2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822134 بازدید | 669237 پست
زینبی جون ببخشید روم سیاه. همسرم برا سی ام ازمایش dfi داره امروز صبح انزال داشته .از سه روز بیشتر می ...

برای dfi ما هربار آزمایش دادیم ، آزمایشگاه گفت نباید بیشتر 24 ساعت گذشته باشه ، و بهترین زمانش اینه 12 ساعت گذشته باشه 

منم ۸تاجنین داشتم ۳تاش باانتقال اول سه تاش هم برا انتقال دوم زودتر ذوب کردن ازبین رفتن ودوتا دیکه را ...

دوتا آخری روز فریز گریدشون چند بود؟ وقتی ذوب شد کیفیت پایین اومد؟ 

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت عزیز دلم چقدر زحمت کشیدی توکل بخدا انشالا اینبار مثبتی. نه گلم هنوز انتقال ندادم آمپولام یک ه ...

مرسی عزیزم

دقیقا، تنها امیدمون خداست.

انشالله انتقال میدی و بهترین روزای زندگیت میشه👶❤

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
2731
سلام صبح بخیر،،من امروز روز سیزده انتقالم هست ،،بی بی زدم به دقیقه نکشید دوخط پررنگ افتاد،،یعنی مثبت ...

مبارکه عزیزممممم

😍😍😍😍

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2738
بچه ها من ١٧ هفته و ٣ روزم اما اصلا حركتشونو حس نميكنم دو سه بار در حد مثلا تركيدن حباب يچيزايي حس ك ...

چیکا جون من با اینکه جفتم خلفی بود و بچه جلو شکم بود هفته نوزدهم فهمیدم .نگران نشو بارداری اول دیر متوجه میشی .تازه اگه جفتت قدامی باشه که دیرتر .منم نگران بودم دکتر گفت بین هفته ۲۰ تا ۲۴ اولین حرکتش معلوم میشه 

شك هايت را باور نكن و به باورهايت شك نكن ❤️
چیکار جون من با اینکه جفتم خلفی بود و بچه جلو شکم بود هفته نوزدهم فهمیدم .نگران نشو بارداری اول دیر ...

براي من يكي خلفي يكي قدامي همش ميترسم يادمم رفت از دكتر بپرسم. اين يكي دوروزم بگذره برم انومالي حداقل شبا سرمو راحت ميذارم رو بالش. شبا بزور ميخوابم همون يذره اي هم كه ميخوابم كلي خواباي بد ميبينم😞

خداياشكرت....❤️ 
براي من يكي خلفي يكي قدامي همش ميترسم يادمم رفت از دكتر بپرسم. اين يكي دوروزم بگذره برم انومالي حداق ...

اصلا نگران نباش .همه چی خوبه .انرژی مثبت بفرست واسشون 

شك هايت را باور نكن و به باورهايت شك نكن ❤️
چطوري مامان خانم؟ خونريزيت قطع شد؟

فدات عزیزم خوبم خداروشکر

قطع نه ولی فقط یه ترشح خیلی کم مونده خداروشکر

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚