2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6862900 بازدید | 672176 پست
بچه ها ی کمکی هم میخواستم جاریم ی کار ضروری داشت دخترشو آورده خونه ما. اصلاااا حال و حوصله بازی کردن ...

سلام عزیزم خوبی ،چه خبر چی کار کردی؟

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
@alaae   @طوطططیا   @عبدالواحد     شب نیمه شعبان مخصوصا یاد شما عزیزای د ...

ای جاااانم خدا رو شکر عزیزم چقدر خوشحال شدم واست 

واسه ما هم دعااا کن سوپرایز بشیم اینجوری

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شماپیش نقشینه میرید؟شهیدبهشتی یامیلاد؟

بله یک سال و دو ماهه پیششون میرم

دو بار بهشتی تخمک کشی کردم و ۳ بار انتقال دادم

متاسفانه بی نتیجه بود (يك مثبت سقطی و دو تا منفی)

دیگه تخمک کشی سوم میلاد رفتم و اگه خدا بخواد فکر کنم آخر این هفته انتقال چهارمم بشه.

شما پیشش ivf كردين؟ 

2731
بله یک سال و دو ماهه پیششون میرم دو بار بهشتی تخمک کشی کردم و ۳ بار انتقال دادم متاسفانه بی نتیجه ...

من چون توبهشتیه نمی تونم بیام پیشش میلادهم میگن رسیدگی ونظم خوبی نداره 

قبل ازعیدبا فتوحی وشجاعیان پویش تخمک کشی شدم از13تایکی به مرحله بلاست رسید میخوام دوباره بیام تخمک کشی 

نظرت درمورداین دوتادکترچیه ؟پیششون نرفتی

چیزی درمورددستگاه هاومرکزجدیدپویش نشنیدی؟ من بااینکه میگن بهترشده دستگاه هامدرن ترشده حس می کنم اتفاقابدتروپولکی ترشده 

هزینه تخمک کشی میلادچقدرشد؟

این سوال منم بود قبلا. خیلی درموردش تحقیق کردم. خوب دوره های منظم ۲۸تا ۳۰روزه دارم. ترشحات تخمک گذار ...

یکی از دوستان این پستم رو لایک کرد لازم دونستم یه نکته اضافه کنم.

این ماه سر ۲۸ روز پریود شدم، دقیق و مرتب، وقتی رفتم سونو یک تخمدانم pco و يكى ديگه اش رو multi fulicular تشخيص دادن!! در صورتی که من هرگز پلی کیستیک نبودم، و ماه گذشته با وجود ترشحات تخمک گذاری، اقدامات مرتب و.. اصلا هیچ فولیکولی نداشتم😔 و با این حال سر تایم خودم پریود شدم. حالا نمی دونم دلیلش چیه که اینطور شده ولی احتمال میدم مربوط به دوز بالای داروهای تخمک کشی هایپر شدنم و ستروتایدایی بوده که زدم تا تخمدانها به حالت عادی برگردن .

اینم یک شاهد بر این که پریود منظم دلیل بر وجود فولیکول خوب نیست...

من چون توبهشتیه نمی تونم بیام پیشش میلادهم میگن رسیدگی ونظم خوبی نداره  قبل ازعیدبا فتوحی وشجا ...

هزینه تخمک کشی ۲۰ تومن شد انتقالم شنیدم ۱۱ میشه (البته بدون تعیین جنسیت)

اتفاقا میلاد رسیدگی و نظمش فوق العاده بود من خیلی راضی بودم و راستشو بگم پشیمونم وقتم رو توی بهشتی از دست دادم. اونجا خیلی شلوغه. تنها خوبیش اینه که دکتر زودتر میاد یعنی اول انتقالا رو اونجا انجام میده در عوض معطلی برای ترخیص خیلی زیاده. تختم نیست بعد انتقال درست استراحت کنی اگه شلوغ باشه یه ربعه بلندت می کنن. ولی توی میلاد آرامش بیشتری داشتم در کل و امکانات رفاهیش قابل قیاس نیست.

در مورد پویش متاسفانه اطلاعی ندارم اگه همونه که توی شهرک سلامته پزشکای خوبی داره . اینایی که گفتی رو نمیشناسم ولی یکی از دوستانم بار پنجم با دکتر تمیمی در شهرک سلامت مثبت شد و تازگی ها زایمان کرد. ( هر ۵ انتقالش اونجا بود)

هزینه تخمک کشی ۲۰ تومن شد انتقالم شنیدم ۱۱ میشه (البته بدون تعیین جنسیت) اتفاقا میلاد رسیدگی و نظمش ...

قبل ازعیدازمن 27تخمک کشی شد

من سال99.98هم یبارتخمک کشی شدم از8تا5تاش جنین شد 

2706