2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6853446 بازدید | 671435 پست
ممنونم عزیزم غم نبینید ..خدا تودلیتو سالم بذاره بغلت 

سلامت باشی عزیزم،،ایشالله

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنونم عزیزم من اب شدم دیگه جونی برام نمونده با بچه کوچیک وغم به این بزرگی وانرژی که پسرم ازم میبره ...

خیلیییییییییییی متاسفم عزیزم خدا بهت صبر بده از لحظه ای که امضاتو دیدم غم دنیا تو دلم جمع شد خدا به دلت آرامش بده داغ داداش خیلی سخته 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

روحشون شاد

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
خیلیییییییییییی متاسفم عزیزم خدا بهت صبر بده از لحظه ای که امضاتو دیدم غم دنیا تو دلم جمع شد خدا به ...

ممنونم عزیزم ...الهی روح برادر شماهم شادباشه من هروقت اسم وامضای شمارو میدیدم یکبار بدون صلوات رد نمیشدم و تودلم میگفتم بنده خدا چقد غم داره تودلش نگو خودمم باید شاهد نبودن تنها داداشم باشم ...خیییییلی سخته خیلی 😔😔😔😔

2731
عزیزم بچه من پسر شد😍😍

عزیزمممم بسلامتی ایشالله سر وقت بغلش کنی

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
ممنونم نیلو جون خدابهتون سلامتی بده ..داداشم ۲۲سالش بود خیلی آرزوها داشت منم باهاش مردم 😔😔

واااایییییی الهیییییی عزیز دلمممم...چقددد ناراحت شدم 😨😨😨😨😔😔😔😔الهییی خدا ب دلتون آرامش بده....هیچیییی نمیتونم بگم که آرومت کنه...غم بزرگ یه..خدا صبرتون الهی..روحش شاد و یادش گرامی 🙏🙏🙏

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
ممنونم عزیزم ...الهی روح برادر شماهم شادباشه من هروقت اسم وامضای شمارو میدیدم یکبار بدون صلوات رد نم ...

الهی فدای قلب مهربونت داداش منم جوون بود ۲۷ سالش بود تازه یه هفته بود رسمی شده بود از گل نازکتر به من نمیگفت هر سال بهم عیدی میداد خیلی ماه بود فرشته بود خدا بهت صبر بده چون کشیدم میدونم الان حالت چیه. چقد حالم بد شد یاده خیلی چیزا افتادم دنیا پوچه😭😭😭

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
واااایییییی الهیییییی عزیز دلمممم...چقددد ناراحت شدم 😨😨😨😨😔😔😔😔الهییی خدا ب دلتون آرامش بده... ...

ممنونم عزیزم خدا رفتگانتونو بیامرزه ، ببخشید شرمنده باعث ناراحتیتون شدم😔 

الهی فدای قلب مهربونت داداش منم جوون بود ۲۷ سالش بود تازه یه هفته بود رسمی شده بود از گل نازکتر به م ...

ببخشید معذرت میخوام نمیخواستم یاد روزای تلخ بیوفتی ..روحشون شاد باشه من هنوز تو شوکم باورم نمیشه فقط از خدا میخوام کسی که داداشمو ازم گرفت  به بدترین شکل ممکن تقاص بده تادلمون اروم بشه 

ببخشید معذرت میخوام نمیخواستم یاد روزای تلخ بیوفتی ..روحشون شاد باشه من هنوز تو شوکم باورم نمیشه فقط ...

عزیزم تسلیت میگم خدا به خودت و پدر و مادر داغ دیده ت صبر بده واقعا از قدیم گفتن یکی داغ فرزند و یکی داغ برادر خیلی سخته خدا همه ی رفتگان بیامرزه

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
عزیزم تسلیت میگم خدا به خودت و پدر و مادر داغ دیده ت صبر بده واقعا از قدیم گفتن یکی داغ فرزند و یکی ...

ممنونم عزیزم خدا بهتون سلامتی بده ..واقعا درسته خیلی غم سنگینیه امیدوارم هیچ کسی همچین غمی نبینه 😔

خدا فرشته قشنگتو سالم وسلامت بذاره بغلت 

وای عزیزم چقدر امید دادی بهم.دقیقا حس و حالم شبیه شماس .منم فکر کردم با دوتا بلاستA نگرفته.بعد با ای ...

انتقال های قبلم استرس نداشتم اون دفعه ها خدا نمیخاست ایندفعه رو خدا خاست، من روز انتقال ی استرسی کشیدم همه رفته بودن برا انتقال بمن گفتن جنینت آماده نشده بهت اعلام می‌کنیم دوساعت دیگه، فکرشو بکن همه رفتن فقط من مونده بودم، تو اون دوساعت تنها فکرشو بکن چی کشیدم چقد تو حیاط مرکز نشستم گریه مردم هی میرفتم آزمایشگاه هی میپرسیدم با خودم میگفتم جنینم اماده هم بشه استرسی که کشیدم اصلا نمیگیره 

الانم دکترم میگه سی شاید تو رشدش تاثیر بذاره، ولی هر چی خدا بخاد، توکل کن به خدا استرس نداشته باش، من از روز نهم رفتم بی بی زدم تو اینکارو نکن خخخ

2706