2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818961 بازدید | 669102 پست
منکه هیچی متوجه نمیشدم تا ۱۹ هفته😄😄

اینا نبض زدنا بیشتر برا خونرسانی رحمه

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍
سلام به همگی سال نو مبارک  حدود ۹ ماهی میشه نیومدم نی نی سایت  عزیزان تک و نوک پیامهای آ ...

سلام عزیزم

مبارک باشه.ماشاالله به این پشتکار

شما امید داشتی که روزی به خواسته ت میرسی 

واقعا ۱بار انتقال هم سخته چه برسه به ۱۸بار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش ب دکتر بگی عزیزم شاید راهکاری داشته باشه. منم کلا ی حالیم اصلا نمی‌دونم تصمیم برا ادامه راه چیه ...

امروز خداروشکر یه کم بهتر شدم،منم واقعا نمیدونم چیکار کنم،متاسفانه برای من دکترا رحم اجاره ای پیشنهاد دادن یعنی حتی آی وی افم دیگه انگار برای من جواب نمیده چه برسه به طبیعی😔البته از رحمت خدا ناامید نیستم ولی از نظر پزشکی اینجوری بهم گفتن،  من پنج تا جنین هنوز دارم ولی اصلا دیگه نمیخوام برم سمت آی وی اف،فعلا فقط میخوام به سلامتی خودم و درمان آندومتریوزم فکر کنم

2731
درد واژن ک نه..ولی درد پریودی همش داشتم.رحمم و رونام.درد میکرفتم و ول میکرد.. فک کنم چون بارداری او ...

افرین اره همون درد پریودی منظورم بود مرسی   

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
2738
این جواب سونو هست میشه شما ها که وارد تر هستید ببینید نوشته واسه من یا نه 

برا منو فارسی نوشته

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍
امروز خداروشکر یه کم بهتر شدم،منم واقعا نمیدونم چیکار کنم،متاسفانه برای من دکترا رحم اجاره ای پیشنها ...

الهی شکر. ان شااالله خیر و برکت نازل بشه براتون به حق این ماه مبارک❤️

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱

سلام به همگی طاعات و عباداتتون قبول🤲

دوستان عزیزم من فردا آزمایش بتا دارم محتاجم به دعاهاتون🙏

انشاءلله که حاجت روا بشید🌺

کاش همه چیز به وقتش برات اتفاق بیفته 🥺 همون موقع که ذوقشو داری ☺️وگرنه گذر زمان⏱️همه چیز رو برات بی رنگ میکنه...🤍
سلام به همگی طاعات و عباداتتون قبول🤲 دوستان عزیزم من فردا آزمایش بتا دارم محتاجم به دعاهاتون🙏 ان ...

عزیزم انشاءالله باردارین ب حق این ماه عزیز. براتون آیه الکرسی میخونم انشاءالله خداجواب سختیهامون باخبرای خوش میده

عزیزم انشاءالله باردارین ب حق این ماه عزیز. براتون آیه الکرسی میخونم انشاءالله خداجواب سختیهامون باخ ...

قربونت برم عزیزم ممنونم حاجتروا بشی

انشاءلله ، ماها همه توکلمون به خداست🤲

کاش همه چیز به وقتش برات اتفاق بیفته 🥺 همون موقع که ذوقشو داری ☺️وگرنه گذر زمان⏱️همه چیز رو برات بی رنگ میکنه...🤍
یعنی میشه؟!من چرا اینقدر ناامیدم        

چرا نشه عزیزم؟ با این روحیه و انرژی ضعیف میخوایی بری انتقال؟ اونم انتقال اول؟ 

یه طوری قوی برو جلو که به امیدخدا جذبش کنی ایشالا.

امیدوارم خیلی زود قسمتت بشه و انتظارت تموم بشه تو سال جدید.

2706