2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671334 پست
اره عزیزم دو هفته پیش

آره قبلش به من گفت باید بیای سونو قلبشو بشنویم خیالمون راحت شه،بعد امروز رفتم گفت خدارو شکر قلبش میزنه،بعد گفت دو هفته دیگه بیا ببینیم رشدش طبیعیه و قلبش بازم میزنه یا نه(چون من یه سقط به دلیل ایست قلبی داشتم) یعنی هر دفعه باید انتظار دفعه بعدی رو بکشم😂

من خودمم همه چيز ب اندازه ميخورم اما ديروز دست كردم تو ظرف سبزى ديدم بيشترش ريحونه ترسيدم بخورم ديگه ...

خو‌ جعفری هم میگن خوب نیس

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من خودمم همه چيز ب اندازه ميخورم اما ديروز دست كردم تو ظرف سبزى ديدم بيشترش ريحونه ترسيدم بخورم ديگه ...

از سبزی من فقط جعفری رو شنیدم باعث سقط میشه اونم زیادی نه در حد چندتا دونه خوردن

آره قبلش به من گفت باید بیای سونو قلبشو بشنویم خیالمون راحت شه،بعد امروز رفتم گفت خدارو شکر قلبش میز ...

منم چند روز پیش رفتم گفت بیا سونوت کنم ببینم میزنه نمیزنه 

ان شاالله که قلبش سالیان سال برات میزنه کلا استرس برا ماها زیاده

خوب زینب جون گرما و گرگرفتگی هم از علایم حاملگی که شما دارین اصلا به علایم توجه نکن ببین همه علایم د ...

الهی فدات         من زنده بمونم تا روز آزمایش  

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین       
خو‌ جعفری هم میگن خوب نیس

🤦🏻‍♀️

چ گرفتارى شديمااا😆😆

دو سه تا پر بود زياد نبود

نميخورم اقا هيچى نميخام

همشم گشنمه

ضعف ميكنم اما نميدونم چى بخورم ك هم خوشمزه باشه هم سير بشم

فقط خداروشكر تهوع ندارم اقلن ى چيزى حتى دلمم نخواد ميتونم بخورم

من باور دارم كه معجزه ها در فراسوى باورهاى من آماده اند براى رخ دادن؛ پس دل مى سپارم به شادى هاى در راه مانده و روزهاى خوب تر!!! (نرگس صرافيان طوفان)          خدايا هزاران بار سپاسگزارم🧿🧿🧿🧿                      لا حول ولا قوة الا بالله العلى العظيم
پس تیکر خودت کوش کی میری سونو قلب

فردا برم ان شاالله صداشو بشنوم بعد بذارم ب اميدخدا

چون سونوى اصلى قلب واسه جوجه من فردا بود

اونهفته بخاطر خونريزى ، قلب ى خودى نشون داد اما خب اين اطمينانيه ديگه

من باور دارم كه معجزه ها در فراسوى باورهاى من آماده اند براى رخ دادن؛ پس دل مى سپارم به شادى هاى در راه مانده و روزهاى خوب تر!!! (نرگس صرافيان طوفان)          خدايا هزاران بار سپاسگزارم🧿🧿🧿🧿                      لا حول ولا قوة الا بالله العلى العظيم
🤦🏻‍♀️ چ گرفتارى شديمااا😆😆 تو سه تا پر بود زياد نبود نميخورم اقا هيچى نميخام همشم گشنمه ضعف ...

ب قول الهه منم ریحون و نشنیدم ولی جعفری رو چرا البته نه دوتا دونه زیادش خوب نیس اکثر چیزا قائده اورن ولی در حد کم هیچی نمیشه حالا من دکتر تغذیه پرسیدم میگفت ادویه میتونی بخوری من کلا غذاهام ادویه نمیزنم گفتم آویشن چی گفت اونم میتونی میکفت فقط زیاده روی نباشه حالا بازم بیشتر رعایت میکنم تا سه ماهگی

فردا برم ان شاالله صداشو بشنوم بعد بذارم ب اميدخدا چون سونوى اصلى قلب واسه جوجه من فردا بود اونهفت ...

ان شاالله ب سلامتی صداشو بشنوی ♥️

ان شاالله ب سلامتی صداشو بشنوی ♥️

مرسى جونم

ان شاالله شماهم صداي قشنگشو بشنوى 😍😍

😂😂😂😂😂 واي من تو هريمرحله كه داريم دورتر و دورتر ميشيم ازهم خيلي اذيت ميشم چون همش عذاب وجداندا ...

هیچ عذاب وجدانی نداشته باش تو داری مثل خودشون دقیقا رفتار میکنی چرا باید عذاب وجدان داشته باشی؟؟!! چرا اونا ندارن پس!!!

قدیمیا هر حرفی زدن و باید با آب طلا نوشت واقعا بیخود نبود که میگفتن واسه یکی بمیر که واست تب کنه...

نمیشه که همه چی یه طرفه باشه اونوقت دیگه کاری که از سر لطف میکنی میشه وظیفت...وظیفه هم که بشه دیگه کسی بخاطرش تشکر نمیکنه...

بنظرم حتی نباید به کاراشون فکر کنی یا فکر کنی این کاری که در برابرشون کردی درست بود یا نه چون هر چی درگیر این درست و غلطا بشی خودت بیشتر اذیت میشی چراکه انگار آدم حساسی هستی پس چه بهتر بیخیال باشی و اصلا به خودشون و کاراشون فکر نکنی...

الانم که کوچولو هات قراره دوتا بشن خونوادت بزرگ تر میشه بقدر کافی دغدغه و دل مشغولی پیدا میکنی خداروشکر و سرت شلوغ میشه که کلا کمتر حتی بفکرشون میفتی...

2706