2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821776 بازدید | 669233 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خيلي خووووووبه  واقعا حسن هستش سالم خوري ولي سالم خوري  اذيتم ميكنه😢الانم كه بخاطر قند كم ...

آره خدا روشکر یه حسنم دارم😅😅ای وای سخت گرسنگی کشیدن مخصوصا که همش فکر تو دلیتی ..دیگ هر چیز سالمی که قند نداره بزار پیشت بخور ..ولی واقعا برنج و نون آدم رو سیر می‌کنه که اونا هم قند بالا میبرن ..بچه ها معمولا به دلشون میوفته انشاالله که مامان یه دختر قند و عسل و تپل میشی😍😍👯

برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات مهمونم میکنید قربونتون برم..خدایا شکرت بعد هشت سال انتظار و چهار بار انتقال منفی با انتقال پنجم کنجد منم آوردی تو دلم خدایا خودت سالم بیار تو بغلم ..دعای روز و شبم خدایا دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ..الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
2728
میگن کف پا سرد باشه نگرفته درسته کف پاهای من سرده

نه پاهای من هم سرد بود همش پتو روم بود اتفاقا دست و پای سرد دخترا میگفتن از علایم بارداری عزیزم

برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات مهمونم میکنید قربونتون برم..خدایا شکرت بعد هشت سال انتظار و چهار بار انتقال منفی با انتقال پنجم کنجد منم آوردی تو دلم خدایا خودت سالم بیار تو بغلم ..دعای روز و شبم خدایا دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ..الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
من امروز رفتم سونو،خداروشکر همه چی خوب بود و قلبش میزد البته من نشنیدم،ولی دکتر گفت میزنم😊😊😊

ب سلامتی عزیزم نبضش و نشونت نداد ؟

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
نه پاهای من هم سرد بود همش پتو روم بود اتفاقا دست و پای سرد دخترا میگفتن از علایم بارداری عزیزم

قربونت برم عزیزم یعنی میشه منم باردار باشم خدا نی نی تو برات حفظ کنه این جور میگین ادم خیالش راحت میشه

2738
انگور چی؟من الان روز دوم انتقالم.انگور زیاد میخورم چون معذرت می‌خوام سابقه یبوست دارم.

عزیزم ببین من نمیگم بخور چون نمیدونم بهت میسازه یا نه اما من خودم تو بارداریم یکسره انگر خوردم. 

من چون طبعم سرد بود هر چی میوخ با طبع گرم بود میخوردم غیر از اونایی که منبع ویتامین کا بودن چون من ژن غلظت خون داشتم و خوب نبودن. خلاصه من طبق شرایط خودم اینارو میخوردم. 

سیب، موز، گلابی، خربزه، طالبی، انار شیرین، گیلاس، انگور و.... 

اینا یادم میان.... 

تا ماه سوم بارداریم من سردی نخوردم بعد که حس کردم بدنم دارخ به سمت گرمی میره دیگه میوه ها و مواد غذلیی با طبع سردم به رژیم غذاییم اضافه کردم.... 

ایناییکه گفتم برا من مناسب بودن ممکنه برا یکی دیگه خوب نباشه.... 

همیشه حواست به بدنت باشه.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
قربونت برم عزیزم یعنی میشه منم باردار باشم خدا نی نی تو برات حفظ کنه این جور میگین ادم خیالش راحت می ...

قربونت برم مرسی از دعای قشنگت حتما مامانی تیرکشیدن هم داری خداروشکر که از علایم بارداری اونم😍

من طرف چپم کیست دارم چهارم انتقالم گاهی تیر میکشه 

عزیزم من فکر کردم واسه سقط گفتی. 

منم روز ۵ به بعد گاهی تخمدانام تیر میکشید خصوصا سمتی که کیست داشتم انشالله برات خیره

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
مرسی عزیزم،نه فقط گفت میزنه،دستگاهش صدا پخش نمیکرد،گفت دو هفته دیگه برو سونو بیرون

اخه منم رفتم سونو صداشو پخش نکرد ولی  نبضش و نشونم داد 

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
آره خدا روشکر یه حسنم دارم😅😅ای وای سخت گرسنگی کشیدن مخصوصا که همش فکر تو دلیتی ..دیگ هر چیز سالمی ...

قربونت برم دل مهربووووونت كم حسنيه🤨

عاره وقتي بخاي سالم بخوري حداقل اونارو بايد بخوري ولي نبايد بخووووووري اينجاست كه سخته😂حالا خيلي نكرانش نيستن چون خيلي فسقله هنو ولي ضعف ميكنم جوري كه سر معدم ميسوزه از گشنگي

٦ صبونه ميخورم

١٢ ناهار

٧/٨ هم شام ولي خوب كمن