2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6827662 بازدید | 669552 پست
مامان های بارداری لطفا حواب بدین من ۳۲ هفته کاملم چن روزه همش با سردرد بیدار میشم از خواب این روزا ا ...

من نمی دونم یخوده نفس تنگی تو ماه های بالا پیش میاد من اکو قلب دادم سالم بودم ولی نفس تنگی دارم

خدایا شکرت
مرسي از دلگرميت عزيزم اخه بودن كسايي كه با يدونه جنين هاله داشته روز ٥-٦ حالا توكل به خدا چند روز د ...

عزیزم آدمهای مختلف و بارداریهای مختلف فرق دارن

من هر وقت مثبت بودم از روز ۵ و ۶ هاله داشت

اما دلیل نمیشه، خیلیها از روز ۹ به بعد بی بی چک جواب میده

حتما باید با اولین ادرار صبح باشه که خوب نشون بده

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام بچه ها💚💚

بچه ها میدونین که من سیکلام چندین بار تا حالا کنسل شده

ممکنه اواسط خرداد دوباره برم تو سیکل ولی هیچ چیزی مشخص نیست که بتونم انتقال بدم یانه

میخواستم برم بوتاکس بزنم به نظرتون ضرر داره؟چون میگم جنین که فریزه

میشه راهنمایی کنین

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
هیدروکسی ۴۰۰ میخوردم  پردنی رو بعد صبحانه هیدروکسی بعد شام  اره عزیزم کلسیم رو از شروع پ ...

فدات بشم. اولش روزی دوتا هیدروکسی ۴۰۰ میخوردی؟ 

ممنونم عزیزم

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
2742
سلام بچه ها💚💚 بچه ها میدونین که من سیکلام چندین بار تا حالا کنسل شده ممکنه اواسط خرداد دوباره ...

@داداشمممم    

ساراجون خوبی؟

تو تجربه ای نداری؟

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
سلام عزیزم خوبین  من امروز با دکتر اسرافیلی نوبت دارم یک هفته هست که سینال میرنم با آمپول hcg& ...

سلام عزیزم خوبم شکر.

به سلامتی انشالله فکر کنم یه بار دیگه هم باز باید بری بستگی به رشد تخمکا داره. نه نیازی نیست که از قبل بری عرفان خود خانم دکتر بهت یه شماره میده میگه ۷ تا ۱۲ ظهر بهشون زنگ بزنی و بگی فلان روز پانکچر داری اونا هم بهت چیزایی که لازمه میگن. رفتی دکتر بیا بگو که چندتا تخمک داشتی از دکتر حتما بپرس

@داداشمممم     ساراجون خوبی؟ تو تجربه ای نداری؟

سلام نیلو جانم. ولله چند وقت پیش توی سوالای مرکز مام دیدم نوشته مشکلی نیست ولییییی من خودم بودم انجام نمیدادم من از کی دلم میخواد برم ولی میترسم دیگه میگم ریسک نکنم که بعد خیالم راحت باشه. به نظرم نرو بذار تکلیفت مشخص بشه الان بری هر ۶ ماه باید بری بوتاکس خب اگه باردار شدی کنسل میشه پس نرو انشالله که اینبار همه چی خوب پیش میره.

با کدوم دکتر میری توی سیکل

2740
سلام بچه ها💚💚 بچه ها میدونین که من سیکلام چندین بار تا حالا کنسل شده ممکنه اواسط خرداد دوباره ...

@مامانو_سوفی    

عزیزم سلام خوبی؟

پیامم رو دیدی راهنماییم میکنی فدات شم

سلام نیلو جانم. ولله چند وقت پیش توی سوالای مرکز مام دیدم نوشته مشکلی نیست ولییییی من خودم بودم انجا ...

فدات بشم

همین یه بارو میخواستم بزنم فعلا 

الان پاشدم اومدم اینجا 

پس کنسل کنم دیگه

والا دکترم که خانم دکتر تمیزی مرکز مام هست

اما سیکل رو تو شهرستان میرم جلو اگر آندومتر بالا اومد میرم تهران پیش دکتر خودم

من تو پیج رویان دیدم‌نوشته  اگه قصد ذخیره بتد ناف داشته باشین بوتاکس نباید بکنید  

نه عزیزم تا قبل از انتقال هیچ ضرری نداره

میگم اون سم بوتولینوم میمونه تو بدن ضرر نداشته باشه؟

خودت تو سیکلات که مثبت شدی

قبلش زده بودی؟

من تو پیج رویان دیدم‌نوشته  اگه قصد ذخیره بتد ناف داشته باشین بوتاکس نباید بکنید  

ممنون عزیزم

2706