2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821780 بازدید | 669233 پست
عزیزم چرا خودتو اذیت میکنی وقتی با کسی ارتباط نداری چرا میاد خونت الان خودت از همه چی واجب تری یه به ...

اصلا نمیشه خیلی این شخص بهم لطف و محبت کرده و به گردنم‌حق داره تمام این سالا هم اصرارش میکردم بیاد ولی آخه تو این شرایط... راهشم دوره میخواد شبم‌بمونه😥 اصلا نمیتونم‌ نه بگم😢 خیلی ناراحتم و دلم‌گرفته اصلا استراحت و کمکی درستی نداشتم تو این ده روز.. چون اطرافیانم کسی نمیدونه.. همه کارامم خودم کردم😥 با اینکه جنینام گرید خوب داشتن و رحمم خوب بود و مشکلی نداشتم ولی اصلا علایمی که امیدوارم کنه ندارم بسکه فعالیت کردم و بهم استرس وارد شد پس از انتقال😭

من نبضی احساس نمیکنم 😐😐 ترشح دارم بله سفید آبکی  سینه هام که به شدت درد میکنه دست نمیتونم ب ...

سلام عزيزم

منم نبضى از بعد از مثبت شدنم حس نميكنم😄

اتفاقا هم مامانم پرسيد اينو هم خواهرم

گفتم اگه همين دوسه تا علامت كوچيك رو نداشتم اصلا نميشد بگى من باردارم

من باور دارم كه معجزه ها در فراسوى باورهاى من آماده اند براى رخ دادن؛ پس دل مى سپارم به شادى هاى در راه مانده و روزهاى خوب تر!!! (نرگس صرافيان طوفان)          خدايا هزاران بار سپاسگزارم🧿🧿🧿🧿                      لا حول ولا قوة الا بالله العلى العظيم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا نمیشه خیلی این شخص بهم لطف و محبت کرده و به گردنم‌حق داره تمام این سالا هم اصرارش میکردم بیاد و ...

ببين اين خود ماييم ك شرايط رو براى خودمون سخت ميكنيم

منم همش قبلش ميگفتم واى اگر اون تايمى باشه ك من توى سيكلم واى چيكار كنم چى بگم چ جور انجام بدم

بعد ديدم هيچى واجب تر از اعصاب خودم نيست و خيلى رك گفتم نيستم

اينم هرچقدر خوب باشه بخاطر زحمات خودت اينبار ى جورى بپيچونش

من باور دارم كه معجزه ها در فراسوى باورهاى من آماده اند براى رخ دادن؛ پس دل مى سپارم به شادى هاى در راه مانده و روزهاى خوب تر!!! (نرگس صرافيان طوفان)          خدايا هزاران بار سپاسگزارم🧿🧿🧿🧿                      لا حول ولا قوة الا بالله العلى العظيم
عزيزم دو روز قبل زنگ بزن بگو شرمنده من ى كارى برام پيش اومده خونه نيستم چند روز ببين تلاش هايي ك كر ...

واقعا هیچکس خبر نداره از درد و رنج آدم. خیلی دلم گرفته. نمیتونم بگم نه چون نسبت خیلی نزدیکی داره و واسم عزیزه و خیلی بهم لطف کرده.. بعد سالها داره میاد. چون کارشم‌ماموریته اگه‌ شب پیشم نیاد مجبوره بره هتل یا برگرده شهرش.🥲 نمیتونم نه‌ بگم 😔

2728
سلام عزيزم منم نبضى از بعد از مثبت شدنم حس نميكنم😄 اتفاقا هم مامانم پرسيد اينو هم خواهرم گفتم اگ ...

من یکشنبه برم سونو بیام یه نفس راحت میکشم لااقل برای یک هفته تا بعد سونو غربالگری 

توکل به خدا 

الان یکدفعه یادم افتاد چرا شکمم نبض نداره 

ولی درد. سینه و.... دارم 

انشالله فردا بری سونو صدای قلب نی نی نازنینتو بشنوی 🤲🤲

منم تو دو هفته انتقالم هيچكى نميدونست و كمكى نداشتم

فقط شب تا شب شوهرم ظرف ميشست اونم هفته اول

وگرنه بقيه كارهارو اروم خودم مبكردم

غصه ب دلت راه نده سعى كن اينو رد كنى فقط

منم تو دو هفته انتقالم هيچكى نميدونست و كمكى نداشتم فقط شب تا شب شوهرم ظرف ميشست اونم هفته اول وگر ...

ممنون عزیزم‌.. ایشالا خدا خودش کمکم کنه این چند روز هم بگذره واقعا دیگه کم آوردم از بس جواب پس دادم‌به همه.. خیلی دوران سختیه‌واقعا.. 

من نبضی احساس نمیکنم 😐😐 ترشح دارم بله سفید آبکی  سینه هام که به شدت درد میکنه دست نمیتونم ب ...

اسمم اکرمه گلم 😅 ب نظرم زوده برا حس نبض و اینا حتی شوهرم میگه خو ماله رگای خودته 😅خونرسانی زیاد میشه نبض میزنه کلا بدن با بدن فرق میکنه یه سوال دیگه من موقع ادرار معذرت میخوام انگار کامل دفع نمیشه باید یکم زور بزنم هر سری هم یادم رفت از دکترم بپرسم 

سری قبل رفتم وزن کرد ۵۸سری بعدش ۵۸/۵

بعد همون. روز رفتم پیش تغذیه با یه ترازو مخصوص وزن کرد ۵۶

خودم وزن میکنم ۵۷😅🤣حالا کدومو در نظر بگیرم موندم 

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
2740
واقعا هیچکس خبر نداره از درد و رنج آدم. خیلی دلم گرفته. نمیتونم بگم نه چون نسبت خیلی نزدیکی داره و و ...

ولی کارزیاد نکن غذا هم از بیرون بگیرید یه بهونه بیار بگو پریودم یا کمرم گرفته دکتر گفته زیاد نباید بلند شی 

اصلا نمیشه خیلی این شخص بهم لطف و محبت کرده و به گردنم‌حق داره تمام این سالا هم اصرارش میکردم بیاد و ...

خیلیا اینجور بودن و مثبت شدن ب شوهرت بگو کمک زیاد کنه خودتم کارای سنگین نکن

ولی کارزیاد نکن غذا هم از بیرون بگیرید یه بهونه بیار بگو پریودم یا کمرم گرفته دکتر گفته زیاد نباید ب ...

آخه بدبختی‌مهمونم آقاست نمیتونم بگم پریودم🤣 حالا کمکو شوهرم‌هست غذارم یکاریش میکنم مشکلم فقط آمپوله😒

ببين اين خود ماييم ك شرايط رو براى خودمون سخت ميكنيم منم همش قبلش ميگفتم واى اگر اون تايمى باشه ك م ...

من موقعی ک میخواستم پانکچر کنم فهمیدیم پدر شوهرم سرطان داره و اون موقع یه عمل داشت ک تقریبا با من همزمان بود بعد دوباره برا انتقالم گفتن باید معدشو عمل کنن منم استرس داشتم ک باز با من میوفته خیلی ناراحت بودم بازم دکتر تاریخ داده بود انتقالم با عمل پدر شوهرم یکی میشد منم هی نگران بودم ولی خوب خوده پدر شوهرم  نخواست عمل شه کلا تو اینجور وقتا ادم استرسی میشه کلی هم اتفاق میوفته 

آخه بدبختی‌مهمونم آقاست نمیتونم بگم پریودم🤣 حالا کمکو شوهرم‌هست غذارم یکاریش میکنم مشکلم فقط آمپوله ...

امپول و بیرون میزنی یه خودت پروژسترون مشکلی نداره چن ساعت اینور و اون ور انپکسا رو نمیدونم اگه خودت میزنی برو اتاق بزن بیا