2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818876 بازدید | 669102 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانم ها تو رو خدا هر کی میدونی زود جواب بده من تو انتقالم امروز دهمم هست دکتر بهم امپول hcg ۵۰۰ ...

هرکاری دکترت گفته انجام بده. وضعیت بدن ها و کیفیت جنین ها یکسان نیست. متناسب. با حرف دکترت جلو برو. اونها به هرحال چند سال کارشونه

2728
ان شااله که همگی سلامت باشید و گل پسرت محکم و سالم تا ۹ ماه بچسبه دل مامانش.❤

ممنون عزیزم

ان شالله برای شما و همه بچه های اینجا هم بهترین اتفاق بیفته

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
سلام خانم ها تو رو خدا هر کی میدونی زود جواب بده من تو انتقالم امروز دهمم هست دکتر بهم امپول hcg ۵۰۰ ...

چراباید مشکلی پیش بیاد عزیزم به تجویز پزشکت عمل کن،قطعا دلیلی داشته برای این تجویز باتوجه به پرونده پزشکیتون اینطور صلاح دونسته پس اعتماد کنید،

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سارا جون خداروشکر دوتا بچه داری من 39 سالمه. هنوز هیچی ندارم. خوشبحالت😍😍😍😍

بله خداروهر روز هزاران بار شکر میکنم  برای داشتنشون چون خیلییییییی سختی کشیدم و هردو رو تو اوج ناامیدی بعداز سالها ناباروری و.درمان های مختلف و بیبی جک های سفید بدترکیب  خدا بهم هدیه داد، عزیز دلم ان شالله خداوند بخشنده یه دفعه تو دلتو پر میکنه از نینی های  سالم و عاقبت بخیر وتوپولی که جبران همه سالها بشه از ته دلم واستون دعا میکنم اگه قابل باشم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چراباید مشکلی پیش بیاد عزیزم به تجویز پزشکت عمل کن،قطعا دلیلی داشته برای این تجویز باتوجه به پرونده ...

اخه کسی زیاد نداشته تو گروه داروهای پر خطره میگم جنین اثر نذاره 😪

2706