2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
عزیزم به قولت اگه به حرف مردم باشه که ببخشیدا کل نه ماه بارداری از ببخشیدا نزدیکی تا زایمان 24 ساعته ...

اره اناجون تو اين ٧ سالي كه درگير بودم اينقدر حرفا شنيدم كه حتي تعريف كردنش براي كسي هم دردناكه چه برسه ادم بخواد اون حرفارو بشنوه و دم نزنه. بهترين كار نشنيده گرفتن و سپردن به خداست همين و بس

خداياشكرت....❤️ 
خدا ازت راضی باشه  مدام‌چک‌کردم ببینم کسی جوابمو میده یانه  من ازمایش خون دادم و سونو هم ...

عزیزم ببین مثلا من دو تا انتقال منفی داشتم. بعد دو تا انتقال منفی تازه بررسی کردن معلوم شد هم مشکل ایمنی دارم هم انعقادی.... 

منظورم اینه چون احتمالا جنیناتون محدوده بهتره از هر نظر بررسی بشی.... 

آزمایش‌های ایمنی انعقادی رو معمولا قبل چند بار سقط یا انتقال منفی نمینویسن اما خوب شما شرایطت خاصتره میتونی با دکتر مشورت کنی و ازش بخوایی که برات بنویسه. 

میتونی بگی چون ذخیرت پایینه و ترجیح میدی از تخمک خودت استفاده بشه میخوایی هر تستی که امکانش قبل پانکچر و انتقال چک بشه که شانست بالاتر باشه. 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیکا جون به سلامتی و راحتی ایشالا بگذره برات  برا من و نی نی های منم دعا کن این لحظه قسمتمون ش ...

اي جان دلم فداي ني نياي قشنگت بشم من. چشم قربونت برم محتاج دعام❤️

خداياشكرت....❤️ 
واقعا يعني مشكلي نداره؟يعني ممكن بعضيا پريود بشن بعد اين آمپول؟  ممنونم كه جوابمو داديد خيلي ن ...

عزیزم ببین مثلا من خودم هر بار که ال دی میخوردم 7-8 تا مونده تموم بشه به لک بینی میفتادم..... 

برا من مثلا یادمه وقتی لک بینی شروع می‌شد به تعداد ال دی های باقی مونده مثلا میگفت به همراه 7-8 تا ال دی مونده قرص استروژن کنژولکه 1/25 بخورم..... 

یا مثلا من با ویزان کلا تا وقتی که ویزان میخوردم پریود نمیدم (مشابه همین آمپول شماست). اما در مقابل با دوفاستون که میخوردم هر ماه پریودم میشوم..... 

یعنی در کل به نظرم جای نگرانی نداره اما حتما با دکترت مشورت کن که در جریان واکنش بدنت به داروهات باشه..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2731
خدا ازت راضی باشه  مدام‌چک‌کردم ببینم کسی جوابمو میده یانه  من ازمایش خون دادم و سونو هم ...

عزيزدلم ازمايشات ايمني و انعقادي انجام بده خدايي نكرده اگر چيزي بود قبلش حلش كني بعد وارد مرحله پانكچر و اينا بشي. همسرت هم حتما حتما يه ازمايش اسپرم تو مراكز ناباروري بده اصلا به ازمايشگاهاي بيرون براي اسپرم اطميناني نيست ما بعداز ٥ سال و نيم كه تو مراكز ناباروري همسرم ازمايش داد فهميديم مشكل داره و عمل كرد. حتي بعداز عملش هم باز تو همين مراكز ازمايش ميداد. انشالله بهترينا برات اتفاق بيفته دوستم

خداياشكرت....❤️ 
عزیزم ببین مثلا من خودم هر بار که ال دی میخوردم 7-8 تا مونده تموم بشه به لک بینی میفتادم.....  ...

متشكرم از توضيح كاملت 

ممنونم 

حتما مشورت ميكنم منتظر پاسخش هستم 

يهني شما ميگيد من استراديول رو شروع كنم از فردا به خوردن ديگه ؟ ايرادي نداره درسته؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
اره اناجون تو اين ٧ سالي كه درگير بودم اينقدر حرفا شنيدم كه حتي تعريف كردنش براي كسي هم دردناكه ...

من خودمم سر دخترم دو سالی بود شهر خودمون نرفته بودم. بعد دو سال بعد تولد دخترم که رفتم خیلی جالب بودن بعضیا که کاملا معلوم بود از روی غرض حرف میزدن می گفتن وا چرا دخترت اصلا شبیه خودتون نیست در حالی که دخترم کپ باباشه.... 

یعنی هر کی حتی غریبه ها میدیدن بهم میگفتن چه قدر شبیه باباشه..... 

حتی یادمه بعضیا لبخند میزدن و میگفتن زحمتش با تو بوده شبیه باباش شده حالا فک و فامیل مریض میگفتن چرا شبیه هیچ کدومتون نیست.... 

یعنی عملا داشتن میگفتن بچه رو از کجا آوردین!!!! 

متشكرم از توضيح كاملت  ممنونم  حتما مشورت ميكنم منتظر پاسخش هستم  يهني شما ميگيد م ...

والا به نظرم شروع کنی احتمال زیاد لک بینی قطع میشه..... 

حالا باز شاید زودتر دکترت جواب داد..... 

زینبی جونم بیاد ازش بپرس..... 

@زینبی_بابا    

من خودمم سر دخترم دو سالی بود شهر خودمون نرفته بودم. بعد دو سال بعد تولد دخترم که رفتم خیلی جالب بود ...

همون مثال قديمي كه در دروازه رو ميشه بست دهن مردمو نميشه بست. خدا خودش حافظ دختراي نازت باشه عزيزدلم. به اين افراد هم عقل درست و حسابي عنايت كنه.

خداياشكرت....❤️ 

دوستای گلم خواهرای دوست داشتنیم.... 

مامانای حال و آینده.... 

دلم برا تک تکتون تنگ شده و برا تک تکتون بهترین رو از خدا میخوام..... 

چه اونایی که میشناسمشون چه اونایی که نمیشناسمشون..... 

برا تک تکتون دردونه های ناز و شیرین و سالم و باهوش از خدا میخوام..... 

بتونم سعی میکنم بازم کنارتون باشم.... 

قربونت برم چشم چشم عزيزدلم دعام كن اين چندروزم به خير بگذره محتاج دعاهاتونم

ان شااله همه چی بخیر میگذره تا زایمان بخودت استرس نده

یادته میگفتی کاش منم تا ۳۵ هفته برسم؟

نگران نباش گلی

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
عزيزدلم ازمايشات ايمني و انعقادي انجام بده خدايي نكرده اگر چيزي بود قبلش حلش كني بعد وارد مرحله پانك ...

ازت ممنونم 

پس ازمایش لازم برا خودم فقط ایمنی و انعقادیه؟

هنسرم تابستان‌امسال عمل واریکوسل دوطرفه انجام دادو امپول دی پرگ‌و دارو استفاده کرد  و اورولوژیست گفت طببعی شده 

۶ تا جنین دیگه دارم ولی با خودم فکر میکنم که حتما ضعیفن دیگه چون هر دفعه دکتر میگه رحمت عالیه من تو ...

انتقال چندمت مثبت شدی؟

قبل از پانکچر همسرت رژیم غذایی داشته و مکمل و ویتامین مصرف کردن؟

بنظرم هیچی مشخص نیست بعضیا با جنینای اخرشون مثبت شدن. ولی حتما با جنین شناسی مرکز مشورت کن و ازشون بپرس ارزش انتقال دارن یا نه؟

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
اوه اوه 50 روزه تا کی باید بزنیم 😭؟ خداقوت مادرنمونه 😘 حالا من با پروژسترون مشکل دارم😖 قشنگ فلج ...

من هرسه روزه به خدا دیگه باسنم جا نداره دکترم گفت فعلا باید بزمی رزقرمزرنگ فکر کنم الان ۱۵ هفتشه هنوزم میزنه خدا بهمون رحم کنه