2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820318 بازدید | 669167 پست
فدات شم💋اشکال نداره چیزی نمونده دیگه آخرای راهه.والا من الان۲هفته هست دارم میزنم.رژیمم دارم.خیلی سخ ...

آره واقعا دلمو خوش میکنم که فقط 5 هفته مونده

من وزن بچم یکم کمه متاسفانه، اما خوب کاریش نمیتونم بکنم الان دیابت نگرفتنش مهم تر از وزنشه، همش خودمو اینجوری آروم میکنم که میاد بیرون جون میگیره

وزنشو تو سونو زد 1800 که براساس اون زد 31 هفته 1 روز در صورتی که من 32 هفته و 2 روز بودم وقتی سونو شدم دیگه سپردم به خدا ببینم چی میشه

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
نیلدا جون ذخیره ۲ خوبه ؟ اوابوست بهتره یا اینوفولیک؟

ذخیره ات که خوبه عزیزم اما کلا اووابوست که پیدا کنی خوب خیلی بهتره اما بچه ها میگفتن نایاب شده دوباره، 

اگه پیدا نکردی همون اینوفولیک روزی 2 تا بخور مهم اینوزیتوله داخلشه

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ذخیره ات که خوبه عزیزم اما کلا اووابوست که پیدا کنی خوب خیلی بهتره اما بچه ها میگفتن نایاب شده دوبار ...

مرسی گلم .ممنونم  . نیلدا جون کباب کوبیده بخور ‌ ‌ ..خوب وزن میده ولی نمیدونم قندش بالاس یا نه  . انشالله که نی نی با وزن خوب و صحیح و سلامت میاد بغلتون . 

خدای من خدای معجزه هاست . 
سلام عزیزم خوبی ؟ نگران مورد اول نباش دیگه تکرار نمیشه مورد دوم هم دکترت کاملا درست گفته تا حتی بع ...

سلام خانمایی که با ای وی اف باردار شدین کمکم کنید

من از اول بارداری تا الان که ۱۹هفتمه امپول هپارین استفاده میکنم

دکترم گفته تا اخر بارداری باید استفاده کنی

حالا دیروز دکتر خودم مبود با به متخصص دیگه ویزیت شدم پروندمو دید گفت من دیگه ادامه امپول هپارینو لزومی نمیبینم دیگه نزن

حالا نمیدونم چیکار کنم

مشکل انعقادی ندارم و سقط هم نداشتم تا حالا

به نظرتون چیکار کنم؟

پ.ن: امپول هپارین و انوکسا و فراگمین همشون از یک خانوادن😅

@زینبی_بابا  
@تورک_آنا  
@شوره    

@berenjak    

@nedajooon12345    

2728

سلام خانما من از هفته ۶ تا الان که اخرا هفته ۹ هستم لکه بینی قهوه ای دارم فقطم روزی دوتا شیاف میزارم تا۲۲ اذر وقت غربالگری دارم لکه قهوه ای میبینم استرس میگیرم کسی مثل من بوده لطفا جواب بدین

آره واقعا دلمو خوش میکنم که فقط 5 هفته مونده من وزن بچم یکم کمه متاسفانه، اما خوب کاریش نمیتونم بکن ...

نگران نباش خیلی هم کم نیست که.حالا نهایتا۲۰۰گرمم کمتر از تایمت.بچه هایی که درشت هم به دنیا میان دیدی که بعدش آب میرن طفلی ها بعد ۲ماه ۳ماه تازه جون میگیرن و توپلی میشن.فکرتو برای این چیزا مشغول نکن.ماهیچه اینا بخور مرغ بخور اینا رو که راحت میتونی بخوری همینا وزن میدن

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........
الان عفونت داری؟ من علائمی  نداشتم این ها رو دادن فقط پدر معده رو در میاره اگه میخوای بگیر الان ...

ببخشید گلم تو رویان گفتن عفونت داری؟

دارو چیا دادن

چندروز دیگه انتقال دارید؟

خدایا شکرت برای هر چی دادی و ندادی😍تنها امیدم 
2740
سارا جون عزیزم من فردا برم دکتر ، و روز دوم پریودیم برم (میشه ۱۶  آذر ) ، بعدش میتونم ۱ هفته بر ...

عزیزم‌ آره به احتمال زیاد فردا که بری کار خاصی نداره. 

۱۶ آذر به بعد هم‌دکتر برات ال دی و سینافکت مینویسه تا پریود بعدی که بری پیشش حالا باز ببین فردا چی بهت میگه

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
چیکا جونم چطوری.نبودم چندوقته خبر ندارم از هیچی؟نی نی ها چطورن؟میگم تو از دارچین خبرداری؟

سلام عزیزدلم قربونت ماهم خوبیم شکر. نه والله خبری ازش ندارم گلم

خداياشكرت....❤️ 
آره واقعا دلمو خوش میکنم که فقط 5 هفته مونده من وزن بچم یکم کمه متاسفانه، اما خوب کاریش نمیتونم بکن ...

عزیزم نگران نباش پسر من ۳۲هفته ۱۶۰۰بود ۳۸هفته ۳۱۰۰بدنیا اومد پسرشماهم تابدنیا بیادتوپولی میشه 😍

نگران نباش خیلی هم کم نیست که.حالا نهایتا۲۰۰گرمم کمتر از تایمت.بچه هایی که درشت هم به دنیا میان دیدی که بعدش آب میرن طفلی ها بعد ۲ماه ۳ماه تازه جون میگیرن و توپلی میشن.فکرتو برای این چیزا مشغول نکن.ماهیچه اینا بخور مرغ بخور اینا رو که راحت میتونی بخوری همینا وزن میدن

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........
سلام‌عشقم میگن‌دل‌به‌دل‌راه‌داره امروز‌‌به‌خدابه‌یادت‌بودم بلدم‌نیستم‌تگت‌کنم‌ نه‌عزیزم‌‌باردارن ...

سلام عزیزم خوبی صاحل جون دیدم نوشتی که داری میری رویان امیدوارم بهترین نتیجه روبگیری 🙏🙏

مرسی گلم .ممنونم  . نیلدا جون کباب کوبیده بخور ‌ ‌ ..خوب وزن میده ولی نمیدونم قندش بالاس یا نه& ...

واقعا میگی؟ انقدم دوست دارم کوبیده، اما کلا 2 بار خوردم تو بارداری ترسیدم ضرر داشته باشه، مرسی که گفتی، فکر نمیکنم قند داشته باشه

2706