2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821195 بازدید | 669198 پست
من ایرانیشو دارم

مرسی خریدم. هفته گذشته یک بسته از ناصر خسرو خریدم 900 هزار یک بسته از داروخانه تو اصفهان خریدم 300 هزار. امروز که اومدم مرکز یک خانمی خرید ده هزار. یعنی شانس من باید همون موقع قحطی میشد

خب مطمئنا با میکرو خیلی خوب جواب میگیری ولی باید بدونی که خیلی راه سختیه با دکترای خوب مشورت کن تا ج ...

به هر کی میگم میگن خوب جواب میگیری و همه تخمکات جنین میشن اما کلا هفت تا تخمک داشتم سه تاش جنین شد اونم فرش . که باز اونم منفی شد. مگه میشه طبیعی؟ میگن تعداد اسپرم خیلی زمان میبره تا بیشتر شه . حداقل واسه طبیعی ۲۰ میلیون اسپرم میخواد. تعداد اسپرم با دارو زیاد میشه ؟ 

خدایا مرا مسبب شکستن هیچ دلی قرار مده❤️ و دلم را به نقطه ای که خیرم در آن است متوجه ساز... الهی رِضاً بِرضائک 💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای من نبض دردناکه...تو پهلومم نیست دقیقا سمت راست بالای رحممه...من فکر میکنم همش عوارض پروژسترونه

عزیزم شما رفتی آزمایش؟ جوابش چی شد؟

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤   خدایا برا زندگی  همه چشم انتظارها معجزه های قشنگ و بی نظیر بفرست!!! الهی آمین

@سراب جان کجایی؟

کسی از سراب خبر نداره؟

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤   خدایا برا زندگی  همه چشم انتظارها معجزه های قشنگ و بی نظیر بفرست!!! الهی آمین
2731
2740
سلام عزیزم، آره فرقی ندارن منم شیاف انتخاب کردم😁😁😁😁 والا گفتم چرا الکی آبکش بشم آمپول فقط مواقع ...

منم آمپول خوشم نمیاد بعضیا میگن آمپول خوبه اما شیاف راحتتره

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
دوستان دوباره آز دادم بتا رفته بالا ۳۶۱شده ولی بنظرم هنوز خیلی کمه باید بالاتر باشه

انشاالله خیره.😍😍😍

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏

سلام دوستای گلم

خیلی ممنونم ازتون ک با مهربونی و آرامش جواب سوالامونو میدین الهی ک هرچی از خدا میخوایین بهتون بده💋💋

من  همیشه دعا گوتون هستم😘😘😘

من روز هشتم انتقال هستم تا یکم میشینم یا می ایستم یکاری کنم زیر دلم بشدت درد میگیره تند تند کارمو میکنم میام دراز میکشم انگار شکمم کش میاد و بعدش واسه چند لحظه درد پریودی میگیرم و قطع میشه

کار زیادی هم نمیکنم چند تا دونه ظرف تو سینک بود اومدم بشورم دو سه دقیقه ک گذشت چنان دردی گرفت اومدم سریع دراز کشیدم

این حالتام طبیعیه ؟شما هم اینجوری بودین؟

خدایا خودت کمکم کن🙏🙏
سلام دوستای گلم خیلی ممنونم ازتون ک با مهربونی و آرامش جواب سوالامونو میدین الهی ک هرچی از خدا میخو ...

سلام عزیزم منم همینجوری بودم تایکم بیشتر راه میرفتم درد پریودی و کمردرد میگرفتم..هنوز همینجوریم 

2706