2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6860911 بازدید | 672023 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ای خدا یعنی میشه هممون بیایم بگیم قلبم تشکیل شده و خلاص شدیم از این استرس🤲🤲🤲

آییییی گفتی پروانه جون انشاالله میششه

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏

دوستان یه سوال دکترم میگه برات پی آر پی انجام بدم بهتر از آمپول چسب جنین هست بنظرتون حرفشو قبول کنم؟؟اخه میگه آمپول چسب جنین برای کسی هست که ضخامتش عالی نباشه میگه تو که ضخامتت خیلی عالیه بنظرتون چیکار کنم ؟؟؟

[QUOTE=212528079]ای خدا یعنی میشه هممون بیایم بگیم قلبم تشکیل شده و خلاص شدیم از این استرس🤲🤲🤲[/QUOانشاله بحق همین روزهای عزیز قلب نی نی های هرسه تون تشکیل شده وداتون شاد میشه 

چیکا جون حالت بهتر شد ؟ منم اینطور شده بودم یه روز گلوم درد کرد بعد هم ابریزش بینی رفتم pcr منفی بود ...

سلام عزيزم من اره خداروشكر بهترم فقط يكم بيني و صدام گرفته. جايي هم ميري دوتا ماسك بزن ولي اگر خدايي نكرده كرونا بود اول از همه شوهرامون بايد بدنشون يه واكنشي نشون ميداد چون هرچي باشه تو يه محيط هستيم باهم. انشالله كه خير باشه

خداياشكرت....❤️ 
از کجا میدونی؟؟

دوستم اونجا جنین داشت بعد دوسال تمدید کرد

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
عزیزم فک کنم به نحوه قرارداد بستن جنین فریز تو اون مرکز بستگی داره مثلا رویان خودش داخل قرارداد میپر ...

میدونم عزیزم

من خودم جنینام بیمارستان بهمن

شرایط دوستمو دیدم که میگم

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2706