون ...

عزیزم فکر کنم من رو ریپلای کردین ولی پیامتون رو نمیاره برام،ارور میده

آره عزیزم یکم سخته،اراده میخواد اما درواقع رعایت این مواردم بخاطر همدیگه ست، هردو بخاطر هم تلاش میکن ...

🥲🫂

واقعا نمیدونم چیکار کنم برای همیشه قید بچه رو بزنم 

شاااااید خدا دلش به رحم بیاد طبیعی بده ک اونم یک درصد احتمال داره 

یا برم اهدایی بگیرم..

سعید مشکلی نداره من فقط ترس از اینده دارم

حتی یه بار ازش پرسیدم ک ژن تو نیست چی

گفت دیگه این حرفو نزن بچه ای ک تو به دنیا میاری بچه ی منم هست ، یکی از ارزوهامه دختری مثل تو داشته باشم که از وجود تو باشه

2706