2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821254 بازدید | 669205 پست
باتوجه به چيزهايي که از شما يادم هست. من مشکل شما رو فقط  از جنين شناس ميدونم که فقط يه پسر بر ...

به اين فكر نكرده بودم براي ايواي اينا ميگن اسپرم هاي سبك وسنگين رو جدا ميكنخب براي اي وي اف  هم از لحاظ حركت وسبكي  جدا نكردن ؟بعد بيان yوxها  رو از اسپرم هاي سبك وسريع جدا كنن البته خواهر  كي به كيه مثلا براي ايواي از كجا معلوم جنين شناس اونقد بخواد دقت خرج بده كه سبك وسنگين ها رو جدا كنه به خاطر همين خيلي ها تعيين جنسيت با ايواي رو قبول ندارن مثل ابن سينا من تو همين سايت مام خوندم كه تعداد xوyبرابر پس نميشه كفت يه فرد y هاش زياد ياxهاش البته ديكه فايده نداره هرچي بكي حرف خودشون رو ميزنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم با شرایط بسیااار عالی دفعه اول با کلی امیدواری رفتم دکتر عارفی و بیمارستان بهمن فقط یک جنی ...

سلام عزیزم پانکچر دومتون امپول چی زدید و چند تا تخمک و جنین تشکیل شد 

مشکل همسرتون چیه 

2731
من برای بیمه تکمیلی باید ریپورت داشته باشم، هر دفعه ماما برام دستی مینویسه

منم مطب میرفتم دکتر فقط سایزفولی ها وضخامت رامیگفت مامامینوشت براخودش فکرکردم نمیشه پرینت وریپورت سونو راداد.

منم دیکه هیچکدوما برابیمه نبردم.

یا رب العالمین
هانا جان ما یه طبقه دیگه میریم اینجور که میبینم مثل اینکه  هزینه ویزیت سونو فرق داره چون منم ا ...

شاید اونایی که براشون‌گرون تر شده فوق تخصص بوده منم دکتری که دفعه دوم میرفتم ویزیتش خیلی گرونتر قبلیم بود

یا رب العالمین
نه بابا 😬 والا من تو همه طبقه ها سرک کشیدم  دستگاههاشون شبیه هم بود 🤓 مثل اینکه تیم نصر ویزیت ...

برای شما وقتی سونو میکنن برگه گزارش سونو وعکسشو میدن بهتون؟مثل سونوهای مراکز سونوگرافی منظورمه

یا رب العالمین
2740
برای شما وقتی سونو میکنن برگه گزارش سونو وعکسشو میدن بهتون؟مثل سونوهای مراکز سونوگرافی منظورمه

نه دکتر منم فوق تخصصه

همون موقع ازشون بخوایم میدن برای تکمیلی 

البته تکمیلی ما که هزینه سونو مطب رو نمیده کلا ولی برای مراکز رو میده 

گلم میفهممت  ولی حرفم این بود که الان که با اون دکتری فقط به حس خوب و مثبت شدن فکر کن و با چیزا ...

من از دکتر جنین شناس  پرسیدم ممکنه مشکل از تخمک باشه گفت تخمکات ظاهرش میبینیم که خوبه از داخلش که خبر نداریم

یا رب العالمین
2706