2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818884 بازدید | 669102 پست
وایی عزیزم مبارکت باشه گوارای وجودت انشالله ۱۲۰ سال بتپه برات میگم شما کی انتقال دادی اندازه ی نینیت ...

فدات عزیزم.انشاله قلب نی نی خودتم زودی میتپه برات. من ۲۵ شهریور انتقالم بود.crl نوشت ۱۱ میل

نفس جان داخلی 211 و 212  تحت نظر کدوم دکتر بودی ؟

شفیقیان عزیزم زنگ زدم گرید جنین هاروگفت معلوم نیست فردا میگن تعیین جنسیت هم شنبه توروخداواسم دعاکن

لطفابراشفای مادرم دعاکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات عزیزم.انشاله قلب نی نی خودتم زودی میتپه برات. من ۲۵ شهریور انتقالم بود.crl نوشت ۱۱ میل

وایی خدا اره همون جنینه منم زده ۳ میل ای خدا یه جوری دلم ضعف رفت گفتی خدا براا نگه داره زیره سایه ی پدرو مادر

شفیقیان عزیزم زنگ زدم گرید جنین هاروگفت معلوم نیست فردا میگن تعیین جنسیت هم شنبه توروخداواسم دعاکن

تعدادش خوبه عزیزم انشالله کلی جنینه پسر داشته باشی بی خبرم نکن به خدا انگار جواب تعیین جنسیت خودمو میگیرم یاد اون موقع افتادم

2731
تعدادش خوبه عزیزم انشالله کلی جنینه پسر داشته باشی بی خبرم نکن به خدا انگار جواب تعیین جنسیت خودمو م ...

تو چند تا جنین تعیین جنسیت کردی چند تاش پسر بود

2738
من ۱۵ تا داشتم ۱۲تا تعیین کردم البته نگفتن وگرنه اون سه تارم تعیین میکردم از ۱۲ تا سه تا داشتم

من ۸ تا روگفتم بقیه روهم فریز میکنن درصورت لزوم اونا روهم تعیین کنن خیلی استرس دلرم

ممنون پس سنتون کمه ان شاءالله به هر چی دلت می خواد برسی ...وقتی تعین جنسیت کنی بقیه جنین ها از بین م ...

۸ تا تعیین جنسیت میشه پسرا فریز میشن دخرا رونمیدونم چیکار میکنم فردازنگ میزنم اگه بشه اونا رواهدا میکنم بقیه روهم فریز میکنن اگه لازم باشه تعیین جنسیت میکنم

من ۱۵ تا داشتم ۱۲تا تعیین کردم البته نگفتن وگرنه اون سه تارم تعیین میکردم از ۱۲ تا سه تا داشتم

عزیزم شما بعد پانکچر متفورمین روقطع کردی یا ادامه دادی یادم رف ازدکتر بپرسم

2706