2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6829172 بازدید | 669691 پست
ای جانم😍😍😍 خداروشکر انشاالله عزیزم سالم بغل بگیریش خدابرات حفظش کنه... ممنون عزیزم برام دعاکن را ...

عزیزم اگه ازمایش ایمنی و انعقادی بدی خیلی بهتره!عزیزم میگم‌شما عمق رحمتون رو میدونین چنده؟من موقعی که گرفتن از بس درد داشتم اصلا نفهمیدم چندبود همش میترسم نکنه پرستار ننوشته باشه😥

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭
نه اصلا ، تمام این سوالارو دکتر کرد و گفتم چیزیم نیست نه علائمی داشتم نه فاکتوری مورد داشت دیگه نمید ...

عزیزم خواهر شوهرم تا آخر بارداری  هیدروکسی رو مصرف میکرد الان دخترش سه ماهشه صحیح وسالم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم چند وقت استفاده کرد ؟ بیشتر برای چی بهشون میدن ؟ تحرک یا چی ؟

نه عزیزم برا مورفو بهش داد برا ما یه هفته قبله تخمک کشی داد راستش دیر دادن فقط یکماه بیشتر استفاده نکرد ولی درکل اصلا باهاش مشکلی نداشت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭
ممنون عزیزممم واقعا سخته اشکام بند نمیاد😭😭 به نظرتون مشکل از رحم من بوده یا جنین که قلبش تشکیل نشد ...

خیلی خوبه که ۱۳ تا داری پس چرا ناامید شدی؟؟۳ تا ۴ ماه بهترین زمانه.خیلی موارد میتونه نقش داشته باشه ولی بعید میدونم رحمت مشکل داشته باشه به چکاپ کامل انجام بده مخصوصا ایمنی انعقادی

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
2742
نه عزیزم برا مورفو بهش داد برا ما یه هفته قبله تخمک کشی داد راستش دیر دادن فقط یکماه بیشتر استفاده ن ...

مرسی ممنون . شاید آخر شب خورده رو معدش مونده .‌بگم تو روز استفاده کنه .‌عزیزم چندتا تخمک داشتین و چند تا جنین شد ؟ 

خدای من خدای معجزه هاست . 
مرسی ممنون . شاید آخر شب خورده رو معدش مونده .‌بگم تو روز استفاده کنه .‌عزیزم چندتا تخمک داشتین و چن ...

اره عزیزم برا ما نوشت همراه غذا بخوره ظهر خورد همسرم !من رویان تهران میرم ۱۹ تا تخمک ۱۲ جنین 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

[QUOTE=213298468]مرسی ممنون . شاید آخر شب خورده رو معدش مونده .‌بگم تو روز استفاده کنه .‌عزیزم چندتا تخمک داشتین و چن ...[/QUOبراشما چندتا تخمک چندتا جنین شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره عزیزم برا ما نوشت همراه غذا بخوره ظهر خورد همسرم !من رویان تهران میرم ۱۹ تا تخمک ۱۲ جنین 

ماشالله خوب بوده . من یه دختر ۷ ساله دارم خداروشکر ‌ . رفتم برای تعیین جنسیت اقدام کنم جواب آزمایشش داغون بود . مورفولوژی صفر . حرکت  a10 و ۲۵ میلیون تعدادش بود 

خدای من خدای معجزه هاست . 
2740
ماشالله خوب بوده . من یه دختر ۷ ساله دارم خداروشکر ‌ . رفتم برای تعیین جنسیت اقدام کنم جواب آزمایشش ...

خداروشکر عزیزم خدا حفطش کنه برات !خداروشکر راضیم خدا کنه انتقالم دوماه دیگس انشالا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونی دکتر اسرافیلی کدوم دکتر آئورولوژ رو قبول داره ؟ راستی با حرکت a 10 میکرو انجام میدن ؟

نه عزیزم نمیدونگ چون به من گفت دیگه نیاز نیست همسرم بره دکتر اورولوژی. ولی چیکا جون همسرش پیش فرشاد نامداری رفت که خیلیم معروفه. نمیدونم حرکت آ باید چند باشه فردا نگاه میکنم مال همسرمو

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
ماشالله خوب بوده . من یه دختر ۷ ساله دارم خداروشکر ‌ . رفتم برای تعیین جنسیت اقدام کنم جواب آزمایشش ...

شما با مورفولوژی صفر جنین تشکیل شد براتون ؟

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 

سلام عزیزای دلم نی نیای من بالاخره به دنیا اومدن و خداروشکر حالشون روبراهه فقط همین شب اولی دهنمونو سرویس کردن🤕لحظه زایمان برای تک تکتون از ته قلبم دعاکردم قربونتون برم چه منتظرا چه مامانایی که منتظرن نی نیشونو بسلامتی بغل کنن. الهی که خدا خودش پشت و‌پناه همه باشه. از همتون برای این‌مدت ممنونم که مثل خواهرم همه جوره هوامو داشتید خیلی دوستتون دارم.

خداياشكرت....❤️ 
سلام عزیزای دلم نی نیای من بالاخره به دنیا اومدن و خداروشکر حالشون روبراهه فقط همین شب اولی دهنمونو ...

سلام چیکا جونم.مباارکت باشه عزیزم.خداروشکر صحیح و سالمید.دیگه مامان شدی بسلامتی.برا ما هم دعا کن بازم.ممنون.

2706