2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818830 بازدید | 669100 پست
آنا جون این یه تجربه است .برای نصف پودر ونصف آب باید یه آب ویه پودر کامل قاطی کنی ولی نصفش تزریق بش ...

خب اینکه اشتباهه چون اون مواد رقیق تر میشه ولی وقتی ی پودر و نصف اب بزنی مواد غلیظ تر وارد بدن میشه🤔

خوبه واقعا؟؟ ویزیت آنلاین وقت بگیرم به نظرتون؟؟؟

والا من دکترش رو نمیشناسم اما تو این مدت با تماشای ویدئوهاش خیلی از سوالای تو ذهنم جوابش رو گرفتم.... 

خیلی به زبان ساده توضیح میده.... 

حالا به ویزیت باهاشون شو ببین چه حسی بهش پیدا میکنی..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم اخه داروخانه دستور منو نگاه کرد میگم چرا دوتا نداد خب نکنه هرکدوم نیمه؟با هم میشه یک و ن ...

نه همون که نوشته درسته.یک آب کامل یک آب نصف بکش با سرنگ بعد تو اولی پودر خالی کن بعد تو دومی بعد سومی  خال کن وبکش.بسم الله بزن  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین       
2728
خوبه واقعا؟؟ ویزیت آنلاین وقت بگیرم به نظرتون؟؟؟

به نظر میاد دکتر بروزیه.... 

رو مسائل ایمنی و انعقادیم توجه داره.... 

به بحث اندومتریوزم دیدم خیلی اشراف داره ظاهرا.... 

رو بحث تغذیه هم ظاهرا توجه داره.... 

من از صحبتاش این برداشت رو ازش داشتم.... 

حتی یه برنامه دارم به ویزیت آنلاین باهاش بشم برا بحث آندومتریوز اگه خوشم بیاد شابد برا کنترل آندومتریوز و چکاپهای دوره ای زیر نظرش ادامه بدم.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
دوستان به نظرتون موفقیت آی یو آی چقده؟؟کسی هست با آی یو آی حواب گرفته باشه؟؟؟

عزیزم اگه وضعیت تحرک اسپرم خوبه چرا که نه.... 

2738
هر وقت خونریزی داشتی دو تا رو باهم بزن الان قطع شده نمیخواد. چندتا شیاف داشتی؟ بعد خونریزی من یه امپ ...

عزیرم وقتی خونریزی داره کی گفته دو تا با هم بزن و دیگه ادامه نده.... 

این که خودش تشدید میکنه احتمال خونریزی رو.... 

مگه ندیدین کسی که پریود نمیشه میگن دو تا پروژسترون بزن که پریود بشی!!!! 

عزیزم وقتی دو تا با هم بزن افزایش پروژسترون رخ میده بعد که قطع کنی افت پروژسترون.... 

اینطوری افزایش بعد به دنبالش کاهش انگاری دستور شروع خونریزی و ریزش دیواره داده میشه.... 

برا خونریزی وقتی دز پروژسترون رو بالا بردن باید به همون مقدار بالا رفته ادامه بدن تا وقتی شرایط استیبل بشه.... 

وقتی بارداری جلو میره بدنت خودشم پروژسترون تولید میکنه و بالا میره.... 

وقتی انقدر زیاد بالا میره دیگه اینجا وقتی قطعش میکنی افت پروژسترون اصلا به چشم نمیاد.... 

باید ببرم بیزون خودم نمیتونم 😊😁

راستی اصلا بی بی چک نزن از من به تونصیحت.

الانم که این آمپول میزنی اگر بی بی بزاری ممکنه مثبت بزنه که احتمال خیلی  زیاد تاثیر این آمپول هستش .

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راستی اصلا بی بی چک نزن از من به تونصیحت. الانم که این آمپول میزنی اگر بی بی بزاری ممکنه مثبت بزنه ...

حالا فعلااا ببینیم جنین تشکیل میشه یا نه 

اصلا پاهام نمیره برای رفتن ب تخمک کشی 

میترسم تجربه قبل باز تکرار بشه 

خیلی حالم بده

حالا فعلااا ببینیم جنین تشکیل میشه یا نه  اصلا پاهام نمیره برای رفتن ب تخمک کشی  میترسم ...

هیچ وقت به گذشته ها وغم ها وسختی هات برنگرد مگر اینکه بخواهی تجربه کسب کنی ودرس عبرت بشه.

بجز ناراحتی تو گذشته ها چیزی نیست.

به جلو وآینده برو وشاد باش تا به نتیجه مطلوب برسی.

نا امید شیطان   ما امیدواریم   ما مامانیم  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40