2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6824071 بازدید | 669327 پست
فدات عزیزم جسمی خوبم روحی خوب نیستم یک ساعت میشینم گریه میکنم یک ساعت میشینم واسه انتقال بعدی برنامه ...

طوطیا جون اگه خدایی نکرده جواب ژنتیک مشکل داشت همین جنینای قبلی رو نمیشه بدید pgd تعیین سلامت کنند؟ که دیگه نخای باز بری سراغ پانکچر.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
نیلو جون عزیز دلم قربونت برم باخوندن پیامت بغضم ترکید 😔😔😔😔😔😔😔نمیدونم چه حکمتی داره واقعا روزی ...

میبینی نازنین 

منم اگه حالم خرابه برا همینه که نمیتونم بفهمم حکمته این همه سختی رو

ولی بازم امید دارم که دستمو بگیره

نازنین جان برام خیلی دعا کن عزیزم🙏🙏🙏

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میبینی نازنین  منم اگه حالم خرابه برا همینه که نمیتونم بفهمم حکمته این همه سختی رو ولی بازم ا ...

انشالله که خیره انشالله خداخودش برات معجزه میکنه 🙏🙏🙏🙏چشم قابل باشم حتما 

پروانه همون دوستمون که جنین پسر انتقال داده بودن ؟ چرا باید سقط میکردن ؟ 

اون پروانه که شما میگید تعیین جنسیت کرده بود جنینش پسر بود سقط نکرده بود اونی که سقط کرده بود یه پروانه دیگه بود

اما پروانه ای که تعیین جنسیت بود اصلا نیست دیگه نمیاد منم نگرانش شدم اخه اصلا نوشته های قبلیش هم نیست کلا حذف شده من چندتا سوال پرسیده بودم ازش الان لازم داشتم نگا کردم دیدم پیاما کلا حذف شده

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 
2728
عزیزمممم  صخامت چند مگه  پی ار پی کردی ، یه چیزی بهت میگم هیچ وقت فراموش نکن دکتری که بهت ...

اره شهرستان انجام دادم

اره منم به خودم همینارو میگم

آخه میدونی دوماه بعد از هیستروسکوپی آندومترم اومد رسید به شش و دو دهم تو روز شونزده سیکل

بعد ما خوشحال شدیم ،دکترم گفت پس بذار باز تقویتش کنیم 

که سه ماه بعد از هیسترو دوباره وارد سیکل شدم دیگه رشد نکرد

الان من و شوهرم همش میگیم اگر یه دفعه تا ۶و خورده ای رفته پس میتونه بازم بره

توکلم به خداست

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
انشالا همین امسال تاپیک بارداری میزنی شلوغ کاری میکنی وای تهوع دارم و...🤲🏻🤲🏻🤲🏻 ناامیدنشو،خدا ...

قربونت برم که انقدر بهم انرژی دادی

خودمم همین فکرو میکنم،نمیدونم والا خدا هم فکر کنم الان منو میبینه میگه عحب بنده ای که از رو نمیره

همش دلم روشنه که خودم میتونم مادر شم😭

عزیزم الهی بگردم من شنیدم برای آندومتر دکتر آصف جاه خوبه پیش ایشونم برو. شمارو کی کورتاژ کرد؟ خیلی ب ...

قربونت برم کورتاژم رو پیش همون پزشکی که آی وی افم کرده بود انجام دادم

اتفاقا ۳ ماه پیش دکتر آصف جاه هیسترو کرد واسم چسبندگی رو ورداشت

چند روز پیش دوباره رفتم پیشش،چقدر یه پزشک میتونه انسان باشه

عین یه پدر وایساد و آرومم کرد و باهام حرف زد گفت اونکاری که من میتونستم برات انجام دادم

باید دوره های استروژنی پروژسترونی رو انقدر ادامه بدی تا یه بار هم بالا بره بتونی انتقال بدی

بمیرم الهی درکت میکنم خیلی سخته خدا بزرگه ناامید نباش عزیزم  دکتر نمیگه چرا اندومترت رشد نمیکن ...

اره طوطیاجان بارداری قبلیم آی وی اف بود 

تا قبل کورتاژ همیشه آندومتر سه خطیه بالای ۸ داشتم 

آسیب زده به لایه ی زیرین آندومتر،سلولهایی که مسئول ساخت آندومتر تو هر سیکل هستن آسیب دیدن

پی آر پی نکردم

2740
@طوطططیا         از اتفاقی که افتاده خیلی متاسف شدم اصلا دردش قابل تصور نیس ...

مهتاب جان ممنونم به خاطر دعای خوبت 

الهی که دعاهات در حقم مستجاب بشه🙏🙏🙏🙏

نیلو حون عزیز دلم کاش ی چیزی میتونستم بگم دلت اروم بگیره. هم پای تو منم دارم اشک میریزم     ...

قربونت برم 

انشالله که خودت به زودی خبر انتقال دادن و بارداریت رو بدی

خدا میدونه که چقدر خوشحال میشم از بارداری تک تکتون

نیلو جون عزیزم الهی بمیرم برای دلت، بغض دارم   با تمام وجود از خدا میخام به زودی صاحب یه فرزن ...

برام دعا کن 

تو کاملا میدونی چیا تا امروز کشیدم

برام خیلی دعا کن

دیگه از دوییدن و نرسیدن خسته شدم

به هر دری داریم میزنیم

ای وای من خیلی ناراحت شدم چرا آخه یعنی واقعا راهی نیست دیگه کاش یه جای دیگه هم میرفتی ببینی نظرشون چ ...

سارا دعا کن واسم،دلم خیلی گرفته

سارا دعا کن واسم،دلم خیلی گرفته

قربون دلت برم به خدا میفهمم چی میگی عزیزم ولی سعی کن توکلتو به خدا بیشتر کنی تا آرومتر بشی چون خودم اینکارو کردم الان خیلی حال روحیم بهتره. کاش با آصف جاه ادامه میدادی اون بهت دارو میداد تا ضخامتت بره بالا بعد میرفتی پیش دکتر خودتت برای انتقال 

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
برام دعا کن  تو کاملا میدونی چیا تا امروز کشیدم برام خیلی دعا کن دیگه از دوییدن و نرسیدن خست ...

عزیزم😢 انشاءالله بحق امام حسین و اولادش به زودی دامنت سبز شه.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
قربون دلت برم به خدا میفهمم چی میگی عزیزم ولی سعی کن توکلتو به خدا بیشتر کنی تا آرومتر بشی چون خودم ...

دارو که خودش نمیده اون سه تا سیکلم دکتر یوسف نژاد برام تنطیم کرده بود

فک کنم خودش فقط عمل میکنه داروها رو که معمولا استرومارین و دوفاستون ...دکتر یوسف نژاد تنظیم میکنه

2706