2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821321 بازدید | 669209 پست

میگم دوستان الان بهداشت میگه بیاید واکسن کرونا بزنید اما دکترم میگه تا دوازده هفته صبر کنید یعنی امکان داره برایه داروها بگن تداخل نداشته باشه کسی بوده داروی بارداری رو بخوره پروژسترون اینا واکسن کرنام بزنه الان فامیلای ما گرفتن چون واکسن زدم مثله یه سرماخوردگیه خیلی میترسم کسی میتونهه زینبی رو برام تگ کنه ازش بپرسم

فدات عزیزم خوب که نیستم پر از نگرانی و فکر خیال  انشاالله به خیر بگذره

بمیرم برای دلت عزیزم، صبحی همش تو فکرت بودم و برای نی نیت ذکر می فرستادم، انشاءالله سالم بیاد بغلت.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم انشاالله هفته دیگه هر دومون خوشحال باشیم شما از صدای قلبش من از سلامت مغزش

میگم عزیزم شما واکسن کرونا زدید بهداشت میگه بیا بزن چون میگه کرونا بگیری خییییلی عوارضش بیشتره نسبت به واکسن

2731
میگم دوستان الان بهداشت میگه بیاید واکسن کرونا بزنید اما دکترم میگه تا دوازده هفته صبر کنید یعنی امک ...

پروانه جون من روزی سه تا دوفاستون می خورم، شیاف هم هر 12 ساعت، آمپول پرولوتون هم هفته ای یه دونه، همشون پروژسترونه، سه تا متخصص زنان گفتن بزن هفته 20 رفتم دوز اول رو زدم، بعد از هفته 12 برو حتما بزن، انشاءالله هیچ مشکلی پیش نمیاد.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
پروانه جون من روزی سه تا دوفاستون می خورم، شیاف هم هر 12 ساعت، آمپول پرولوتون هم هفته ای یه دونه، هم ...

سلام عزیزم شما تا کی قراره آمپول پرولوتون رو بزنید؟

خدایا سپاسگزارم خدایا شکرت
2738
واااااای خدااااای من مبارکت باشه عزیزدلم فقط چندروز مونده برا آغوش کشیدن جیگر گوشه هات 🤩😍😍خدایا ه ...

عزیزم فدای محبتت بشم بدجور محتاج دعام راستش دوباره بخاطر وضعیت پسرم با دکتر صحبت کردیم انداخت برای چهارشنبه خدا به همه کمک کنه الهی

خداياشكرت....❤️ 
دلیله اینکه میگن تا دوازده هفته واکسن نزنید چیه کسی میدونه رو جنین اثر داره

ببین منم خیلی تحقیق کردم اونموقع که قبل انتقال بودم ۴ روز مونده بود به انتقالم رفتم دکتر گفت ۱ دوزشو بزن بهتر ازینه که کلا نزنی منم راستش چون کم مونده بود به انتقالم نزدم چون خود دکترم گفت بعدش که نمیشه بزنی منم خیلی سر این موضوع نگرانم حالا اینسری برا قلب برم حتما میپرسم ! من خودم میترسم بزنم میگم معلوم نیست چه تاثیراتی توو طولانی مدت داشته باشه مجبوریم رعایت کنین جایی نریم تا بگذره بعد زایمان بزنیم نمیدونم توام اگه به نتیجه رسیدی حتما به من بگو ! من خودم اصلا دلم نیست بزنم نمیدونم باز

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
خدانکنه بدنت سست بشه بشه عزیزم اتفاقا باید خوشحال باشی داری نی نی هاتو بغل میگیری عزیزم واقعا خوشحال ...

قربونت برم خوش قلب مهربون الهی فردا با خبرای خوب خوشحالمون کنی

خداياشكرت....❤️ 
ماشالله عزیزم 😍 😍 😍 😍 عالی هستن ان شاء الله دستگاه هم لازم نمیشه  خصوصا اگر آمپول بتامتاز ...

ممنونم زینبی جون این مدت مثل خواهر راهنماییم کردی راستش بخاطر کم‌بودن مایع یکیشون انداخت برای چهارشنبه که ۳۶ خفتم پر میشه

خداياشكرت....❤️