2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6840256 بازدید | 670455 پست
همش دست به دعام که مال شیاف باشه حالا از امروزم‌دیگه قطع کردم هیچی ندارم جز فولیک اسید و ویتامین د ب ...

بسلامتی خوب شما هم هفته ات کم نیست 

ایشالا بعد سونو غربالگری کمتر میشی 😌😌😌

خدایا عزت با تو بودنم را سپاس،خداوندا بیادتوکه باشم تمام دورها نزدیکند...
دکترم گفت متفورمین ممکنه وزندهی رو کند کنه.میگم تو انقباض نداری؟تاریخ زایمانت مشخص شده؟

انقباض نه ندارم خداروشکر، تو داری؟؟ 

من سرویکسم کوتاه شده و سرش خیلی پایینه

والا گفت ممکنه اگه دیبابتت اینجوری بمونه هفته 37 برش دارم که میشه 1 دی اگرم همکاری کنه پسرم تاریخ اصلی رو زده 10 دی یعنی 38 هفته و دو روز

خداروشکر کمیسیون پزشکی بیمارستان هم با سزارینم موافقت کرد به خاطر دیابت و ivf ناموفقی که داشتم چقد اونا اذیتم کردن بارانا، تهرانم ازین مشکلات هست؟؟ اینجا به زور میگن طبیعی

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نه عزیزم باردار نشدم منم ضخامتم دیر بالا میرفتو چند بار انتقال منفی اما شکر داخل رحم مشکلی نبود اما ...

خداروشکرکه مشکلی نیست عزیزم. انشالله بزودی زود مامان میشی قربونت برم میدونم سخته واقعا انتظار طاقت فرسا

ای بابا پس این مشکل ضخامت ماازچیه؟ شایداسترس زیادیمونه

من هرچی به همسرم میگم زیر بار نمیره میترسه😂😂😂😂 

خخخخخ وای آخه نمیشه دیگه خوبه همسرت راه میاد 

من همسرم همش میگه هیچی نمیشه من ترسو ام این وسط

ولی دیگه دل و به دریا زدیم 

2731
از خودت خبر بده عزیزم ایشالا که این هفته فندقات بیان تو دلت

قربوووونت برم عزیزم. ان شاالله با دعای شما😘

هنوز منتظر دکترم

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
اصلا نگران نباش درد نداره هیچی از پانکچر راحتتره  چرا بستری کردن؟ من انجام دادم صبح رفتم عصر خ ...

چ بگممم اح اینقدر بدم میاد خودشم بیمارستان دولتی😡😡😡

گفت روالشون همینه فردا قراره بیاد واسه عمل عصرم تمام. 

یعنی واقعاراحته؟ ازپانکچرم راحته؟؟! خونریزیم میکنه؟ 

انقباض نه ندارم خداروشکر، تو داری؟؟  من سرویکسم کوتاه شده و سرش خیلی پایینه والا گفت ممکنه اگ ...

نه عزیزم تهران به هردکتری پول بدی حاضره بجات سزارینم بکنه چه برسه دستورشو بده خیلی راحتتر میگیرن اینجا

2740
نمیدونم والا گفت دیگه ۳ تا زیادته البته یهو کم نکرد تا هفته پیش روزی ۳ تا هفته پیشو کلا روزی ۲ تا خو ...

اگر ناشتات ۸۸هست خوبه نگران نباش.همون۱دونه جوابگو.فقط تغذیت رو رعایت کن.شکلات شیرینی بستنی اینارو محدود کن.هیچی نمیشه🤗❤

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........
سلام عزیزم خوبی؟ چیشدپنجشنبه؟؟؟ ضخامت بالارفت انشالله؟ وای دعاکن عزیزدلم

سلام عزیزم. اصلاااا نگران نباش مطمئن باش خیره برات.

منم پنجشنبه گف ۷/۳ هست و دلچسب نیس و... گف باید شنبه امروز دوباره بیام اگه تا ۸ رسید ک هیچی نرسید باید پی ار پی کنم. دعا کن برام گلم ک ۸ شده باشه

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
سلام عزیزم. اصلاااا نگران نباش مطمئن باش خیره برات. منم پنجشنبه گف ۷/۳ هست و دلچسب نیس و... گف باید ...

عزیزم انشالله که بالارفته باشه امروز برات. ای بابا چرا ضخامتهای مابازی درمیارن... چشونه؟! توی عکس رنگیت هیچی نبود؟ الهی که بزودی زود مامان بشی فداتشم

2706