2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821323 بازدید | 669209 پست
دست و پاهام میلرزید و فقط گریه میکردم زنگ زدم دکتر اسنپ گفت نترس ولی داری سقط میکنی فرداش اورژانسی ...

ب منم گفت ساک و کیسه زرده داری تو هفته ۵ قطب جنین نداری ی جوری میگفت ادم بیشتر میترسید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانوما ببخشید من امروز عمل پانکچر داشتم  از بیضه اقام اسپرم گرفتن ظهر بعد از ناهار دلدرد ...

نمی دونم چطور دردی دقیق اما یه نفر از اقوام ما بیوبسی شد درد زیاد داشت بعدش

2731
ب منم گفت ساک و کیسه زرده داری تو هفته ۵ قطب جنین نداری ی جوری میگفت ادم بیشتر میترسید

فقط بلدن استرس بدن

من بعد سونو داشتم دیوانه میشدم انقد بعد گفت احتمالا سقط میشه

توجه نکن

چیکا عزیزم ایشالله به سلامتی عزیزم چقد این لحظه های کوتاه انتظار شیرینه چون امپول زدی بچه ها نیاز ب ...

سلام عزیزم خوبی .نی نی جون خوبه.  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین       
2738
خانوم هاا  دارو های انتقال  باعث کمر درد میشن  به نظرتون  ؟

منم از بعد انتقال کمر درد دارم ولی نمیدونم مال داروهاس یا نه

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)
فقط فردا مونده قربونت برم😢

واااای چیکا جانم همه چی عالی پیش میره شک نکن

مبارک باشه بالاخره ‌نی‌نیها رو بغل میگیری گلم چهارشنبه چه روز خوبی هست  😇 انشالا آخر هفته سه تایی باهم خونه‌اید 🥰🥰🥰 سرت شلوغ میشه ما رو فراموش نکنی مامانی

سلام بچه ها من ۱۶ مهر انتقال دادم از تاریخ پریودم ۵ هفته ام شما گی رفتید سونو؟؟دکتر به من گفت ۱۰ روز ...

بهتره سعی کنی دوهفته تا س هفته بعد بری بستگی داره ب جنینت ولی بیشتر مواقع فقط ساک رو نشون میده البته تاریخ پری با هفته سونو یکی نیست من بر طبق پریم ۵ هفته و۳ روزمیشدم ولی سونو گفت ۵ هفته 

فقط فردا مونده قربونت برم😢

وای عزیزم، خیلی مبارکه، انشالله بسلامتی بغل بگیریشون، من مطمئن بودم زودتر از 13 آبان زایمان میکنی.الان توی برگه سونو تاریخ زایمان طبیعی رو چندم زده؟

من طبق انتی فردا 37 هفته و یک روزم.