2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821381 بازدید | 669209 پست
قربونت برم عشقم  اتفاقا خیلی از چله ی زیارت عاشورا شنیدم میگن خیلی حاجت میده  ولی یادم ر ...

فردایی خصوصی جواب دادم 

چله زیارت عاشورا اسم بنویسی با لیست بهتره یا اینکه خودت لیست بنویسی هر روز برای هرکی خوندی اعلام کن منم برای همون میخونم

انرژی مثبت میده

و هرکس بر‌خدا توکل کند خدا برای او کافیست
سوپ با مرغ محلی درست کردم براش.. ابگوشت بره هم تو یخچال داشتیم ولی مث بچه ها میگفت فقط سوپ میخوام😄 ...

نوش جان    

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت برم عشقم  اتفاقا خیلی از چله ی زیارت عاشورا شنیدم میگن خیلی حاجت میده  ولی یادم ر ...

شهید ابراهیم هادی شنیدم خیلی واسطه میشه 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
یکماه بیشتر از دسشویی ایرانی استفاده میکردم..حسابشو کن یبوست هم داشتم و ساید ده دیقع طول میکشید تو د ...

یه حس فشار تو واژن دارم از دیروز ،شمام داشتین ؟ فکنم بریچ بچه همچین چیزی شنیدم از دکتر 

2731

۱-

۲- alaae

۳- الا11543 

۴- س۱۳۶۷ 

۵- مامانو_سوفی

۶- haniiijoooon

۷- خدایاتومیدانی

۸- سحربانوو۷۷

۹- 

۱۰- نیاز۶۹۷۳

۱۱- پروانه۲۱

۱۲- سارایییی

۱۳- ماهیا

۱۴- ssseffat

۱۵- داداشممم

۱۶- favali

۱۷- یامنان

۱۸- _بهاره_

۱۹- houra1400

۲۰- آناشید۹۹

۲۱- آیدا۱۲۸ 

۲۲- نهال۶۴۶۷ 

۲۳- نگار۸۰

۲۴- nooshabehjoon

۲۵- نهالیم

۲۶- رادیس۱۲

۲۷- گندمک۱۱

۲۸- shiva_ab

۲۹- rose710

۳۰- zhiyan74

۳۱- ارکیدهابی

۳۲- طوطططیا

۳۳- atrin_arsen_atrina

۳۴- joooodi

۳۵- 

۳۶- 

۳۷- اهسته

۳۸- marshmaloo

۳۹- 

۴۰- avaaajon

۴۱- 

42- پونهoo

43- 

۴۴- panizpaliz

45- 

۴۶- عبدالواحد

۴۷- هیوا666

48- 

49- 

۵۰- 

51-

52- 

۵۳- مهتاب444

۵۴- pariiiii73

55- زلیخاه۱۴۰۲

✨وَلَا تَهِنُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَنْتُمُ الْأَعْلَوْنَ إِنْ کُنْتُمْ مُؤْمِنِینَ✨

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
۱- ۲- alaae ۳- الا11543  ۴- س۱۳۶۷  ۵- مامانو_سوفی ۶- haniiijoooon ۷- خدایاتومیدانی ...

دوستان قشنگم هرکسی اسمش نیست دوست داره تو چله ی زیارت عاشورا باشه اسمش 

لطفاً لایک کنه

و حتی کسایی ک نیستن ، اسمشو بگید وارد کنم :)

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
دوستان قشنگم هرکسی اسمش نیست دوست داره تو چله ی زیارت عاشورا باشه اسمش  لطفاً لایک کنه و حتی ...

فاطمه جان انشالله حاجت روا عزیزم انشالله که خدا معجزه قشنگشو بزودی نشونت بده خاهر!میشه اسم خاهره منم بنویسی

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭
2740
فردایی خصوصی جواب دادم  چله زیارت عاشورا اسم بنویسی با لیست بهتره یا اینکه خودت لیست بنویسی هر ...

باشه نفسم♥️🍓

شهید ابراهیم هادی شنیدم خیلی واسطه میشه 

🦋🌻

فاطمه جان انشالله حاجت روا عزیزم انشالله که خدا معجزه قشنگشو بزودی نشونت بده خاهر!میشه اسم خاهره منم ...

حتما عزیزم ♥️ 

۱- ۲- alaae ۳- الا11543  ۴- س۱۳۶۷  ۵- مامانو_سوفی ۶- haniiijoooon ۷- خدایاتومیدانی ...

قربووووووونت برم عزیزم❤️❤️❤️ الهی تا چله ات تموم نشده حاجت روایی تو ببینیم😍

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
سلام ایداجان در چه حالی

سلام عزیزم سردرگمم و معلق بین زمین و اسمون .تموم خستگی های اون رفت و اند ها تو تنم هست و عذاب وجدان تتها گذاشتن های دخترام یه فیلمی دختر بزرگم از ابجی کوچیکش گرفته وقتی تازه از خواب بیدارشده بوده و من صبح زود رفته بودم نرکز و ناراحت بود دلم آتیش میگیره وقتی یادم میاد😔😔

کار خاصی نکردم فقط از یه ماما رژیم گرفتم و سه ماه بشه یا ای و یو ای میکنم یاطبیعی

ای یو ای هم میگن جنسیت تو خیلیا برعکس میشه و دودلم.خلاصه اینکه گیر کردم