2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822067 بازدید | 669237 پست
عزیزم وقتی ال هاش به حداکثر مقدار خودش برسه ازادسازی اتفاق میفته....  شاید میخوان چک کنن ببینن ...

Hcg همون هورمونی هستش‌که وقتی کسی باردار میشه میره بالا و آزمایش بتاش مثبت میشه وقتی ام برای آزاد سازی تخمک تزریقش میکنیم برای اینکه بفهمن تاثیر گذاشته یا نه آزمایش بتا میگیرن یا میگن بی بی چک بزنین

دفعه پیش به ما گفتن این آزمایش رو‌بدیم‌ اما اینبار نه ،فعلا انگار بعضی مراکزا انجام میدن‌نه همشون

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
دگ ندارم مه عزیزممم همیناس امپولام نوشته سه پودر و یک و نیم اب 

عزیزم داروخونه کاری به تجویز نداره به ازای هر هاش سی جی موظفه یه اب مقطر بده اوم رو خود داروئه.... 

برا ماهام که دو پودر و یه آب داشتیم دو تا پودر و دو تا آب میدادن.... 

ما یکیش رو استفاده میکردیم.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انا جون از فکر یک و نیم سی سی امدم بیرون فکر حدید انداختی سرم🤣🤣 چرا ۳۲ ساعت بعد تزریق گفتن بیاااا ...

🤣🤣🤣خو منم زودتر رفتم مرکز ساعت هشت اینا تا رفتم لباسامو در بیارم  اماده بشم سرم بزنم یه ساعت اینا رو تخت بود تا ساعت یازده بردن اتاق عمل 

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
2731
اخه جوابش رو زده واس بعد عمل پانکچرم🥴

آزمایش بتا خواستن ازتون اگه اونه که قبل پانکچر باید بدن‌جوابشو‌، مندفعه پیش دادم این آزمایشو‌چند ساعت بعدش‌جوابش آماده بود ،جوابدهیش خیلی زمان نمیبره

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
انا جون از فکر یک و نیم سی سی امدم بیرون فکر حدید انداختی سرم🤣🤣 چرا ۳۲ ساعت بعد تزریق گفتن بیاااا ...

به منم گفتن انشب ساعت ۱۰ آزاد سازی بزنم ساعت ۷ پنجشنبه برم ،نگران نباش خودشون حساب کتاب میکنن میگن کار هر روزشونه 

2740
آزمایشگاه داده ولی امروز دکتر گفت باید بیاد مام آزمایش بده 

عزیزم اصلا به جواب ازامیش همسرت اعتباری نیست.... 

مام تو به آزمایشگاه معتبر انجام داده بودیم همه چی گل و بلبل بود.... 

اما بعدا رفتیم مرکز ناباروری تازه دیدیم اوضاع خرابه.... 

مورفولوژیش تو آزمایشگاه غیر ناباروری ۶۰ درصد نرمال بود اما دیدم یه درصد نرمال بوده.... 

ببینین فرق آزمایش اسپرم تو مراکز ناباروری و غیر ناباروری چیه؟ 

تو مراکز ناباروری متخصص با چشم مصلح نمونه رو میبینه و تعداد اسپرمهای با شکل نرمال رو میشمره.... 

اما خوب تو مراکز دیگه با نرم افزار و کامپیوتره.... 

به عنوان یه کسی که برنامه نویسی بلده میتونم بگم هر چقدرم بهترین برنامه نویس باشی امکان نداره بتونی همه شکلهای آنرمال اسپرم رو برا برنامه تعریف کنی که بتونی تشخیص بده.... 

برا همین اصلا به نتایج آز اسپرم و دی اف آی و... تو مراکز غیر ناباروری اعتبار نکنین وگرنه عمر و جونتون رو هدر دادین.... 

تحرک و تعداد قابل قبوله اما مورفولوژی رو به هیچ وجه اعتبار نکنین.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
بمن دستور داده عزیزم که یک و نیم اب ولی سه تا اب گذاشته خب شکم ب اینه وقتی داروخانه دستور منو دید لا ...

عزیزم 

هر امپول خودش یه اب مقطر داره 

داروخانه که اب مقطر خالی به دردش نمیخوره که برداره یا اینکه برای شما کم بذاره

ما هم همیشه همینطور دارو گرفتیم ولی طبق دستور تزریق کردیم

(امپولهای پودری هر امپول یه اب مقطر همراهشه)

شما طبق دستور تزریق کن 

ان شاء الله بهترین ها نصیبت بشه

و هرکس بر‌خدا توکل کند خدا برای او کافیست
خوب پس همون دستور انجام بده به من سری اول گفت دوتا آمپول ولی نصف آب. الان یادم اومد داروخانه داروها ...

بله اب مقطرها بمونن ممکنه بعدها به درد بخورن.... 

اونجا چند ساعت‌معطلی داره تا بری آماده ات‌کنن ، بعدام ممکنه چند نفر قبل تو ‌نوبتشون ‌باشه که‌مثلا یک ساعت زودتر از تو آمپول آزاد سازی زدن اول اونارو‌پانکچر میکنن به ترتیب ساعته 

ممنون عزیزم اخه داروخانه دستور منو نگاه کرد میگم چرا دوتا نداد خب نکنه هرکدوم نیمه؟با هم میشه یک و ن ...

نه عزیزم کامل باید میداد که خودت طبق تجویز دکتر بزنی....