2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818509 بازدید | 669085 پست
هرجای شکم باشه اشکال نداره ساراا؟؟یعنی وقتی سوزن رو داخل زدم ول کنم؟

پنج سانت سمت راست و چپ ناف

با دست جمع کن و امپول رو اروم تزریق کن و چند ثانیه نگه دار بعد بکش بیرون

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم میشه سوال منم جواب بدید باردارم از اولین آخرین پریودی حساب کنم ۶هفته و یه روزم یعنی وارد ...

سلام عزیزم 😍 😍 😍 😍 مبارکهههههههههههههه 

مامان عجول الان زوده الکی نترس

ضمنا حاملگی با میکرو از تاریخ اولین روز آخرین قاعدگی حساب نمیشه 😅 😅 😅 

2728
سلام عزیزم خوبی  من احتمال زیاد دو هفته دیگه انتقال داشته باشم یک ماه میشه که قرص لوتیروکسین 5 ...

نه گلم قطع نکن 

منظور از کافیه یعنی عدد tsh رو به حد نرمال برای شروع بارداری میرسونه 

تا پایان زایمان باید حتما مصرف بشه، تازه وسط بارداری هم دائم ازت آزمايش میگیرن و حتی ممکنه دوزش بیشتر هم بشه، نترس پرکار نمیشه

سلام عزیزم خانما توروخدا اگه میدونید جواب بدید من امروز انتقال جنین دادم تو راه برگشت تو ماشین پش ...

سلام عزیزم 😍 😍 😍 😍 

ول کن بابا توروخدا گلی اصلا ربطی نداره 

چرا دراز کشیدی؟؟؟؟!!!! 

نبینم استراحت مطلق باشی، اصلا استراحت نباید کرد ها

تحرک عادی داشتن رمز لانه گزینی موفق هست، استراحت گند میزنه مامان گل

2738
مرسی عزیزم میگم عکسشو داری بفرستی آخه خیلی مدلاشون فرق دارن نمیدونم کدومو بگیرم

من قوطیش رو ندارم با خودم، ریختمشون تو یه شیشه دیگه

ولی فکر نکنم اون مارک اینجا باشه

همشون خوبن، یه عددی داره روش

اونو مقایسه کن بالاترینش رو بخر

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
سلام گلم والا اگه برسم با دکتر نصر قراره انتقال بدم ال دی خورده بودم ولی سه روز بعد قطع ال دیم پریود ...

سلام عزیزم به سلامتی انتقال دادی؟  

با کی انتقال دادی نصر یا علیرضایی؟ 

الان دیگه باید آزمایش داده باشی خیلی تو فکرتم بیا از خودت خبر بده عزیزم 

دوستای عزیزم 

سلام 

ببخشید نمیتونم  جواب تک تک تون رو بدم .متشکرم از تبریک هاتون .من سزارین شدم خیلی فوری و دکتر خودم عمل رو برام انجام داد توی بیمارستان عرفان سعادت اباد با بی حسی از کمر  .چون از قرار معلوم کولمان جفت یا همون جداشدگی جفت برای مادر خطرناکه و اونا اولویت رو در سلامتی مادر میبینن بعد بچه .من دیروز از بیمارستان مرخص شدم ولی پسرم رفت تو دستگاه .وزنش هم ۱۷۶۰ بود‌.

ازتون ملتمسانه میخوام براش دعا کنین با دلهای پاکتون .از خدا بخواین به دلم رحم کنه .نمیدونین چی داره بهم میگذره .تو برزخی هستم که گیر کردم و فقط و فقط با به سلامتی و صحیح و سالم بودن بچم و در آغوش کشیدن اون آرامش میگیرم .خدا هر کس که بچه داره بهش ببخشه و در پناه خودش صحیح و سالم نگهش داره .باردارهامون  به موقع و به سلامتی فارغ شن و منتظر هامون خیلی سریع به خواسته دلشون برسن و دامنشون سبز شه ‌

مجدد ازتون خواهش میکنم دعا کنین برای پسرم 

شك هايت را باور نكن و به باورهايت شك نكن ❤️
2706