2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864352 بازدید | 672326 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چیکار کنم برم سونو

عزیزم الان فقط استراحت کن و آسپرین رو قطع کن اگر کمتر نشد یا بیشتر شد زنگ بزن دکترت احتمالا شیاف برات اضافه نیکنه، لکه بینی خیلی طبیعیه جای نگرانی نیست. هفت هفته به بعد هم برو سونو برای قلب ان شاالله

ماشاالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

بچه ها خونریزی تو ای وی اف طبیعیه..اکثرا اولاش دارن و هیچی نمیشه..فقط خواستم بگم به گروه خونی خودتو و همسرتون دقت کنید ..اگر شما منفی بودین و شوهرتون مثبت به محض دیدن لکه یا خون حتما امپول روگام رو بزنید تا برا بارداری بعدیتون مشکلی پیش نیاد..

خدای مهربونم شکرت بابت دختر سالم و زیبایی که بهم دادی.🙏💝

سلام دوستان 

کسی راهش به بیمارستان بهمن نیفتاد ،هزینه تعیین جنسیت ر بپرسه؟

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
ضخامت چه‌جوری توی سیکل نچرال میره بالا ؟

ضخامت خوش با تغییرات هورمونی بالا میره.... 

مطمئنا شرایط سبکل نچرال رو داشتی که برات در نظر گرفتن یعنی در حالت نرمال هورمونات درست کار میکنن.... 

خوب ایناییکه طبیعی باردار میشن مگه ضخامتشون بالا نرفته؟ 

تو هم مثل اینه طبیعی باردار میشی فقط انتقال جنین خواهی داشت.... 

اتفاقا سیکل نچرال خیلیم خوبه.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
فک ر کنم هر پودرو با یه اب باز از دوستان بپرس تا جایی که یادمه

بستگی بع نظر دکتر داره من دوتا پودر ویه آب زدم

یه نصف پودر یه نصف آب زدم

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین       
به سلامتی قربون دستت زحمت کشیدی انشالله شما نتیجه بگیری منم جسورتر بشم برم مام کدوم دکتر و انتخاب کر ...

من رفتم پیش دکتر منتظری، خیلی مرکز خوب و تمیزی بود، خیلی خوب راه مینداختن مراجعین رو، خیلی ام مراجعه کننده داشتن

نووووش جووونت عزیزم.من کله پاچه ای که مادر همسرم درست میکنن رو ازش مطمینم.از این بیرونی ها مطمین نیس ...

از فروشگاها جانبو و کوروش و شهروند اگه داشتن بگیر اونا تمیزن  من از قصابی هم میگیرم میگن  تمیزش کنن

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
2706