2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
دکتر زنان انگار کامله کامل نمینویسه. من پیش دوتا متخصص زنان میرم چندساله، پروندمو دیدن گفتن ایمنی ا ...

آها خب پس کجا برم بنویسه . منم برم ایمنولوژ ؟ یعنی کجا دقیقا؟ به دکترم دسترسی ندارم . همه آزمایشا یکی نیستن که واسه منم همونا رو بنویسه؟ 

خدایا مرا مسبب شکستن هیچ دلی قرار مده❤️ و دلم را به نقطه ای که خیرم در آن است متوجه ساز... الهی رِضاً بِرضائک 💜
سلام من امروز روز ۱۴انتقالمه بتام۷۸۰۰بود. نگرانم زیاد بالا نیست  نکنه پوچه

مبارکه عزیزم بسلامتی ایشالله😍😍این چه حرفیه اتفاقا خیلیم خوبه ماشالله

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

☺☺عزیزم من آنتی ترومبینم پایینه، مشکل انعقادی هست. به نظرت با حجامت بهتر میشه؟

ببخشید عزیزم واقعیتش نمیدونم. باید از متخصص طب اسلامی یا سنتی بپرسین. شرمنده  

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
2731
عزیزم رویان برای سپتوم عمل شدی؟ از کجا تشخیص دادن یکمی ازش مونده؟ منم رویان بخاطر سپتوم هیسترو شدم ...

نه عزیزم رویان نبودم باعکس رنگی مشخص میشه گلم من عکس رنگی قبل ازعید گرفتم دکتراینوبهم گفت

عزیزم خودم که اینوفولیک روزی 2 تا، کیوتن 30 روزی 2 تا، امگا 3 هفته ای 3تا،ویتامین دی 50 هزار هر دو ه ...

عزیزم این داروها رو چه مدت استفاده کردین؟ خودتون آزاد گرفتین یا خود پزشک تجویز کرد براتون؟ هزینش چقدر شد؟ ببخشید سوالا زیاد شد . انشاالله بسلامتی و به امید خدا این دورانو سپری کنی و سالم بغلش بگیری 😍

خدایا مرا مسبب شکستن هیچ دلی قرار مده❤️ و دلم را به نقطه ای که خیرم در آن است متوجه ساز... الهی رِضاً بِرضائک 💜

دوستان من یه سقط پوچ داشتم و یه انتقال منفی. الان دیگه جنین ندارم دوباره باید تخمک کشی کنم. شکرخدا خودم سالمم همسرم با تعداد ۹ میلیون و مورفو ۵ درصد و تحرک ۲۵ هست. بنظرتون با این شرایط با میکرو نتیجه میگیرم؟ اصلا کسی با این وضعیت بوده که مثبت بشه. تازه سه چهار ماهه فهمیدم همسرم مشکل داره و سریع هم اقدام کردم اما خدا نخواست. دیگه نمی‌دونم چکار کنم . میخوام dfi رو بگم بررسی کنن و خودمم آزمایش ایمنی انعقادی انشاالله مشکلی نباشه...

خانما کسی تو رویان اندازه گیری رحم انجام داده خیلی چیزایه وحشتناکی  تونت نوشته !قبلا عکس رنگی دادم دردنداشت

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭
دوستان من یه سقط پوچ داشتم و یه انتقال منفی. الان دیگه جنین ندارم دوباره باید تخمک کشی کنم. شکرخدا خ ...

به نظر من شما اگه شرایط سنیت خوبه طبیعی میتونی باردار بشی...فقط خودتونو تقویت کنید اوضاع شوهرتون خیلیم بد نیست 

سلام شمیم عزیز امیدوارم حال خودتو و نی نیات خوب باشن گلم

تروخدا خیلی ویژه منم دعا ‌کن باردار شم

میگم یه سوال .شما تو بیمارستان فاطمیه خراش دادی درد داشت؟چند دقیقه طول کشید؟دردش در چه حده؟به نطرت اونقد زیاد هست که همرا با خودم ببرم؟

@shamiim

خدا جونم مرسی بابت معجزه ات که روز مادر بهم هدیه دادی🤩
سلام من امروز روز ۱۴انتقالمه بتام۷۸۰۰بود. نگرانم زیاد بالا نیست  نکنه پوچه

مبارکه عزیزم حتما دوقلو بارداری که اینقدر بالاست نه برای بارداری پوچ بتا اینقدر بالا نمیره

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
دوستان من یه سقط پوچ داشتم و یه انتقال منفی. الان دیگه جنین ندارم دوباره باید تخمک کشی کنم. شکرخدا خ ...

خب مطمئنا با میکرو خیلی خوب جواب میگیری ولی باید بدونی که خیلی راه سختیه با دکترای خوب مشورت کن تا جایی که میتونن برای طبیعی کمکت کنن

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏