2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821384 بازدید | 669209 پست
یک دنیا ممنون عزیزم از دل نگرونی نجاتم دادی 

خداروشکر عزیزم❤😍

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚

سلام دوستان من تازه وارد سیکل پانکچر شدم پونزده تا آمپول سینال اف و قرص انتری داکسی برام نوشته ویتامین دی فولیک اسید و متفورمینم ک میخوردم شنبه سونو دارم برام دفا کنید تخمکهای زیادی داشته باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا من سه برابر شد بعد خونریزی و سونو بعدی از ۱۵ شد ۴۵

خیر ببینی الهی

پس با اینکه رشد داشته تا آنومالی جذب شده

برای من 10 برابر شده

فقط می خوابیدی یا گاهی مینشستی مثلا برای تلویزیون؟

چون من رفلاکس معده بدی دارم گاهی مجبورم برای اینکه بالا نیارم بشینم

من معمولا یادم بره و دیر بزنم، بعدی رو یکم فاصله میدم ولی خیلی فرقی ام نداره بنظرم همون۲ بزار

سلام مگه باید دقیق ساعت بگیریم ؟من خیلی به ساعت دقت نمی کنم و اینکه ببشید روزانه چن تاشیاف و چن تا امپول داشتین؟ 

2728
یک دنیا ممنون عزیزم از دل نگرونی نجاتم دادی 

عزیزم شما چن تا شیاف و چن تا امپول داری ؟من بازم لکه داشتم به جای یه شیافم یه امپول اضافه کردم کلا ۳تا شیاف بود قبلش امپول تداشتم دیروز لکه داشتم یه امپول هم زدم 

وااااای بچه هاااا خاک تو سرم توروخدا کمکم کنید من باید ساعت ۶ آمپول پروژسترونمو میزنم به کل فراموش ک ...

عزیزم نگران نباش ولی در کل آلارم بزار با گوشیت که سر وقت بزنی و فراموش نکنی دیگه 

خدایا سپاسگزارم خدایا شکرت
خیر ببینی الهی پس با اینکه رشد داشته تا آنومالی جذب شده برای من 10 برابر شده فقط می خوابیدی یا گا ...

من بعد قطع خونریزیم استراحتمو کمتر کردم

تو خونه راه رفتنمو زیادتر کردم ولی کار اصلا نکردم و زیاد نمینشستم چون میگن نشستن خوب نیست

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2738
بچه ها وزن نی نیام کمه خیلی نگرانم قل کوچیکم جا نداره میشه برام دعا کنید خیلی میترسم 😔

چیکاجون‌وزن‌‌نی‌نی‌هاچنده؟

آخه‌دخترخوب‌براچی‌نگرانی..به‌خدابه‌وزن‌نیس

خداروشکرهفته‌هاتوپرکردی‌دیگ‌جای‌نگرانی‌نداره

زایمان‌شیرین‌ترین‌لحظات‌درزندگی‌یه‌مادر

استرس‌بزار‌کناربالبی‌خندان بروبیمارستان

نفری‌یدونه‌آیت‌الکرسی‌برا‌رها‌ورادمهرجون‌بخون‌‌.آماده‌دیدنشون‌شو..انشالله‌خداقسمت‌همه‌‌خانوم‌های‌گروه‌بکنه

منم‌دعاکن‌دوباره‌این‌لحظات‌برام‌تکراربشه..

قربونت‌اسمم‌ناهیدهس

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
ببخشید یه سوال دارم من امروز ۳مین‌روز انتقال ان صب یکم لکه قهوهای رنگ‌داشتم شیاف مو می خوام مقعدی بذ ...

نه عزیزم فرقی نداره

منم صبح ها میرم سر کار رکتال میذارم، عصر ها واژینال

هر چی مقاله جدید در این مورد بود خوندم، همه گفتن فرقی نداره😉

حتما فدای قلب مهربونت بشم‌مگه میشه شما خواهرامو یادم بره تک تکتون مثل خواهر نداشتم هستید

چیکا جونم خیلی مبارکت باشه😍😍😍😍

عزیزم نگران نباش معمولا وزن بچه ها رو تو سونو کمتر میگن، دنیا میان بیشترن😊

حسابی این دو روز بخواب که دیگه خواب و استراحت تموم شد😁 فسقلی ها همه روزت رو مال خودشون میکنن❤️❤️❤️❤️ عزیزم تصورش هم قشنگه، چه حال خوبی 😍😍😍😍😍

ایشالا آخر هفته خونه خودت داری به بچه ها میرسی🙏🙏