2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849833 بازدید | 671080 پست
چون بچه اون موقع هنوز کولیک داره، ریفلاکس داره، حالا تب هم میکنه جای واکسنش درد میکنه شیر نمیخوره، ب ...

من فردا دخترم رو بغل میگیرم‌ان شاالله.البته زینب جون از دیروز انقباض دارم.دکتر گفته اگه بدتر شد برو بیمارستان.

خدایا شکرت  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من فردا دخترم رو بغل میگیرم‌ان شاالله.البته زینب جون از دیروز انقباض دارم.دکتر گفته اگه بدتر شد برو ...

الهی عزیزم بسلامتی.مبارک باشه.برا هممون دعاکن 

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  
پس با همیم انشالله دوتامون خوش خبر باشیم. نه منظورم کلا نمیخوای بزنی یه راست میری آز میدی

اره نمیزنم از بس از بی بی چک‌ متنفرم.مستقیم میرم آزمایش

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  
ببخش من جواب میدم هانی جون من چند بار پرسیدم از دکتر گفت سه چهار روز قبلش تخلیه بشه. شننبه شب تخلیه ...

یعنی امشب تخلیه داشته باشه 

اخه سری پیش 5روز شد میخوام این سری درست رعایت کنم پرسیدم 

من سیکل کوتاه هستم‌ولی ازمایش ندارم انتقال فرش هم دکترم ازمایش پروژسترون نخواس

سیکل کوتاه با طبیعی فرق داره من فقط یه اچ ام جی داشتم برای ازاد سازی تخمک که چند روز بعد انتقال دادن بارها ازشون پرسیدم مطمئن هستین همین کافیه

خدایا شکرت
پس چرا من از دکتر علیرضایی پرسیدم گفتن بلاست انتقال میدیم

در درجه اول گلم بلاست انجام ميدن.  منم دکتر علیرضایی هست زمانی که پرسیدم گفت تصمیم رو جنین شناس میگیره اصولا بلاست انتقال میدن ولی اگه نشه سه روزه....

گفتن دیگه بسه به نظر جنین شناس

در اندک من تویی فراوان یارب..
من فعلا این ماه ویتامین می‌خورم تا دوپین کنم برای سیکلم،همسرم هم فقط طب سنتی دارو هاشو استفاده میکنه ...

اره عزیزم امید هممون به خداس ما تلاش خودمونو میکنیم اونم کمک میکنه چاره ایی ندارم من همسرم الان ۵ ساله داره ویتامین مصرف میکنه اصلا تکون نمیخوره حرکتش