2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6839633 بازدید | 670427 پست
عزیزم من ۲۴ ماه قبل تزریق کردم فردا قراره برم واکسن بزنم فکر میکنی مشکلی نداشته باشه

نه اصلا اثرش اینقدر طولانی نمیمونه 

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم دکترم برام نوشته گفته سه تا باید تهیه کنم حتی دستور بستری شدن هم داده برا تزریقشون ولی هر ...

نه نیاز نیست حتما تهران بری همون مرکز استان خودتون یا شهر خودتون اگه داشته باشه 

اتفاقا شهرهای کوچیک راحت تر تایید میکنن

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
2731
پس این فقط هزینه های درشت و شامل میشه مثلا خرید ویتامین ها سونو و ویزیت ها امپول های پانکچر  م ...

چه خبر ۱۷ تومن اصلا نرو پیش یه همچین دکتری من خودمو کشتم دکترم هیستروم نکرد گفت لازم نیست. بعدشم نهایت ۷ تومن نه اینقد دیگه چه خبره اخه 

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
نه من فعلا نرماله. البته من بعد زدن امپول میکرورلین دیگه مویی برام‌نمونده خدا کنم دیگه نریزه. به دکت ...

دارم یسری میخورم هر دفه تو سیکل بود ریزش می گرفت نمی دونم بخاطر کدوم دارو هست

خدایا شکرت
دارم یسری میخورم هر دفه تو سیکل بود ریزش می گرفت نمی دونم بخاطر کدوم دارو هست

کلا بارداری ریزش مو واسه بعضیا میاره من خواهرشوهرم خیلی ریزش مو گرفت. 

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
2738
سلام مامان سوفی  خوبی عزیزم؟ امیدوارم هر جا که هستی حالت خوب و تنت سالم باشه عزیزم من ۵ م ...

من یبار بعد انتقال سیکل طبیعی فقط ۴ روز بدون لک بودم کل ماه لک داشتم با اینکه تنها دارویی که مصرف کردم پروژسترون بود. بنظرم این همه دارو رحم رو بهم ریخته. ولی حتما برو چک کن  ببین دلیلش چیه

خدایا شکرت

مامان گلا یه سوال شما قبل سونو برای غربالگری و اینا میگن چیز شیرین بخور چی میخورین که بچه تکون بخوره ؟؟؟؟؟ من هرسری هرچی میخورم خوابه ! اصلا با هیچیم بیدار نمیشه !فردا غربالگری دوممه خیلی سختمه باید چندین ساعت بشینم از یه طرفم چند بار باید سونو انجام شه که اونم ضرر داره ! چی بخورم که تاثیر مثبت داشته باشه ؟؟؟؟؟؟ بیدار باشه نخوام دوباره برم ؟؟؟؟؟ 

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
مامان گلا یه سوال شما قبل سونو برای غربالگری و اینا میگن چیز شیرین بخور چی میخورین که بچه تکون بخوره ...

من آبمیوه شیرین خوردم و قبل ازین که دکتر سونو بیاد استراحت کردم رو تخت چند دقیقه

اما دکتر که وارد باشه 20 دقیقه حدودا بیشتر طول نمیکشه و خیلی آسونه

من آبمیوه شیرین خوردم و قبل ازین که دکتر سونو بیاد استراحت کردم رو تخت چند دقیقه اما دکتر که وارد ب ...

چه آبمیوه ایی خوردی عزیزم‌؟؟؟؟ 

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
عزیزم ان شاالله مامان میشی خوشگلم کدوم مرکز بودی چقدهزینت شد کلا .چون منم ۲۵سالمه باید دوباره بگیرم ...

عزیزم من مراکز تهران نبودم

همدان بودم

خودم دونر پیدا کردم

۸ تومن دونر

پانکچر ۵

داروها و ویزیت ها ۸

انتقال ۲ تومن

خدا جونم مرسی بابت معجزه ات که روز مادر بهم هدیه دادی🤩
2706