2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
سلام به همگی  منم دیروز دوتا جوجه های سه روزه مو آوردم خونه سوال اول : منم هر 12 ساعت هپارین ...

👆👆👆👆بچه هایی که هپارین داشتین میشه سوال منم جواب بدین 

هر چی زنگ زدم مرکز جواب ندادن امروز پنج شنبه است نمیدونم هستن یا نه ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکترم میگفت برایه اینکه مطمین بشن خارج رحمی نیست منم ۲۵ روز بعد انتقالم رفتم فقط ساکو دید گفت ده روز ...

مردا کمک پرستار دارن خودشون انجام نمیدن خانم میذاره و مرد فقط از تو مانیتور نگاه میکنه منکه رفتم اینطوری بود

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
مردا کمک پرستار دارن خودشون انجام نمیدن خانم میذاره و مرد فقط از تو مانیتور نگاه میکنه منکه رفتم این ...

متاسفانه خیلی جاها رعایت نمی کنن  

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
2731

خانما توروخدا جواب بدین COBچیه  تو برگه پانکچر نوشته چک بشه

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭
من دو بار پانکچر شدم، هنوز رویان جنین دارم ولی میخوام برم مرکز مام ببینم اونجا چطوریه

انشاالله که با همینها نتیجه میگیری .اگر از مام خوشت اومد جنینهات رو اونجا انتقال بده

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
خب مثلا شاید یکی بچه دار بشه دیگه نره یعنی اونا همه جنین هارو نگه میدارن؟؟

ببین عزیزم وقتی که قرارداد فریز بسته میشه و شما و همسرتون امضاش میکنید یکی از بندهاش همینه نوشته اگر زمان تمام شدن قرارداد اگه برای تمدید مراجعه نشه مرکز خودش مختار درمورد جنین ها تصمیم بگیره و گزینه نوشته که مرد و زن دنبال تمدید قرارداد نرن و قرارداد باطل بشه باهاش چیکار کنن یکیش این بود که مرکز ازبین ببره یکیش نوشته بودمرکز اهدا کنه به زوج هایی که اهدایی میخوان یکیش هم نوشته بود مرکر برای کارهای پژوهشی ازش استفاده کنن ما خودمون رویان میریم تو قراردادمون این بند و داشت وقتی امضا کردیم شاید مراکز دیگه اینجوری نباشه نمیدونم ولی رویان اینه روالش من الان قراردادم تو خونه دارم

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏
دور ننداختن ولی الان حتما حتما برو و تمدید کن

عزیزم فک کنم به نحوه قرارداد بستن جنین فریز تو اون مرکز بستگی داره مثلا رویان خودش داخل قرارداد میپرسه که اگه دنبال قرارداد جنین نریم اونا چه کاری باهاش بکنن 

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏
مرسی عزیزم

میگم پروانه جون من اخرین سونو هم رفتم هماتوم هنوز بود ولی الان یه هفته س دیگه اصلا لک نداشتم به نظرت چرا قطع شده؟؟ به نظرت این ربطی به رشد جنین داره؟؟ چقد این روزا سخت میگذره همه جور فکر و خیالی میاد سراغم

میگم پروانه جون من اخرین سونو هم رفتم هماتوم هنوز بود ولی الان یه هفته س دیگه اصلا لک نداشتم به نظرت ...

خدا بزرگه عزیزم انشالله هماتومت دفع شده نگران نباش این همه استرس برایه نینیت خوب نیست واقعا درکت میکنم وقتی نمیدونی اون تو چه خبره ادم دلهره میگیره ولی چه کنیم چاره ای جز صبوری نداریم من که انقدر بی علایمم باور کن دیشب یه دونه دیگه بیبیچک زدم از بس میترسم یکی باید به خودم بگه کم استرس بگیرم😁😁😁😁😁😁