2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
ماشاالله بهشون😍 تغذیه خاصی داشتی ؟ راهنمایی کن ماهم فنچ نزاییم !😆

عزیزم فقط میوه زیاد خوردم یه جور که مادرشوهرم میگفت تو فقط بخور هنوز چشش به گیلاسایی که میخوردم🤣

💕تیکر یک سالگی فندقای مامان 👦👧معجزه های خدا💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ني نياي من ٣٢ هفته و ٦ روز يكيشون ٢/٢٣٠ بود يكيشون ٢/١٠٠ بنظرت خوبه؟ نگران وزنشونم🥺🥺

بسلامتی عزیزم سعی کن مصرف گوشت رو بیشتر کنی عزیزم در رشد وزن جنین تاثیر زیادی دارد.خودتو نی نی ها سلامت باشید الهی آمین.

ببین پس همونا رو انتقال بده عزیزم، چی کار با dfi داری آخه؟؟؟؟  ما با dfi خیلی بالا 38.5 جنین د ...

ممنون از راهنماییت عزیزم

اگه برای انتقال یکم دیرتر بریم رو کیفیت جنین تاثیر داره؟

من ماه دیگه میخوام هیستروسکوپی بشم. یه چند ماهی باید صبر کنم.

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود
بسلامتی عزیزم سعی کن مصرف گوشت رو بیشتر کنی عزیزم در رشد وزن جنین تاثیر زیادی دارد.خودتو نی نی ها سل ...

زنده باشي عزيزدلم اين چندروزه بخاطر حالت سرمايي كه داشتم مدام سوپ خوردم متاسفانه اونم تو اين روزا كه اوج وزن گيريشونه. ممنونم مهربون

خداياشكرت....❤️ 
انشاالله که با همینها نتیجه میگیری .اگر از مام خوشت اومد جنینهات رو اونجا انتقال بده

مرسی عزیزم، مگه میشه جنین ها را به یه مرکز دیگه برد، چون اصل کار به امکانت و نحوه تشکیل جنین هست، البته من اینطوری فکر میکردم 

خب مثلا شاید یکی بچه دار بشه دیگه نره یعنی اونا همه جنین هارو نگه میدارن؟؟

من این دفعه که رویان رفته بودم انتقال بدم یه خانمی اومده بود بعد از ده سال، هنوز جنین هاش را نگه داشته بودن فقط هزینه نگهداری این ده سال را پرداخت کرده بود، گفت ده سال پیش که انتقال داده بود همون دفعه اول دوقولو  پسر باردار شده حالا اومده بود به امید دختردار شدن

بچه ها یه سوالی داشتم از اون عزیزانی که جواب آزمایشون منفی شده، اصولا چند روز بعد از قطع کردن داروها پریود میشیم؟ من از سه شنبه قطع کردم، رویان هم بهم گفت دو تا ده روز

میدونم منفیه و نتیجه نگرفتم ولی همش ته دلم میگم کاش آزمایش اشتباه بوده باشه🤦‍♀️🥺

مرسی عزیزم، مگه میشه جنین ها را به یه مرکز دیگه برد، چون اصل کار به امکانت و نحوه تشکیل جنین هست، ال ...

بله عزیزم .امکان انتقال جنین ها به مرکز دیگه وجود داره درسته جنین شناسی خیلی مهم هست 

ولی به نظرم جنین شناسی رویان خوبه

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
عزیزم فقط میوه زیاد خوردم یه جور که مادرشوهرم میگفت تو فقط بخور هنوز چشش به گیلاسایی که میخوردم🤣

وای ای جونم

نوش جون نی نی هامون

الان زمستون ما هی باید نارنگی و پرتقال بخوریم😁😬

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚

خانما کسی در مورد دی اف ای بالا اطلاعاتی داره که بتونه شرایط رو بهتر بکنه و پایین بیاد ممنون میشم راهنمایی کنین

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭