2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821203 بازدید | 669199 پست
بچه ها وزن نی نیام کمه خیلی نگرانم قل کوچیکم جا نداره میشه برام دعا کنید خیلی میترسم 😔

عزیزدلم استرس نداشته باش الهی بسلامتی دنیا میاریشون زودم تپلی میشن الان برات حمد میخونم الهی براحتی و خوشی زایمان کنی عزیزم 🥰😇

خدایا سپاسگزارم خدایا شکرت
بچه ها وزن نی نیام کمه خیلی نگرانم قل کوچیکم جا نداره میشه برام دعا کنید خیلی میترسم 😔

عزیزم انشالا بسلامت زایمان کنی 🙏🙏🙏

خدایا عزت با تو بودنم را سپاس،خداوندا بیادتوکه باشم تمام دورها نزدیکند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خشید یه سوال دارم من امروز ۳مین‌روز انتقال ان صب یکم لکه قهوهای رنگ‌داشتم شیاف مو می خوام مقعدی بذار ...

عزیزم بنظرم واژینال بزاری بهتره دکتر من میگه فقط واژینال 

عزیزم شاید عوارض داروهاس.نفخ نداری؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
قربونت برم مهربون. یکیشونو ان تی گفت یکیشونو انومالی. هرچی خدا بخواد فداتشم خدا برات حفظشون کنه اله ...

ایشالا به راحتی ام زایمان کنی عزیزم ❤️خیلی برا منم دعا کن ! عزیزم تجربه ایی داری یا کاری کردی چون دوقلو بودن ؟؟؟؟راهنماییم کنی ؟؟؟؟ وزنشون الان چقدره ؟  

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
2728
عزیزم بنظرم واژینال بزاری بهتره دکتر من میگه فقط واژینال  عزیزم شاید عوارض داروهاس.نفخ نداری؟

نه دقیقا تو رحمم بود ...ممنون عزیزم به خاطر لکه بینی گفتم رکتال بذارم 

برات ایت الکرسی خوندم عزیزم وزن دختر من ۲۵۰۰ بود دنیا اومد فقط تا میتونی سیرش کن زودزود تپل میشن نگر ...

ممنونم مامان مهربون خدا گل پسرتو برات حفظ کنه 

دخترم ۲۶۰۰ پسرم ۲۳۰۰😔😔چی بخورم خوبه؟ 

خداياشكرت....❤️ 
ببخشید یه سوال دارم من امروز ۳مین‌روز انتقال ان صب یکم لکه قهوهای رنگ‌داشتم شیاف مو می خوام مقعدی بذ ...

من اول واژینال میذاشتم به دکترم گفتم کشاله رونم جوش زده  الان یه ده روزی میشه مقعدی میذارم خیلی راحتترم و جوشام برطرف شد 

تر تمیزترم هست 

اون ترکیدن حباب تو رحم طبیعیه منم اینجوری بودم نی نی داره  لانه گزینی میکنه شک‌نکن مثبت میشی😍😍😍

خدایا عزت با تو بودنم را سپاس،خداوندا بیادتوکه باشم تمام دورها نزدیکند...
2738
ببین اشتباهی سونو رو خونده بودم نوشته حاوی کیسه زرده قطب جنین دیده نشد

ببین به خدا الکی استرس داری برا منم فقط کیسه زرده رو دید همین مهمه الان که جنین اصلا معلوم نیست بیخود استرس داری استراحت کن 

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
ممنونم مامان مهربون خدا گل پسرتو برات حفظ کنه  دخترم ۲۶۰۰ پسرم ۲۳۰۰😔😔چی بخورم خوبه؟

ببین اصلا استرس نداشته باش یه نفر زایمان کرد ۱ کیلو ۷۰۰ بودن بچه هاش اصلا نگران نباش ایشالا سریع تپلی میشن 

2706