2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818545 بازدید | 669085 پست
من چسبندگی داخل رحم به دنبال کورتاژ داشتم علامتم کم شدن خونریزی ماهیانه بود

منم تو عکس رنگی سال ۹۸ چسپندگی داشتم پارسالم کورتاژ شدم واییی منم اصلا خونریزی ندارم پس برگشته درمانش چیه چه کار باید بکنم همون عکس رنگی باز میکنه اخه حین عکس زنه گفت خودتو شل کن بزار باز بشه یعنی در حد مرگ درد داشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکشنبه رفتم خوده دکتر رستمی بود.تمام آزمایشاتو دادیم.فعلا داروهای پانکچر بهم داده وگفته اول قاعدگی ب ...

به سلامتی ،ان شاالله که خیره

داروهای پانکچر چی داده؟

😍لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 😍
2731
منم تو عکس رنگی سال ۹۸ چسپندگی داشتم پارسالم کورتاژ شدم واییی منم اصلا خونریزی ندارم پس برگشته درمان ...

چسبندگی لوله ها رو عکس رنگی ممکنه باز کنه

چسبندگی داخل رحم که معمولا در اثر کورتاژ یا گاهی عفونت هست فقط باید هیستروسکوپی بشید و چسبندگی ها رو آزاد کنن

من اول سونوهیسترو کردم که چسبندگی تشخیص داده شد بعدش هیستروسکوپی کردم میشه از اول هم هیستروسکوپی کرد اگر شک قوی وجود داشته باشه

علائمش هم کم شدن خونریزی، ناباروری به علت عدم لانه گزینی یا سقط هست

منم تو عکس رنگی سال ۹۸ چسپندگی داشتم پارسالم کورتاژ شدم واییی منم اصلا خونریزی ندارم پس برگشته درمان ...

احتمالا اون سال ۹۸ که حین عکس رنگی گفته باز میشه چسبندگی لوله ها بوده چسبندگی لوله واسه ماها که داریم ivf میشیم اهمیتی نداره چون تخمک ها رو پانکچر میگیرن ولی مانع بارداری طبیعی میشه علامتش همین ناباروریه

ولی چسبندگی رحم اجازه نمیده جنین لاله گزینی کنه یا اگه کرد سقط میشه با پزشکتون مطرح کنید اگر صلاح میدونن از این نظر بررسیتون کنن

دوستان من هفته ۶ یه مقدار لک قهوه ای داشتم و دکتر گفت که آمپول روگام و اگه گروه خونتون منفی هست بزنی ...

منم روگام میزنم ولی چون ارهاش خونم با همسرم متفاوته اون مثبته من منفی ،ک اختلاط خونی بدلیل اینکه بچه ارهاش پدر رو شاید داشته باشه بوجود نیاد ولی برای شما فک نکنم نیاز باشه اصلا ،ودرکل من با این روگام مشکل دارم مامانم منفیه بابام مثبت من بچه چهارمم ک گروه خونی مادرمو گرفتم بعقیه مثبت هستن وهیچ مشکلی هم براش پیش نیومده تازه بعد منم دوبار دیگه باردارشده

مرسی عزیزم اسکرین گرفتم اگه خواست تهیه کنه این ویتامینهایی که نوشتین رو اکثرش رو استفاده میکنه واقعا ...

گلم میشه بگی ال کارنتین و ال آرژانتین کدوم مدلش برای مردان خوبه یا اگه عکسش رو دارید بفرستین روی تحرک تاثیر داره؟روزی چندتا یکی؟

2738
خدایا چرااااااااااااااااااااااا خدایا بدبخت تر از من توی این دنیا هست دوستای گلم بیشترتون منو میشناس ...

سلام عزیز دلم خواهر گلم تو روزای سختم خیلی پیشت درد ودل کردم وضعیت هفته ی قبلم کمی مشابه تو بود تو خصوصی برات پیام گذاشتم صبور باش ما چه مشکلاتی که رد نکردیم به امید خدا اینا که چیزی نیستن انشاالله آخرین پاییز مشکلاتمون میشه این پاییز میبوسمت😔😔😔

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏

سلام به همگی 

تبریک میگم به همه مامانای آینده 

ببخشید یه سوالی داشتم ممنون میشم کمک کنید 

من دوسال پیش باردار شدم با همون اقدام اول و زایمان هم کردم اما قسمت نبود داشته باشمش. 

الان ۴ ماه اقدامم با یه iui ماه پیش ناموفق 

اسپرم همسرم ۵میلیونه با اینکه ولمن و زینک میخوره چندماهه فقط ۲میلیون زیاد شده 

دکترم کفت باید ivf بشی ، نمی‌دونم چرا میترسم باز نشه ، 

بنظر شما دکترم را عوض کنم و طبیعی امتحان کنم ، ۳۷ سالمه همسرم ۴۱ 

آره اقایون کلا رو اعصابن 🤦‍♀️🤦‍♀️ ان شاالله که همه چیز خیلی خوب پیش بره و کلی جنین خوب براتون تشکی ...

بله واقعا همینطوره😬🥴ممنون عزیزم انشاءالله

ربِ لا تَذرنی فرداً واَنتَ خیرالوارثین🙏👨‍👩‍👧‍👦
من چسبندگی داخل رحم به دنبال کورتاژ داشتم علامتم کم شدن خونریزی ماهیانه بود

ممنونم که جواب دادی. بعد چطور متوجه شدی؟ منم ماه پیش فقط سه روز لکه بینی تیره داشتم بجای پریود. هیچوقت اینطور نبودم

خنُک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش | بنماند هیچش اِلا هوس قمار دیگر 🌱🌈

دهانه رحمت سخت باز شد؟ برای منم موقع پاپیل اینطوری شد😑 خدانکنه واقعا چسبندگی باشه. به من دکترم گفت یبار دیگه چک می کنم اگر سخت باز شد باید هیسترو بشم. من ماه پیش در حد سه روز لکه تیره داشتم. این ماه هم قرص جلوگیری رو قطع کردم انگار نه انگار.

خنُک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش | بنماند هیچش اِلا هوس قمار دیگر 🌱🌈
2706